Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Kutno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY KOMITET OBYWATELSKI.PL
-
1
Krzysztof Mariusz Debich
867
(4,81%)
-
2
Bartosz Wojciech Serenda
585
(3,25%)
-
4
Beata Elżbieta Pokojska
98
(0,54%)
-
3
Krzysztof Cezary Ryzlak
403
(2,24%)
-
5
Michał Lebiedowicz
266
(1,48%)
-
6
Marek Tomasz Kurnatowski
234
(1,30%)
-
7
Anna Jolanta Milczewska
51
(0,28%)
-
11
Jacek Sikora
1 646
(9,14%)
-
8
Agnieszka Sylwia Barylska
115
(0,64%)
-
10
Zenon Wieńczysław Kurczewski
43
(0,24%)
-
9
Dorota Pasińska
151
(0,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA SAMORZĄDOWE
-
4
Anna Maria Wolska
50
(0,28%)
-
1
Mirosława Teresa Gal-Grabowska
257
(1,43%)
-
8
Dorota Terebińska
29
(0,16%)
-
9
Aneta Małgorzata Karlikowska
11
(0,06%)
-
2
Zbigniew Franciszek Wojtczak
92
(0,51%)
-
3
Mariusz Kacprowicz
50
(0,28%)
-
6
Stanisław Kołodziejczak
57
(0,32%)
-
5
Mieczysław Orliński
86
(0,48%)
-
10
Katarzyna Oliwia Dębska
39
(0,22%)
-
7
Aleksandra Anna Miszewska
33
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Ryszard Adam Olesiński
826
(4,59%)
-
2
Jolanta Stanisława Pietrusiak
1 074
(5,96%)
-
1
Daniel Kowalik
1 283
(7,13%)
-
4
Aleksander Włodzimierz Grabowski
361
(2,00%)
-
7
Agnieszka Piłacik
333
(1,85%)
-
8
Leszek Mieczysław Szary
101
(0,56%)
-
6
Irena Dałek
448
(2,49%)
-
11
Zdzisław Góreczny
556
(3,09%)
-
10
Bartosz Norbert Brylski
144
(0,80%)
-
9
Bożena Maria Brodecka
135
(0,75%)
-
5
Władysław Cegielski
192
(1,07%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
7
Marlena Kawulska-Feliniak
28
(0,16%)
-
9
Józef Wińkowski
40
(0,22%)
-
4
Mirosław Henryk Kucharski
124
(0,69%)
-
5
Paweł Krzysztof Łebkowski
152
(0,84%)
-
8
Katarzyna Joanna Stępka
36
(0,20%)
-
3
Mirosława Kowalczyk
104
(0,58%)
-
1
Grzegorz Wojtasiak
465
(2,58%)
-
2
Sebastian Bartosz Walczak
62
(0,34%)
-
6
Małgorzata Marzenna Wieczorek
47
(0,26%)
-
10
Halina Świerczyńska
37
(0,21%)
-
11
Krzysztof Szymański
50
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Beata Szczęsna
63
(0,35%)
-
4
Krzysztof Jerzy Ostrowski
21
(0,12%)
-
9
Teresa Spychała
33
(0,18%)
-
10
Danuta Kamińska
51
(0,28%)
-
8
Kazimierz Wojciechowski
41
(0,23%)
-
11
Leszek Urbański
29
(0,16%)
-
3
Jerzy Wojciech Pawlak
164
(0,91%)
-
1
Dariusz Wacław Motylewski
436
(2,42%)
-
5
Romuald Wiesław Michalak
30
(0,17%)
-
6
Marek Andrzej Nowaczewski
41
(0,23%)
-
7
Barbara Trzaskalska
59
(0,33%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Artur Gierula
1 110
(6,16%)
-
2
Wojciech Mirosław Ziółkowski
652
(3,62%)
-
5
Katarzyna Elżbieta Kargier
158
(0,88%)
-
9
Elżbieta Jolanta Szymańska
97
(0,54%)
-
10
Olga Ewa Byczkowska
51
(0,28%)
-
3
Jacek Urbaniak
803
(4,46%)
-
4
Beata Zofia Prośniewska-Sapińska
570
(3,17%)
-
6
Jerzy Karol Runiński
63
(0,35%)
-
7
