Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Os. Energetyki: Warszawska numery nieparzyste od nr 47 do nr 63c, numery parzyste od nr 38 do nr 72, Sportowa , Mikołaja Kopernika, Marii Skłodowskiej-Curie, Stanisława Konarskiego, Hugona Kołłątaja, Ignacego Paderewskiego, Stefana Żeromskiego, Al. Władysława Sikorskiego, Al. Solidarności, Os. Głowaczowska I : Jana Pawła II, Wojska Polskiego, Armii Krajowej, Mariana Langiewicza, Juliusza Słowackiego, Zygmunta Starego, Władysława Broniewskiego, Os. Głowaczowska II : Wrzosowa, Poziomkowa, Jarzębinowa, Jagodowa, Borówkowa, Zawilcowa Ulice: Głowaczowska numery nieparzyste od nr 41 do końca, numery parzyste od nr 46 do końca, Chartowa, Os. Polesie: Modrzewiowa, Akacjowa, Jodłowa, Cisowa, Kasztanowa, Lipowa, Klonowa, Bukowa, Os. Zdziczów: Wierzbowa, Dębowa, Brzozowa, Jesionowa, Świerkowa, Zdziczów, Ulice: Ignacego Krasickiego, Bohaterów Studzianek, Ogrodowa, Dojazdowa, Matki Kazimiery Gruszczyńskiej, Jeziorna, Warszawska numery nieparzyste od nr 63 do końca, numery parzyste od nr 74 do końca Os. Borki : Józefa Piłsudskiego, Cmentarna, Przytulna, Borki, Ciekawa, Gwiazdkowa, Przyjaciół, Szczęśliwa, Rodzinna, Al. 11 Listopada, Filtrowa, Miła, Cicha, Leśna, Ulice: Głowaczowska numery nieparzyste od nr 1 do nr 39, numery parzyste od nr 2 do nr 44, Sławna numery nieparzyste od nr 41 do końca, numery parzyste od nr 44 do końca, Jana Kilińskiego, Jana Kochanowskiego numery nieparzyste od nr 21 do końca, numery parzyste od nr 40 do końca, Spokojna, Adama Mickiewicza, Miodowa, Wójcików od nr 12 do końca.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Janusz Bonifacy Walachnia
36
(0,87%)
-
8
Edyta Drelewska
20
(0,48%)
-
7
Anna Gromisz
22
(0,53%)
-
1
Artur Piotr Matera
362
(8,74%)
-
2
Mieczysław Kucharski
91
(2,20%)
-
6
Maciej Aleksy Michnicki
85
(2,05%)
-
5
Ewelina Danuta Utnicka
32
(0,77%)
-
4
Ryszard Janusz Zając
293
(7,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I BEZPIECZEŃSTWO ZIEMI KOZIENICKIEJ”
-
6
Wojciech Stanisław Krawczyk
6
(0,14%)
-
8
Albert Lenarcik
19
(0,46%)
-
7
Agnieszka Katarzyna Wiraszka
34
(0,82%)
-
1
Henryk Jaworski
83
(2,00%)
-
5
Filip Wasiński
10
(0,24%)
-
3
Dariusz Janeczek
28
(0,68%)
-
2
Dorota Krześniak
84
(2,03%)
-
4
Aneta Skrzek
15
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI KOZIENICKIEJ
-
1
Elżbieta Ewa Czapla
79
(1,91%)
-
3
Artur Kozieł
150
(3,62%)
-
2
Alicja Stanisława Kordula
305
(7,36%)
-
4
Magdalena Krakowiak
68
(1,64%)
-
6
Sławomir Luśtyk
26
(0,63%)
-
7
Maciej Marcin Witkowski
13
(0,31%)
-
5
Marek Jan Kuźmiński
341
(8,23%)
-
8
Krzysztof Anatol Zając
252
(6,08%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Mirosław Andrzej Jakubiec
227
(5,48%)
-
5
Barbara Agata Rodzoch
10
(0,24%)
-
2
Marzena Mamcarz
