Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gminy: Bierzwnik, Krzęcin
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Stanisława Kowalczyk
201
(5,82%)
-
2
Zdzisław Wagner
38
(1,10%)
-
3
Barbara Biesiada
217
(6,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE - ODRODZENIE
-
3
Anna Cimoch
33
(0,96%)
-
5
Włodzimierz Stanisław Tyczewski
48
(1,39%)
-
4
Dorota Monika Borowska
19
(0,55%)
-
1
Maciej Radomiak
156
(4,52%)
-
2
Ireneusz Kręgowski
380
(11,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Iwona Chałan
33
(0,96%)
-
5
Grażyna Plaszczyk
32
(0,93%)
-
1
Marcin Cielebąk
252
(7,30%)
-
3
Krzysztof Telesfor Żuchowski
123
(3,56%)
-
2
Bogumił Stanisław Gibert
355
(10,28%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Paweł Włodzimierz Szuber
288
(8,34%)
-
3
Paweł Rostkowski
76
(2,20%)
-
5
Grzegorz Jacek Brzustowicz
94
(2,72%)
-
2
Joanna Sylwia Witkowska
140
(4,05%)
-
4
Honorata Kłosek
102
(2,95%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Henryk Owczarek
318
(9,21%)
-
4
Małgorzata Maria Szczerba
33
(0,96%)
-
5
Danuta Maria Bera
11
(0,32%)
-
3
Edmund Kazimierz Komisarczyk
244
(7,06%)
-
1
Tadeusz Butyński
261
(7,56%)
Okręg 2
Gmina Choszczno
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Justyna Wioletta Andryszczak
53
(0,61%)
-
2
Roman Walenty Naskręt
230
(2,67%)
-
4
Iwona Klimkowska
55
(0,64%)
-
7
Anna Komorowska
36
(0,42%)
-
1
Michał Puziak
114
(1,32%)
-
6
Ireneusz Józef Szwed
103
(1,19%)
-
5
Roman Wojnicz
196
(2,27%)
-
9
Agnieszka Szuba
106
(1,23%)
-
8
Paweł Jóźwiak
18
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE - ODRODZENIE
-
1
Magdalena Sieńko
768
(8,90%)
-
2
Alina Teresa Szymańska
267
(3,09%)
-
5
Andrzej Szysz
101
(1,17%)
-
9
Zbigniew Wiktor Stróżyński
258
(2,99%)
-
6
Małgorzata Rataj
64
(0,74%)
-
8
Agnieszka Błoch
81
(0,94%)
-
3
Bernarda Ewa Dybowska
314
(3,64%)
-
4
Mirosław Stanisław Jędrowski
191
(2,21%)
-
7
Zbigniew Andrzej Garzyński
60
(0,70%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Małgorzata Bokun
455
(5,27%)
-
4
Józef Leśniański
127
(1,47%)
-
5
Barbara Cieślak
112
(1,30%)
-
3
Tomasz Jerzy Sikorski
119
(1,38%)
-
1
Stanisław Krzysztof Rydz
518
(6,00%)
-
6
Jerzy Andrzej Szubert
55
(0,64%)
-
7
Władysław Czernichowski
50
(0,58%)
-
8
Marta Buchajczyk-Reca
61
(0,71%)
-
9
Małgorzata Łausz
201
(2,33%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Edyta Tyburczy-Kujawa
128
(1,48%)
-
8
Dariusz Bajbuła
77
(0,89%)
-
1
Wioletta Kaszak
1 350
(15,65%)
-
2
Stanisław Gacek
136
(1,58%)
-
7
Artur Patyk
238
(2,76%)
-
5
Jerzy Kozubski
449
(5,20%)
-
9
Hanna Andriaszkiewicz
120
(1,39%)
-
3
Zdzisław Kliński
183
(2,12%)
-
6
Beata Anna Staruch
98
(1,14%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
8
Kacper Kłódka
19
(0,22%)
-
2
Krzysztof Ozon
155
(1,80%)
-
9
Wiesław Włudarski