Patryk Rafał Barański
63
(0,35%)
-
8
Dorota Grabowska
131
(0,73%)
-
11
Izabella Katarzyna Zielonka
157
(0,87%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
4
Krystyna Strzelecka-Wykrętowicz
5
(0,03%)
-
10
Grażyna Maria Dawid
14
(0,08%)
-
3
Paulina Popadiuch
21
(0,12%)
-
5
Dariusz Karpiak
25
(0,14%)
-
7
Piotr Staniszewski
24
(0,13%)
-
1
Konrad Kłopotowski
120
(0,67%)
-
2
Włodzimierz Wykrętowicz
25
(0,14%)
-
6
Iwona Elżbieta Jurkowska
30
(0,17%)
-
9
Renata Wioletta Baranowska-Kubasińska
23
(0,13%)
-
8
Damian Wojciechowski
37
(0,21%)
-
11
Przemysław Janczak
18
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Krystyna Maria Jarocka-Kuraszkiewicz
66
(0,37%)
-
1
Teofil Telesfor Trybura
272
(1,51%)
-
4
Tomasz Piotr Nolbrzak
43
(0,24%)
-
6
Stanisław Andrzej Łaziński
56
(0,31%)
-
3
Paweł Babecki
339
(1,88%)
-
9
Andrzej Marian Staniszewski
34
(0,19%)
-
7
Malwina Kulawka
59
(0,33%)
-
8
Anna Żółtowska
73
(0,41%)
-
10
Bronisława Kazimiera Motylewska
33
(0,18%)
-
11
Tomasz Władysław Podolski
59
(0,33%)
-
5
Barbara Jadwiga Karczewska
47
(0,26%)
Okręg 2
Gmina Dąbrowice, Gmina Krośniewice, Gmina Nowe Ostrowy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY KOMITET OBYWATELSKI.PL
-
1
Jacek Marek Spryszyński
410
(7,23%)
-
2
Zdzisław Włodzimierz Brudnowski
167
(2,94%)
-
3
Jacek Michał Czupryniak
96
(1,69%)
-
5
Anna Magdalena Pietrzykowska
59
(1,04%)
-
4
Emilia Waszkiewicz
118
(2,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA SAMORZĄDOWE
-
1
Zbigniew Krzysztof Firadza
185
(3,26%)
-
2
Elżbieta Lejsza
23
(0,41%)
-
4
Agnieszka Chojnacka
28
(0,49%)
-
3
Artur Sławiński
51
(0,90%)
-
5
Andrzej Zenon Dąbrowicz
45
(0,79%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Sylwia Pasturczak
60
(1,06%)
-
5
Aneta Ewa Orlikowska
179
(3,16%)
-
4
Jarosław Zbigniew Łuczak
164
(2,89%)
-
1
Andrzej Szarwas
655
(11,55%)
-
2
Tomasz Marek Walczewski
837
(14,76%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Krzysztof Zdziarski
102
(1,80%)
-
1
Sławomir Mikołajczyk
239
(4,21%)
-
3
Elżbieta Barbara Radwańska
24
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Rafał Andrzej Augustyniak
198
(3,49%)
-
5
Janina Wojtczak
21
(0,37%)
-
2
Elżbieta Ewa Kacprzak
101
(1,78%)
-
1
Władysław Rosiak
137
(2,42%)
-
4
Janusz Kazimierz Pałasiński
58
(1,02%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Witold Franciszek Amiłowski
78
(1,38%)
-
1
Tomasz Marciniak
578
(10,19%)
-
2
Ewa Antonina Kotlińska
224
(3,95%)
-
3
Miłosz Gawrysiak
122
(2,15%)
-
5
Sylwia Julia Piasecka
84
(1,48%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
3
Dorota Stanisława Kawka
99
(1,75%)
-
2
Witold Stanisław Wojtczak
19
(0,33%)
-
1
Jacek Robert Błaszczyk
37
(0,65%)
-
5
Marzena Marianna Kowalska
9
(0,16%)
-
4
Henryk Andrzej Wolski
34
