Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Mogilno – część: Osiedle nr 1 i Osiedle nr 2, obejmujące ulice: 3 Maja, 22 Stycznia, 900 - lecia, Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Aleja Armii Krajowej, Aleje Niepodległości, Alfonsa T. Olszaka, Benedyktyńska, Benedykta XVI, Bolesława Prusa, Bukietowa, Czesława Miłosza, Droga Solidarności, Grobla, Henryka Sienkiewicza, Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Jana Pawła II, Jana Kasprowicza, Janusza Korczaka, Jasna, Józefa Trzcińskiego, Kasztanowa, Ks. Mieczysława Brodowskiego, Ks. Piotra Wawrzyniaka, Kwiatowa, Lawendowa, Leona Niewiadomskiego, Łąkowa, Mariana Mrugowskiego, Marszałka Piłsudskiego, Niezłomnych, Ogrodowa, Plac Wolności, Polna, Powstańców Wielkopolskich, Poznańska, Prof. Czesława Łuczaka, Przesmyk, Rynek, Sądowa, Słoneczna, Sportowa, Stanisława Moniuszki, Stanisława Wyspiańskiego, Wąska, Wesoła, Wiosenna, Wincentego Witosa, Władysława Jagiełły, Wodna, Wybudowanie Świerkówiec, Zbożowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
8
Tadeusz Juliusz Szymański
67
(2,31%)
-
5
Ewa Maria Ratajczak
23
(0,79%)
-
4
Jarosław Gębala
36
(1,24%)
-
7
Halina Żychska
24
(0,83%)
-
2
Zbigniew Spólnik
99
(3,41%)
-
6
Radzym Jankiewicz
88
(3,04%)
-
3
Edyta Justyna Owsińska
35
(1,21%)
-
1
Karol Nawrot
405
(13,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI MOGILEŃSKIEJ
-
2
Mariusz Józef Nowacki
97
(3,35%)
-
3
Zenon Stanisław Popiołek
25
(0,86%)
-
7
Bożena Bogdańska
17
(0,59%)
-
6
Mirosław Tomasz Durski
10
(0,34%)
-
1
Wioleta Anna Michalak
214
(7,38%)
-
4
Łukasz Leśny
28
(0,97%)
-
5
Anna Elżbieta Trębusiewicz
34
(1,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ KRAŚNY BĄDŹMY RAZEM
-
2
Elżbieta Dzikowska
30
(1,03%)
-
1
Paweł Stanisław Kraśny
174
(6,00%)
-
3
Roma Teresa Kaczyńska
33
(1,14%)
-
6
Robert Szymon Sielecki
32
(1,10%)
-
4
Dorota Krystkowiak
38
(1,31%)
-
7
Adam Woźniak
19
(0,66%)
-
5
Justyna Joanna Burzyńska
29
(1,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU MOGILEŃSKIEGO
-
3
Grzegorz Tomasz Stochliński
178
(6,14%)
-
2
Teresa Zofia Kujawa
123
(4,24%)
-
1
Leszek Marek Duszyński
621
(21,42%)
-
4
Ewa Kwit
171
(5,90%)
-
7
Władysław Banaszak
56
(1,93%)
-
5
Maria Lewandowska
52
(1,79%)
-
6
Waldemar Tadeusz Krystkowiak
106
(3,66%)
-
8
Maciej Sędzikowski
35
(1,21%)
Okręg 2
Miasto Mogilno – część: Osiedle nr 3 i Osiedle nr 4, obejmujące ulice: 17 Maja, 11 Listopada, Betonowa, Bolesława Chrobrego, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bukowa, Cicha, Dębowa, Dworcowa, Elizy Orzeszkowej, Fryderyka Chopina, Hipolita Cegielskiego, Gabriela Narutowicza, Gen. Andersa, Gen. Stanisława Taczaka, Hieronima Feichta, Ignacego Jana Paderewskiego, Ignacego Krasickiego, Jana Kausa, Jana Kilińskiego, Jodłowa, Józefa Hallera, Juliusza Słowackiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Ks. Jerzego Popiełuszki, Kazimierza Pułaskiego, Leszka Białego, Leśna, Lipowa, Macieja Rataja, Magazynowa, Malinowa, Marii Curie-Skłodowskiej, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Morelowa, Mostowa, Obrońców Mogilna, Ofiar Katynia, Okole, Padniewska, Piastowska, Podgórna, Przemysłowa, Romana Dmowskiego, Rzemieślnicza, Stanisława Lema, Stanisława Staszica, Stefana Grota-Roweckiego, Śniadeckich, Tadeusza Kościuszki, Ustronie, Wiśniowa, Władysława Ciesielskiego, Władysława Stanisława Reymonta, Wybudowanie, Stefana Żeromskiego; Sołectwo Padniewko
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Paweł Molenda
286
(11,53%)
-
3
Krzysztof Jan Batkowski
59
(2,38%)
-
2
Przemysław Piotr Majcherkiewicz
177