88
(1,02%)
-
5
Wiesław Romański
49
(0,57%)
-
4
Janusz Edward Solski
93
(1,08%)
-
7
Władysława Kiernicka
52
(0,60%)
-
6
Anna Teresa Osińska-Furs
45
(0,52%)
-
3
Beata Chmielewska
132
(1,53%)
-
1
Jolanta Emilia Owczarska
221
(2,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Robert Zakrzewski
114
(1,32%)
-
4
Katarzyna Bogusława Zięba-Mikołajczak
12
(0,14%)
-
2
Jacek Piotr Bury
99
(1,15%)
-
3
Estera Szeliga
23
(0,27%)
-
5
Klaudia Natalia Szypuła
14
(0,16%)
-
6
Krzysztof Terka
19
(0,22%)
Okręg 3
Gminy: Drawno, Recz
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Mirosława Przybylska
52
(1,28%)
-
1
Eugeniusz Marek Nykiel
375
(9,23%)
-
6
Zbigniew Bogdański
23
(0,57%)
-
2
Izabela Kowalczyk
263
(6,47%)
-
5
Kazimiera Teresa Salkiewicz
58
(1,43%)
-
4
Tadeusz Ciechanowicz
16
(0,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CENTRUM SAMORZĄDOWE - ODRODZENIE
-
6
Cezary Kaczor
77
(1,90%)
-
2
Teresa Woszczyk
102
(2,51%)
-
1
Marcin Krzysztof Romanowski
90
(2,22%)
-
3
Elżbieta Bożena Kseniak
41
(1,01%)
-
5
Katarzyna Anna Sankowska
58
(1,43%)
-
4
Tadeusz Leśniański
35
(0,86%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Jan Jagiełło
231
(5,69%)
-
5
Irena Zarecka
66
(1,62%)
-
1
Małgorzata Grażyna Buchajczyk
364
(8,96%)
-
4
Irena Jadwiga Sokalska
74
(1,82%)
-
2
Dariusz Bronisław Zieliński
130
(3,20%)
-
6
Henryk Stanisław Misiek
41
(1,01%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Andrzej Konopelski
377
(9,28%)
-
4
Andrzej Piotr Horoszkiewicz
240
(5,91%)
-
2
Wiktoria Wiśniowska
98
(2,41%)
-
5
Marek Tadeusz Nowak
31
(0,76%)
-
3
Jadwiga Łojko
122
(3,00%)
-
6
Adrianna Gładysz
55
(1,35%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Katarzyna Monika Piotrowska
59
(1,45%)
-
1
Jan Tadeusz Kuźmiński
407
(10,02%)
-
2
Jolanta Kiłoczko
344
(8,47%)
-
3
Krzysztof Jan Błażejczak
143
(3,52%)
-
6
Sylwia Ewa Tarnawska
46
(1,13%)
-
5
Andrzej Henryk Sumara
44
(1,08%)
Okręg 4
Gmina Pełczyce
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Teresa Wojewodzic
82
(3,29%)
-
3
Edward Zawłocki
53
(2,12%)
-
2
Cezary Gorząd
41
(1,64%)
-
4
Magdalena Marta Głuchowska
46
(1,84%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Julita Adrianna Budna
30
(1,20%)
-
4
Wojciech Pasternak
61
(2,44%)
-
1
Wiesław Zalewski
162
(6,49%)
-
2
Jolanta Kujawa
150
(6,01%)
-
5
Wojciech Henryk Cheba
145
(5,81%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Piotr Kiełbasa
107
(4,29%)
-
3
Bogdan Kwiatkowski
464
(18,60%)
-
4
Agnieszka Joanna Tarczyńska
25
(1,00%)
-
2
Ewelina Świrska
52
(2,08%)
-
1
Krzysztof Jan Wiklak
170
(6,81%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Marzena Pastwa
28
(1,12%)
-
5
Witold Sitasz
72
(2,89%)
-
1
Stanisław Edward Dycha
352
(14,11%)
-
2
Julita Marta Kołda
310
(12,42%)
-
3
Wiesław Krzysztof Kropiński
145
(5,81%)