Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Łącko, Gmina Podegrodzie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
-
1
Krzysztof Wojciech Bodziony
1 831
(14,37%)
-
4
Jadwiga Dybiec
296
(2,32%)
-
3
Urszula Agata Potoniec-Mędoń
680
(5,34%)
-
2
Jacek Adam Kwit
1 071
(8,40%)
-
5
Aneta Beata Kumor
189
(1,48%)
-
6
Władysław Biel
190
(1,49%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Agnieszka Joanna Bukała
118
(0,93%)
-
1
Grzegorz Baran
498
(3,91%)
-
3
Stanisława Cebula
196
(1,54%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Tadeusz Andrzej Zaremba
2 218
(17,41%)
-
1
Roman Szczepan Potoniec
3 517
(27,60%)
-
2
Joanna Anna Szewczyk-Kubacka
1 242
(9,75%)
-
5
Alicja Teresa Grzesik
441
(3,46%)
-
4
Monika Anna Leszko
256
(2,01%)
Okręg 2
Gmina Chełmiec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
-
1
Joanna Maria Stawiarska
2 682
(21,52%)
-
2
Józef Głód
1 258
(10,09%)
-
3
Paweł Łabuda
1 411
(11,32%)
-
4
Mariola Anna Pękala-Piekarska
346
(2,78%)
-
6
Magdalena Katarzyna Dąbrowska
452
(3,63%)
-
5
Andrzej Paweł Piszczek
303
(2,43%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Marek Stanisław Kwiatkowski
2 889
(23,18%)
-
3
Maria Barbara Szarota
1 136
(9,11%)
-
2
Melania Maria Król
372
(2,98%)
-
4
Józef Adam Bajdel
958
(7,69%)
-
6
Anna Kucia
292
(2,34%)
-
5
Stanisław Kurzeja
366
(2,94%)
Okręg 3
Gmina Gródek nad Dunajcem, Gmina Korzenna, Gmina Łososina Dolna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
-
3
Barbara Teresa Nowak
234
(1,56%)
-
5
Paweł Piotr Miłkowski
572
(3,82%)
-
1
Piotr Ogorzałek
1 344
(8,97%)
-
2
Mirosław Bernard Małek
562
(3,75%)
-
4
Joanna Izabella Jankowska
154
(1,03%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jakub Stefan Tobiasz
876
(5,84%)
-
4
Sabina Teresa Mordarska
174
(1,16%)
-
2
Mieczysław Kiełbasa
640
(4,27%)
-
3
Leszek Jan Szambelan
215
(1,43%)
-
7
Agron Arkadiusz Goranci
52
(0,35%)
-
5
Justyna Małgorzata Michalik
134
(0,89%)
-
6
Beata Maria Hajduga
160
(1,07%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Zygmunt Jan Opiło
1 075
(7,17%)
-
3
Marek Kazimierz Pławiak
3 298
(22,00%)
-
1
Marcin Bulanda
2 122
(14,16%)
-
6
Aleksandra Maria Olliffe
107
(0,71%)
-
4
Zofia Nika
1 248
(8,33%)
-
5
Franciszek Kantor
1 378
(9,19%)
-
7
Magdalena Maria Paruch
645
(4,30%)
Okręg 4
Miasto Grybów, Gmina Grybów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
-
3
Szymon Karol Obrzut
449
(3,34%)
-
1
Wiktor Obrzut
1 732
(12,89%)
-
2
Aneta Kinga Galeja
482
(3,59%)
-
4
Urszula Rola
452
(3,36%)
-
6
Maria Chronowska-Durlak
421
(3,13%)
-
5
Wojciech Ślusarczyk
1 025
(7,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Antoni Marian Poręba
2 450
(18,24%)
-
2
Antoni Koszyk
3 007
(22,39%)
-
5
Natalia Katarzyna Ogorzałek
168
(1,25%)
-
3
Anna Radzik
