Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Bałażówka, Kisielówka, Koszary, Łososina Górna, Makowica, Młynne, Nowe Rybie, Pasierbiec, Rupniów, Stare Rybie, Walowa Góra
Pokaż więcej
Stanisław Michał Młyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
324
(10,71%)
Leszek Eugeniusz Twaróg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
331
(10,95%)
Stanisław Adam Kita
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
344
(11,38%)
Józef Kazimierz Wąsowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
212
(7,01%)
Maria Zofia Twaróg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
230
(7,61%)
Jerzy Kazimierz Kruczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
34
(1,12%)
Zuzanna Maria Kolawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
308
(10,19%)
Agnieszka Sylwia Banat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
88
(2,91%)
Agnieszka Magdalena Siudak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(2,48%)
Lidia Krajewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
172
(5,69%)
Maria Rzeźnik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
196
(6,48%)
Stanisław Sajdak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
245
(8,10%)
Daniel Paweł Łącki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
233
(7,71%)
Józef Niedbach
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
131
(4,33%)
Tyberiusz Kornel Stalmach
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(1,12%)
Zofia Stach-Wilk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(2,22%)
Okręg 2
Sołectwa: Lipowe, Stara Wieś I, Stara Wieś II, Siekierczyna I, Siekierczyna II, Kanina, Wysokie
Pokaż więcej
Edward Bugański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
206
(6,20%)
Marek Borucki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
312
(9,39%)
Krzysztof Adam Popardowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
79
(2,38%)
Bogdan Gerard Pałka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
298
(8,97%)
Iwona Maria Wojak-Ćwik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
235
(7,07%)
Barbara Joanna Hebda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
115
(3,46%)
Danuta Marta Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
63
(1,90%)
Marian Zoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
132
(3,97%)
Bogusław Stefan Pazdur
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
357
(10,75%)
Beata Teresa Kwiatkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
180
(5,42%)
Agata Renata Marcisz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
134
(4,03%)
Cecylia Urszula Kochańczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
454
(13,67%)
Sylwester Hasior
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
210
(6,32%)
Marian Biedroń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
178
(5,36%)
Andrzej Włodzimierz Nalepa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
134
(4,03%)
Zdzisław Grzegorz Kądziołka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
235
(7,07%)
Okręg 3
Sołectwa: Sowliny, Mordarka, Pisarzowa, Męcina, Kłodne
Pokaż więcej
Władysław Lachor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
334
(7,84%)
Jan Wojciech Twaróg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
208
(4,88%)
Walenty Kazimierz Szubryt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
369
(8,66%)
Marek Kapitan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
286
(6,72%)
Andrzej Roman Malinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
271
(6,36%)
Marcin Grzegorz Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
165
(3,87%)
Anita Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
37
(0,87%)
Iwona Joanna Kuzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
258
(6,06%)
Jadwiga Katarzyna Dara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
95
(2,23%)
Marta Joanna Bargieł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDOWE PRZYMIERZE - RAZEM"
33
(0,77%)
Adam Krzysztof Ryś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
317
(7,44%)
Jerzy Jabłoński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
218
(5,12%)
Antoni Wojciech Frączek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
374
(8,78%)
Jan Szczepan Skrzekut
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
523
(12,28%)
Marek Lupa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
125
(2,93%)
Bożena Urszula Ampulska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(0,56%)
Zofia Pietryga
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
111
(2,61%)
Danuta Ćwik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(1,64%)
Janina Firlej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
137
(3,22%)
Rafał Woźniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
304
(7,14%)