(0,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Mirosław Kazimierz Miklas
23
(0,41%)
-
4
Anna Wawrzyniak
33
(0,58%)
-
5
Michał Karol Golonka
15
(0,26%)
-
3
Piotr Michał Grzankowski
328
(5,78%)
-
1
Aneta Stelmasiak
32
(0,56%)
Okręg 3
Gmina Bedlno, Gmina Oporów, Gmina Strzelce
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY KOMITET OBYWATELSKI.PL
-
1
Marek Drabik
310
(5,69%)
-
2
Anna Baranowska
126
(2,31%)
-
3
Ewa Majczak
276
(5,06%)
-
5
Krystyna Werwińska
170
(3,12%)
-
4
Sławomir Andrzej Wasilewski
76
(1,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA SAMORZĄDOWE
-
1
Marian Józef Adamusiak
256
(4,70%)
-
3
Jolanta Halina Szczypińska
84
(1,54%)
-
4
Wojciech Piotr Lelewski
32
(0,59%)
-
2
Elżbieta Wiesława Maciejewska
137
(2,51%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Sylwester Robert Reterski
619
(11,36%)
-
3
Przemysław Artur Wiankowski
189
(3,47%)
-
2
Elżbieta Milczarska
620
(11,37%)
-
5
Bogdan Morga
116
(2,13%)
-
4
Magdalena Zgierska
159
(2,92%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Agnieszka Lewandowska
115
(2,11%)
-
1
Jacek Adam Gasik
273
(5,01%)
-
3
Sebastian Cicherski
69
(1,27%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marek Jankowski
389
(7,14%)
-
1
Robert Fabijański
227
(4,16%)
-
5
Beata Ewa Moszczyńska
82
(1,50%)
-
4
Mariola Żak
60
(1,10%)
-
3
Tadeusz Pawlikowski
321
(5,89%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Elżbieta Dorota Kadziak
42
(0,77%)
-
2
Grzegorz Fidrysiak
216
(3,96%)
-
1
Grzegorz Kubiak
107
(1,96%)
-
3
Edyta Leśniewska
40
(0,73%)
-
5
Ryszard Stanisław Uzarek
9
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Tomasz Edmund Żółtowski
0
(0%)
-
3
Jarosław Łąpieś
84
(1,54%)
-
4
Anna Maria Kaszubska
68
(1,25%)
-
2
Edyta Agnieszka Żyromska
127
(2,33%)
-
5
Damian Michał Maruszewski
52
(0,95%)
Okręg 4
Gmina Żychlin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY KOMITET OBYWATELSKI.PL
-
2
Waldemar Sławomir Bartochowski
189
(4,39%)
-
1
Edyta Ledzion
451
(10,49%)
-
3
Wojciech Mikołaj Jaźwiński
212
(4,93%)
-
4
Magdalena Modrzejewska-Rzeźnicka
71
(1,65%)
-
5
Jacek Michał Dysierowicz
301
(7,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA SAMORZĄDOWE
-
2
Wiesław Krzysztof Bryłka
17
(0,40%)
-
1
Tadeusz Kafarski
30
(0,70%)
-
3
Elżbieta Rzeźnicka
11
(0,26%)
-
4
Anna Maria Kowalska
12
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Rafał Gątarek
150
(3,49%)
-
5
Magdalena Krupińska-Kotulska
285
(6,63%)
-
1
Marek Jędrzejczak
546
(12,69%)
-
2
Janusz Bulski
169
(3,93%)
-
3
Joanna Renata Białecka-Kardas
106
(2,46%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Marek Andrzej Materka
226
(5,25%)
-
5
Marzanna Teresa Obidowska
160
(3,72%)
-
3
Andrzej Krzysztof Trzaskowski
37
(0,86%)
-
4
Grzegorz Piotr Woldański
64
(1,49%)
-
2
Maria Nina Przytulska
66