1 386
(10,32%)
-
4
Wiktor Michał Durlak
1 564
(11,64%)
-
6
Aneta Ogorzałek
297
(2,21%)
Okręg 5
Gmina Kamionka Wielka, Gmina Łabowa, Gmina Nawojowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
-
2
Ewa Józefa Szewczyk
106
(1,09%)
-
3
Marek Kazimierz Kiełbasa
431
(4,43%)
-
1
Ryszard Poradowski
1 469
(15,09%)
-
5
Barbara Anna Bogdańska
376
(3,86%)
-
4
Jacek Antoni Nowak
187
(1,92%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Anna Agnieszka Kmak
119
(1,22%)
-
3
Jurek Janusz Mruk
154
(1,58%)
-
1
Antoni Stanisław Kiełbasa
666
(6,84%)
-
2
Maria Kłębczyk
212
(2,18%)
-
5
Jan Tomasz Kulpa
406
(4,17%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Michał Nowak
1 762
(18,09%)
-
3
Władysław Jerzy Sochaj
696
(7,15%)
-
4
Marzena Marta Lelito
778
(7,99%)
-
2
Józef Świgut
2 096
(21,52%)
-
5
Bogusława Anna Wiktor
280
(2,88%)
Okręg 6
Gmina Krynica-Zdrój, Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna, Miasto i Gmina Piwniczna-Zdrój, Gmina Rytro
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
-
3
Antoni Zdzisław Florek
597
(3,51%)
-
2
Marian Stanisław Dobosz
1 812
(10,64%)
-
4
Katarzyna Małgorzata Kucia-Garncarczyk
712
(4,18%)
-
8
Witold Kaliński
247
(1,45%)
-
1
Andrzej Gancarz
1 246
(7,32%)
-
7
Stanisława Józefa Hybel
208
(1,22%)
-
5
Maciej Janusz Bialik
543
(3,19%)
-
6
Sabina Małgorzata Sztuczka
199
(1,17%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Tomasz Franciszek Szczotka
594
(3,49%)
-
5
Bernadeta Katarzyna Zygmunt
749
(4,40%)
-
2
Edward Józef Bogaczyk
795
(4,67%)
-
4
Adam Jan Mazur
477
(2,80%)
-
8
Wioleta Dorota Wzorek
173
(1,02%)
-
3
Emil Bodziony
1 149
(6,75%)
-
7
Jakub Wojciech Janeczek
195
(1,15%)
-
6
Marzena Beata Drzewińska
136
(0,80%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Przemysław Wojciech Gajowski
1 580
(9,28%)
-
2
Stanisław Jan Sułkowski
1 531
(8,99%)
-
4
Marta Adamczyk
1 304
(7,66%)
-
3
Włodzimierz Stanisław Oleksy
1 104
(6,48%)
-
5
Barbara Stanisława Talar
704
(4,13%)
-
6
Bogusław Jan Rusnak
248
(1,46%)
-
7
Wacław Stefan Kowalewski
92
(0,54%)
-
8
Bernadeta Irena Bukowiec
632
(3,71%)
Okręg 7
Miasto i Gmina Stary Sącz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
-
1
Ewa Elżbieta Zielińska
1 886
(20,08%)
-
2
Paweł Stanisław Tudaj
365
(3,89%)
-
3
Andrzej Adam Kasprzyk
125
(1,33%)
-
5
Bonifacy Krzysztof Wolak
398
(4,24%)
-
4
Małgorzata Katarzyna Banach
475
(5,06%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Jan Borzęcki
236
(2,51%)
-
1
Zofia Wcisło
569
(6,06%)
-
2
Dariusz Wojciech Hejmej
403
(4,29%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Edward Ciągło
1 893
(20,15%)
-
2
Zdzisław Jan Kożuch
907
(9,66%)
-
3
Stanisław Andrzej Dąbrowski
1 154
(12,29%)
-
5
Bogumiła Maria Pasoń
826
(8,79%)
-
4
Lidia Typkiewicz-Tokarska
156
(1,66%)