(7,13%)
-
4
Zofia Wichłacz
77
(3,10%)
-
5
Maria Ewa Kowalska
31
(1,25%)
-
6
Teresa Helena Szczesna
30
(1,21%)
-
7
Roman Polacki
80
(3,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI MOGILEŃSKIEJ
-
1
Robert Przepiórka
240
(9,67%)
-
3
Danuta Rychłowska
69
(2,78%)
-
2
Jerzy Stanisław Nowak
28
(1,13%)
-
4
Marlena Mróz-Sobieraj
47
(1,89%)
-
5
Eugeniusz Józef Jasiecki
119
(4,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ KRAŚNY BĄDŹMY RAZEM
-
4
Piotr Kujawa
41
(1,65%)
-
5
Emilia Kinga Sajna
42
(1,69%)
-
3
Jan Mokrzyński
14
(0,56%)
-
1
Waldemar Sebastian Wawer
35
(1,41%)
-
2
Marzena Magdalena Wichłacz
33
(1,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU MOGILEŃSKIEGO
-
1
Alina Barbara Dobersztyn
314
(12,66%)
-
3
Elżbieta Olga Sarnowska
169
(6,81%)
-
5
Małgorzata Krzyżan
31
(1,25%)
-
2
Piotr Kazimierz Kaźmierczak
149
(6,01%)
-
4
Łukasz Drzazgowski
201
(8,10%)
-
6
Klaudia Dorota Krygier
23
(0,93%)
-
7
Marian Jacek Wegner
186
(7,50%)
Okręg 3
Sołectwa: Chabsko, Dąbrówka, Huta Palędzka, Józefowo, Niestronno, Palędzie Dolne, Padniewo, Wasielewko, Wiecanowo, Wieniec, Wszedzień, Wylatowo, Wyrobki, Żabno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Barbara Krystyna Lech
369
(15,93%)
-
6
Zofia Gąsior
149
(6,43%)
-
4
Łukasz Bartosz Gapiński
192
(8,29%)
-
7
Piotr Zieliński
85
(3,67%)
-
3
Janusz Florian Myszkowski
136
(5,87%)
-
1
Marcin Piotr Łączny
132
(5,70%)
-
5
Dorota Kapusta
35
(1,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI MOGILEŃSKIEJ
-
4
Daniel Łukasz Włodarczyk
16
(0,69%)
-
1
Żaneta Kabacińska
73
(3,15%)
-
3
Elżbieta Barbara Wenska
99
(4,27%)
-
2
Anna Bukowska
43
(1,86%)
-
5
Jakub Jacek Kraśny
82
(3,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ KRAŚNY BĄDŹMY RAZEM
-
4
Krzysztof Michał Kutaś
37
(1,60%)
-
1
Agnieszka Kaszyńska
116
(5,01%)
-
5
Elżbieta Maria Sobkowiak
2
(0,09%)
-
3
Karolina Marta Kozicka
24
(1,04%)
-
2
Zdzisław Lewandowski
8
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU MOGILEŃSKIEGO
-
3
Stanisław Radtke
158
(6,82%)
-
4
Małgorzata Staniek
158
(6,82%)
-
1
Mirosław Andrzej Krygier
135
(5,83%)
-
2
Iwona Renata Golis
145
(6,26%)
-
5
Alina Katarzyna Zgorzelak
13
(0,56%)
-
6
Michał Przepiórka
40
(1,73%)
-
7
Violetta Skorupińska
69
(2,98%)
Okręg 4
Sołectwa: Czarnotul, Dzierzążno, Gębice, Goryszewo, Gozdanin, Kamionek, Kunowo, Kwieciszewo, Marcinkowo, Olsza, Procyń, Ratowo, Strzelce, Świerkówiec, Zbytowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Waldemar Marek Banaszkiewicz
63
(2,56%)
-
2
Maria Malczewska
169
(6,86%)
-
1
Katarzyna Anna Barczak
343
(13,92%)
-
3
Małgorzata Źrałka
240
(9,74%)
-
7
Leszek Maciejewski
71
(2,88%)
-
5
Krzysztof Kaszubski
106
(4,30%)
-
4
Roman Lewandowski
94
(3,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI MOGILEŃSKIEJ
-
6
Dariusz Rojek
12
(0,49%)
-
2
Mariusz Andrzej Baran
68
(2,76%)
-
3
Paweł Reszelewski
74
(3,00%)
-
5
Urszula Ostrowska
23
(0,93%)
-
7
Mariola Źrałka
79
(3,21%)
-
1
Ewa Szarzyńska
204
(8,28%)
-
4
Jan Adam Szczególski
15
(0,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ KRAŚNY BĄDŹMY RAZEM
-
3
Michał Moszkowicz
45
(1,83%)
-
1
Małgorzata Grażyna Lewandowska
82
(3,33%)
-
2
Lidia Lange
55
(2,23%)
-
4
Dorota Agata Wieczorek-Borzymowska
22
(0,89%)
-
5
Krzysztof Kierzek
11
(0,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU MOGILEŃSKIEGO
-
7
Stanisław Redmann
185
(7,51%)
-
2
Anna Irena Bogdanowicz-Sikorska
144
(5,84%)
-
4
Agnieszka Marczak
61
(2,48%)
-
3
Piotr Ziomkiewicz
61
(2,48%)
-
1
Konrad Andrzejewski
165
(6,70%)
-
5
Lidia Danuta Pisuła
44
(1,79%)
-
6
Dariusz Pawnuk
28
(1,14%)