Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto, ulice: Botaniczna, Chopina, Dąbrowskiego, Grunwaldzka, Jagodowa, Jeżynowa, Malinowa, Moniuszki, Orzechowa, Poziomkowa, Rowerowa, I. J. Paderewskiego, Sienkiewicza, Wieluńska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU ZIEMI PAJĘCZAŃSKIEJ
-
15
Paweł Dariusz Wolski
144
(35,56%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Rafał Marchewka
64
(15,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA GOSPODARNA GMINA
-
18
Wojciech Beśka
158
(39,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS MIESZKAŃCÓW
-
16
Damian Piotr Bednarski
39
(9,63%)
Okręg 2
Miasto, ulice: Armii Krajowej, Długosza, Gałczyńskiego, Jagiellońska, Jana Pawła II, Józefa Piłsudskiego, Konstytucji, Leszka Czarnego, Makuszyńskiego, Miłosza, Narutowicza, Norwida, Prusa, Reymonta, Spokojna, Sportowa, Srebrna, Wisławy Szymborskiej, Tuwima, Zielona, Złota, Żeromskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU ZIEMI PAJĘCZAŃSKIEJ
-
15
Piotr Michał Mielczarek
159
(50,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Roman Klimczak
44
(13,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA GOSPODARNA GMINA
-
18
Beata Ewa Jura
96
(30,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STAWIAMY NA MŁODYCH”
-
17
Magdalena Maria Kamińska
19
(5,97%)
Okręg 3
Miasto, ulice: Kościuszki od nr 72 do końca (nr parzyste) i od nr 85 do końca (nr nieparzyste), Majorat, Rekreacyjna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU ZIEMI PAJĘCZAŃSKIEJ
-
15
Marcin Marek Nowak
86
(20,92%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sławomir Ryszard Zadrożny
116
(28,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STAWIAMY NA MŁODYCH”
-
17
Olga Kornelia Szczypiór
47
(11,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS MIESZKAŃCÓW
-
16
Marcin Tomasz Krzak
162
(39,42%)
Okręg 4
Miasto, ulice: Osiedlowa, Przedszkolna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU ZIEMI PAJĘCZAŃSKIEJ
-
15
Tomasz Sebastian Powązka
76
(24,68%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Grzegorz Włodarczyk
94
(30,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA GOSPODARNA GMINA
-
18
Robert Mariusz Balcerzak
125
(40,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STAWIAMY NA MŁODYCH”
-
17
Bartłomiej Roman Iskra
13
(4,22%)
Okręg 5
Miasto, ulice: Cmentarna, Górna, Kościuszki od nr 2 do nr 70 (nr parzyste) i od nr 1 do 83 (nr nieparzyste), Leśna, 700 - lecia, 1 Maja, Mała, Międzyzakładowa, Parkowa, Plac Dworcowy, Przemysłowa, Sosnowa, Spółdzielcza, Wiśniowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU ZIEMI PAJĘCZAŃSKIEJ
-
15
Dariusz Mieczysław Hałaczkiewicz
91
(22,14%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Karol Tadeusz Wiła
84
(20,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA GOSPODARNA GMINA
-
18
Paweł Zdybowicz
55
(13,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISCY PAJĘCZNU
-
19
Dariusz Tomasz Bilski
86
(20,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STAWIAMY NA MŁODYCH”
-
17
Beata Maria Stawiak
95
(23,11%)
Okręg 6
Miasto, ulice: Częstochowska od nr 2 do 40 (nr parzyste) i od nr 1 do 31 (nr nieparzyste), Lipowa, Mickiewicza, Olszówka, Polna, Targowa, Źródelna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU ZIEMI PAJĘCZAŃSKIEJ
-
15
Ewa Anna Bogucka-Szczykała
118
(27,76%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jakub Hes
70
(16,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA GOSPODARNA GMINA
-
18
Maria Jolanta Gajęcka
124
(29,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STAWIAMY NA MŁODYCH”
-
17
Ewa Wioleta Pazera
44
(10,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS MIESZKAŃCÓW
-
16
Piotr Zdzisław Białek
69
(16,24%)
Okręg 7
Miasto, ulice: Plac M. Bielskiego, Brzozowa, Bukowa, Częstochowska od nr 42 do końca (nr parzyste) i od nr 33 do końca (nr nieparzyste), Jaśminowa, Jodłowa, Kalinowa, Klonowa, Kochanowskiego, Kwiatowa, Letnia, Piaskowa, Północna, Reja, Różana, Słoneczna, Słowackiego, Spacerowa, Ściegienna, Wiosenna, Wrzosowa, Wschodnia, Wspólna, Wypoczynkowa, Wysoka, Zachodnia, Zagajnikowa, Żywiczna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU ZIEMI PAJĘCZAŃSKIEJ
