Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Boroszków, Dąbrówka-Niwka, Nowaki
Pokaż więcej
Tomasz Kazimierz Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
89
(52,35%)
Małgorzata Ewa Sitarz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(47,65%)
Okręg 2
Skórzec: ul. Armii Krajowej, ul. Bielna, ul. Cmentarna, ul. Diamentowa, ul. Kościelna, ul. Ogrodowa, ul. Przemysłowa, ul. Rubinowa, ul. Siedlecka, ul. Szkolna, ul. Wiatraczna, ul. Wesoła
Pokaż więcej
Andrzej Ryszard Proczka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(21,99%)
Grzegorz Skóra
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
259
(78,01%)
Okręg 3
Skórzec : ul. Krótka, ul. Mieczysława Kameckiego, ul. Słoneczna, ul. Władysława Reymonta
Pokaż więcej
Edyta Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(27,97%)
Krzysztof Kuźma
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
188
(72,03%)
Okręg 4
Dąbrówka-Ług: ul. Adama Mickiewicza, ul. Brzozowa, ul. Dębowa, ul. Garwolińska parzyste i nieparzyste 1 - 68, ul. ul. Leśna, ul. Skórzecka, ul. Stefana Żeromskiego
Pokaż więcej
Piotr Olszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
111
(48,47%)
Przemysław Olszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
118
(51,53%)
Okręg 5
Dąbrówka Ług: ul. Alladyna, ul. Bajkowa, ul. Calineczki, ul. Czerwonego Kapturka, ul. Plac Dobrej Wróżki, ul. Garwolińska parzyste i nieparzyste od nr 69, ul. Juliusza Słowackiego, ul. Kopciuszka, ul. Kubusia Puchatka, ul. Małego Księcia, ul. Piotrusia Pana, ul. Pszczółki Mai, ul. Plac Bajkowej Polany, ul. Plac Zamkowy, ul. Plac Złotej Rybki, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego, ul. Sezamkowa, ul. Smerfowa, ul. Sosnowa , ul. Piaskowa
Pokaż więcej
Anna Maria Więckiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SKÓRZEC - LEPSZA GMINA”
62
(22,79%)
Radosław Strzaliński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(26,47%)
Mariusz Duber
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
138
(50,74%)
Okręg 6
Paweł Fryske
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(41,49%)
Zenon Bulik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
110
(58,51%)
Okręg 7
Dąbrówka-Stany
Pokaż więcej
Konrad Wojewódzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SKÓRZEC - LEPSZA GMINA”
65
(16,46%)
Zdzisław Dziewulski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(11,65%)
Karol Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
120
(30,38%)
Artur Zbigniew Jastrzębski-Pypowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTUR JASTRZĘBSKI-PYPOWSKI
164
(41,52%)
Okręg 8
Ozorów, Skarżyn, Dobrzanów, Kłódzie
Pokaż więcej
Natalia Płatkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
111
(53,88%)
Łukasz Szostek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ŁUKASZA SZOSTKA 87"
95
(46,12%)
Okręg 9
Grala-Dąbrowizna, Żebrak
Pokaż więcej
Zdzisław Stefan Guzek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
71
(22,76%)
Paweł Marciniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
241
(77,24%)
Okręg 10
Drupia, Wólka Kobyla
Pokaż więcej
Marek Garbus
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
95
(41,67%)
Patryk Ośko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
133
(58,33%)
Okręg 11
Dąbrówka-Wyłazy, Stara Dąbrówka
Pokaż więcej
Witold Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(45,63%)
Tomasz Mędza
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(54,38%)
Okręg 12
Anna Łukasiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SKÓRZEC - LEPSZA GMINA”
55
(19,50%)
Mirosław Eugeniusz Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
227
(80,50%)
Okręg 13
Jacek Bareja
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(32,96%)
Ryszard Boratyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
120
(67,04%)
Okręg 14
Damian Błażewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
98
(36,84%)
Mirosław Świderski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
168
(63,16%)
Okręg 15
Waldemar Roman Waszczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
129
(67,89%)
Jerzy Adamiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(32,11%)