Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Niemodlin, ulice: Bohaterów Powstań Śląskich (nr nieparzyste), Daszyńskiego, Korfantego, Nowa, Słoneczna.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bartłomiej Maciej Hubacz
61
(20,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA WAJMANA
-
18
Paweł Piotr Oleksa
64
(21,99%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ryszard Stanisław Żak
47
(16,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA DZIEDZICA
-
19
Anna Małgorzata Dziedzic
29
(9,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI W GMINIE NIEMODLIN
-
16
Stanisław Bronisław Janiak
90
(30,93%)
Okręg 2
miasto Niemodlin, ulice: 700 - lecia Niemodlina, Boczna, Bohaterów Powstań Śląskich (nr parzyste), Brzeska, Podgórna, Zielona, Rynek od nr 28 do nr 54.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Katarzyna Danuta Gajewska
58
(21,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA WAJMANA
-
18
Grzegorz Karol Krzyśków
89
(32,60%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Bartłomiej Grzegorz Walków
70
(25,64%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Elżbieta Ewa Kucharska
15
(5,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PALAKA
-
17
Ryszard Toposzkiewicz
22
(8,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI W GMINIE NIEMODLIN
-
16
Aneta Renata Marut-Canham
19
(6,96%)
Okręg 3
miasto Niemodlin, ulice: Drzymały, Kilińskiego, Krótka, Lompy, Lwicka, Lwowska, Podwale, Poprzeczna, Rynek od nr 1 do 27A i od nr 55 do końca, Strażacka, Spółdzielcza, Szewska, Szkolna, Zamkowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Leszek Pejs
71
(39,89%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krystyna Magdalena Bartosik-Paszkowska
17
(9,55%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Sylwia Widz
13
(7,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PALAKA
-
17
Zbigniew Józef Palak
40
(22,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI W GMINIE NIEMODLIN
-
16
Renata Elżbieta Rostkowska
37
(20,79%)
Okręg 4
miasto Niemodlin, ulice: Aleja Wolności, Mickiewicza, Reymonta od nr 1 do nr 12, Świętojańska, Wojska Polskiego, Wyzwolenia.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Adriana Maryla Hrycaj
109
(26,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA WAJMANA
-
18
Mariusz Ireneusz Trzciński
163
(39,66%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Teresa Elżbieta Bielicz
104
(25,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI W GMINIE NIEMODLIN
-
16
Beata Stanisława Bednarska
35
(8,52%)
Okręg 5
miasto Niemodlin, ulice: Mikołaja Reja, Tysiąclecia, Żeromskiego, miasto Niemodlin, osiedle: Osiedle Piastów.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Alicja Beata Czajka
123
(27,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA WAJMANA
-
18
Jan Wiktor Janik
82
(18,51%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ewa Wiktoria Skura-Prajel
126
(28,44%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Jagoda Marta Marciniak
29
(6,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA DZIEDZICA
-
19
Sylwia Dziębor
8
(1,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI W GMINIE NIEMODLIN
-
16
Barbara Anna Bieluszewska
75
(16,93%)
Okręg 6
miasto Niemodlin, ulice: Bolesława Prusa, Elizy Orzeszkowej, Fryderyka Chopina, Grażyny Bacewicz, Henryka Sienkiewicza, Henryka Wieniawskiego, Ignacego Paderewskiego, Jana Kochanowskiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Karola Szymanowskiego, Marii Dąbrowskiej, Marii Konopnickiej, Mieczysława Karłowicza, Reymonta od nr 13 do końca, Spacerowa, Sportowa, Stanisława Moniuszki, Witolda Lutosławskiego, Wiolinowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ryszard Andrzej Paliwoda
84
(22,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA WAJMANA
-
18
Sebastian Damian Górski
60
(16,17%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Czesława Zofia Lachowska
89
(23,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILIANA CZART
-
20
Liliana Czart
56
(15,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI W GMINIE NIEMODLIN
-
16
Barbara Małgorzata Wydra
82
(22,10%)
Okręg 7
miasto Niemodlin, ulice: Brzozowa, Dębowa, Dworcowa, Gazowa, Gościejowicka, Klonowa, Lipowa, Opolska, Parkowa, Podmiejska, Polna, Słowackiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Paweł Marek Kotwica
120
(34,09%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Łucja Krystyna Kozik