-
15
Stanisław Dłubak
173
(33,86%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Palma
100
(19,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA GOSPODARNA GMINA
-
18
Robert Tomasz Bilski
153
(29,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS MIESZKAŃCÓW
-
16
Zbigniew Jan Woźniak
85
(16,63%)
Okręg 8
Miasto, ulice: Długa, Kilińskiego, Kopernika, Krótka, Krucza, Okólna, Ogrodowa, Południowa, Poprzeczna, Sadowa, Strażacka, Kard. S. Wyszyńskiego, Zdrojowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU ZIEMI PAJĘCZAŃSKIEJ
-
15
Daniel Solecki
156
(33,91%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Justyna Luiza Łuszczyk
77
(16,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA GOSPODARNA GMINA
-
18
Elżbieta Barbara Kupiec
227
(49,35%)
Okręg 9
Łężce, Siedlec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU ZIEMI PAJĘCZAŃSKIEJ
-
15
Ewa Marta Duralak
81
(32,79%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Robert Józef Posmyk
80
(32,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA GOSPODARNA GMINA
-
18
Jan Zygmunt Cybulski
86
(34,82%)
Okręg 10
Czerkiesy, Makowiska, Podmurowaniec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU ZIEMI PAJĘCZAŃSKIEJ
-
15
Grzegorz Tomasz Kasprzak
58
(12,08%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Robert Bogdan Sikora
258
(53,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA GOSPODARNA GMINA
-
18
Marcin Adrian Biernacki
164
(34,17%)
Okręg 11
Janki, Ładzin-Murowaniec, Podładzin, Stare Gajęcice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Urszula Magdalena Gajewska
47
(11,49%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU ZIEMI PAJĘCZAŃSKIEJ
-
15
Mirosław Kazimierz Mruszczyk
116
(28,36%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jadwiga Krystyna Krysztofek
131
(32,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA GOSPODARNA GMINA
-
18
Dariusz Jacek Garbacz
109
(26,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STAWIAMY NA MŁODYCH”
-
17
Krzysztof Arkadiusz Jura
6
(1,47%)
Okręg 12
Nowe Gajęcice, Patrzyków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU ZIEMI PAJĘCZAŃSKIEJ
-
15
Ewelina Agnieszka Sołtysiak
124
(42,03%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dariusz Andrzej Sikora
57
(19,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA GOSPODARNA GMINA
-
18
Grzegorz Chwal
76
(25,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STAWIAMY NA MŁODYCH”
-
17
Małgorzata Monika Kotyla
38
(12,88%)
Okręg 13
Niwiska Górne, Niwiska Dolne, Wydrzynów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Leszek Janeczek
178
(60,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA GOSPODARNA GMINA
-
18
Katarzyna Magdalena Rojek
115
(39,25%)
Okręg 14
Dylów Rządowy, Dylów Szlachecki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jan Lewandowski
110
(29,81%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU ZIEMI PAJĘCZAŃSKIEJ
-
15
Małgorzata Sowińska
67
(18,16%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Eliza Mateja
41
(11,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA GOSPODARNA GMINA
-
18
Stanisław Mirosław Sobera
105
(28,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STAWIAMY NA MŁODYCH”
-
17
Elżbieta Kotyla
46
(12,47%)
Okręg 15
Dylów A-Tuszyn, Kurzna-Barany, Lipina, Wręczyca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE ROZWOJU ZIEMI PAJĘCZAŃSKIEJ
-
15
Jacek Krzysztof Czernicki
7
(2,98%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ewa Halina Kowalczyk
49
(20,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SILNA GOSPODARNA GMINA
-
18
Zbigniew Krzysztof Cybulski
154
(65,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „STAWIAMY NA MŁODYCH”
-
17
Anna Małgorzata Popiel
25
(10,64%)