(1,53%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Przemysław Marcin Wodzyński
35
(0,81%)
-
1
Andrzej Karniszewski
219
(5,09%)
-
2
Monika Arkuszewska
51
(1,19%)
-
3
Marcin Rafał Moszczyński
61
(1,42%)
-
5
Róża Maria Szczepaniak
58
(1,35%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Robert Stasiak
243
(5,65%)
-
1
Tomasz Rapsiewicz
251
(5,84%)
-
2
Anna Dorota Gładysiak
65
(1,51%)
-
3
Aleksandra Michalik
16
(0,37%)
-
4
Jarosław Kotulski
28
(0,65%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
2
Anna Amelia Sikora
23
(0,53%)
-
4
Jolanta Antosiak
15
(0,35%)
-
1
Dominik Staniszewski
10
(0,23%)
-
3
Marcin Daniel Wojtczak
5
(0,12%)
-
5
Zbigniew Janusz Wójcik
10
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Hubert Tomasz Słubik
21
(0,49%)
-
4
Agnieszka Mrowicka
10
(0,23%)
-
5
Kamil Adamczyk
19
(0,44%)
-
3
Łukasz Matusiak
16
(0,37%)
-
2
Martyna Joanna Kwiatulska
42
(0,98%)
Okręg 5
Gmina Krzyżanów, Gmina Kutno, Gmina Łanięta
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY KOMITET OBYWATELSKI.PL
-
2
Sławomir Andrzej Pijanowski
319
(5,44%)
-
1
Zbigniew Filipiak
413
(7,04%)
-
3
Anita Dorota Lasecka
75
(1,28%)
-
4
Janina Wawrzyńczak
54
(0,92%)
-
5
Sylwia Kubiak
120
(2,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA SAMORZĄDOWE
-
1
Hanna Karolina Górczak
44
(0,75%)
-
3
Bogusława Owsiana
59
(1,01%)
-
2
Bogdan Wosiecki
53
(0,90%)
-
4
Waldemar Wojciech Kacprzak
11
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Marek Jan Ciąpała
1 108
(18,90%)
-
3
Sylwia Szałkowska
311
(5,30%)
-
5
Elżbieta Rogowska
179
(3,05%)
-
4
Agnieszka Towalska
167
(2,85%)
-
2
Marek Kubasiński
450
(7,68%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Agnieszka Gajda
44
(0,75%)
-
1
Zdzisława Chlebos
91
(1,55%)
-
5
Beata Kacprzak
31
(0,53%)
-
2
Jerzy Mieczysław Dąbrowicz
19
(0,32%)
-
3
Michał Szadkowski
37
(0,63%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Zdzisław Trawczyński
255
(4,35%)
-
3
Aleksandra Katarzyna Kusiak
69
(1,18%)
-
2
Tomasz Piotr Starbała
123
(2,10%)
-
4
Teresa Ewa Lewańska
177
(3,02%)
-
5
Arkadiusz Kominiak
90
(1,54%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Mirosław Krzysztof Ziółkowski
291
(4,96%)
-
2
Henryka Gierańczyk
164
(2,80%)
-
4
Michał Czajkowski
139
(2,37%)
-
3
Renata Witczak
143
(2,44%)
-
5
Juliusz Trafalski
90
(1,54%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
4
Dariusz Tomasz Maliszewski
29
(0,49%)
-
1
Maria Jadwiga Adamczyk
70
(1,19%)
-
2
Katarzyna Wojciechowska
26
(0,44%)
-
3
Grzegorz Marek Gasik
17
(0,29%)
-
5
Mariusz Ryszard Wasiak
18
(0,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Jadwiga Poterała
26
(0,44%)
-
4
Włodzimierz Adam Ciągło
43
(0,73%)
-
5
Radosław Miniszewski
111
(1,89%)
-
1
Iwona Monika Szafrańska
207
(3,53%)
-
2
Dominik Barabasz
190
(3,24%)