85
(24,15%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Stanisław Antoni Wajda
16
(4,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA DZIEDZICA
-
19
Edward Robert Pieniacha
35
(9,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI W GMINIE NIEMODLIN
-
16
Danuta Unijewska
96
(27,27%)
Okręg 8
sołectwa: Brzęczkowice, Lipno, Piotrowa, Sady, Wydrowice.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tomasz Piotr Pufka
56
(14,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA WAJMANA
-
18
Bartosz Eugeniusz Wajman
158
(41,36%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Dariusz Rusnak
101
(26,44%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Marceli Tadeusz Leksowski
20
(5,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA DZIEDZICA
-
19
Jakub Tomasz Caputa
0
(0,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI W GMINIE NIEMODLIN
-
16
Stefan Sukiennik
47
(12,30%)
Okręg 9
sołectwa: Grabin, Jaczowice, Jakubowice.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA WAJMANA
-
18
Przemysław Dec
114
(31,23%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Maria Krzemińska
251
(68,77%)
Okręg 10
sołectwo Góra wraz z przysiółkiem Góra, Mała Góra, sołectwa: Krasna Góra, Rogi, Roszkowice, Tarnica, Tłustoręby.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sebastian Mateusz Figurski
44
(12,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA WAJMANA
-
18
Mirosław Dec
162
(46,82%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Katarzyna Barbara Gągorowska
32
(9,25%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Mariusz Sławomir Pazio
4
(1,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI W GMINIE NIEMODLIN
-
16
Ireneusz Zbigniew Naściuk
104
(30,06%)
Okręg 11
sołectwo Gracze, ulice: Kolonia Duża, Kolonia Leśna, Kolonia Robotnicza, Kręta, Niemodlińska, Polna.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Katarzyna Monika Kaliciak
82
(27,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA WAJMANA
-
18
Edward Józef Jędra
42
(14,09%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krzysztof Trzmielewski
122
(40,94%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Irena Bielecka
39
(13,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA DZIEDZICA
-
19
Benedykt Pucyk
13
(4,36%)
Okręg 12
sołectwo Gracze, ulice: Bazaltowa, Sportowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Agnieszka Ewa Handzlik
46
(22,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA WAJMANA
-
18
Łukasz Andrzej Król
29
(13,88%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Adam Jagieło
59
(28,23%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Aleksandra Krystyna Mesjasz
27
(12,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - „TU JEST NASZ DOM”
-
22
Jan Bogdan Duran
48
(22,97%)
Okręg 13
sołectwo Gościejowice wraz z przysiółkiem: Gościejowice, Gościejowice Małe, sołectwa: Rzędziwojowice, Szydłowiec Śląski.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sebastian Mario Brzęczek
76
(29,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA WAJMANA
-
18
Tomasz Biela
40
(15,27%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marzena Stanisława Franczyk
86
(32,82%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Małgorzata Ewa Wilczyńska-Dziubek
13
(4,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA DZIEDZICA
-
19
Piotr Antoni Dziedzic
30
(11,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI W GMINIE NIEMODLIN
-
16
Bodgan Edward Judasz
17
(6,49%)
Okręg 14
sołectwo Grodziec-wsie: Grodziec, Grodziec Drugi, sołectwa: Michałówek, Sosnówka.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mirosław Kazimierz Dziwak
63
(22,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA WAJMANA
-
18
Jolanta Alicja Kardasz
123
(43,01%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Agnieszka Monika Wasilewska
7
(2,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI W GMINIE NIEMODLIN
-
16
Grzegorz Jan Zawałka
93
(32,52%)
Okręg 15
sołectwa: Magnuszowice, Magnuszowiczki, Molestowice, Radoszowice, Rutki, Sarny Wielkie.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tomasz Bandrowski
53
(17,49%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Zofia Walczuk
124
(40,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA DZIEDZICA
-
19
Kacper Kazimierz Korzanowski
61
(20,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD
-
21
Elżbieta Iwona Stolarczuk
65
(21,45%)