46
(1,11%)
-
3
Radosław Gola
39
(0,94%)
-
7
Elżbieta Bogumiła Musiał
25
(0,60%)
-
4
Wiesława Kowalczyk
7
(0,17%)
-
6
Iwona Ewa Gawrysiak
6
(0,14%)
-
8
Marek Król
35
(0,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOZIENICKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA PIOTRA KOZŁOWSKIEGO"
-
1
Anna Abramczyk
74
(1,79%)
-
2
Paweł Wojciech Aftyka
48
(1,16%)
-
6
Edward Pułkowski
114
(2,75%)
-
4
Piotr Kozłowski
440
(10,62%)
-
3
Elżbieta Kowalska-Piechowicz
150
(3,62%)
-
8
Grzegorz Jacek Wronikowski
94
(2,27%)
-
5
Anna Katarzyna Nowak-Żak
15
(0,36%)
-
7
Andrzej Suwała
43
(1,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOZIENICE.2018"
-
1
Martin Bożek
85
(2,05%)
-
3
Ewa Kulik
23
(0,56%)
-
4
Małgorzata Katarzyna Rokita
3
(0,07%)
-
5
Dariusz Liwocha
8
(0,19%)
-
6
Jolanta Siembor
6
(0,14%)
-
2
Norbert Jan Balcerzak
33
(0,80%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Wioletta Agnieszka Budny
48
(1,16%)
-
2
Justyna Teresa Kwaśnik
7
(0,17%)
-
4
Iwona Krakowiak
7
(0,17%)
-
8
Andrzej Grzebalski
12
(0,29%)
-
6
Maciej Artur Rębiś
5
(0,12%)
-
3
Krzysztof Boryczka
67
(1,62%)
-
5
Roman Bogdan Kopacz
5
(0,12%)
-
7
Edmund Krzysztof Świtała
6
(0,14%)
Okręg 2
Ulice: Osiedle Pokoju, Nowy Świat, Drzewna, Tadeusza Kościuszki, Wójcików od nr 1 do nr 2, Piaskowa, Hamernicka, Czwartek, Szpitalna, Słoneczna, Pusta, Krzywa, Ludwika Waryńskiego, Batalionów Chłopskich, Bohaterów Getta, Parkowa od nr 6 do końca, Radomska, Konstytucji 3 Maja nr nieparzyste od nr 1 do nr 21, numery parzyste od nr 2 do nr 16, Lubelska numery nieparzyste od nr 1 do nr 55, numery parzyste od nr 2 do nr 50, Os. Stara Wieś: Młyńska, Żytnia, Przemysłowa, Starowiejska, Górna, Kolejowa, Ulice: Lubelska numery nieparzyste od nr 57 do końca, numery parzyste od nr 52 do końca, Polna, Zielona, Dolna, Os. Skarpa: Osiedle Skarpa Ulice: Legionów, Sosnowa, Maciejowicka, Wiślana, Piękna, Sławna numery nieparzyste od nr 1 do nr 39, numery parzyste od nr 2 do nr 42, Henryka Sienkiewicza, Jana Kochanowskiego numery nieparzyste od nr 1 do nr 19, numery parzyste od nr 2 do nr 38, Al. 1 Maja, Pl. 15 Stycznia, Konstytucji 3 maja numery nieparzyste od nr 35 do końca, numery parzyste od nr 18 do końca, Topolowa, Warszawska numery nieparzyste od nr 1 do nr 45, numery parzyste od nr 2 do nr 36, Parkowa od nr 1 do nr 5, Wieś: Aleksandrówka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Stanisław Kuźnar
422
(9,13%)
-
4
Zygmunt Stanisław Kozieł
33
(0,71%)
-
8
Artur Kurek
101
(2,18%)
-
1
Arkadiusz Piotr Molenda
369
(7,98%)
-
3
Mirosława Renata Rutkowska
40
(0,87%)
-
6
Teresa Rybak
47
(1,02%)
-
7
Karolina Ćwiklak
13
(0,28%)
-
5
Ryszard Józef Kwiatkowski
23
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I BEZPIECZEŃSTWO ZIEMI KOZIENICKIEJ”
-
2
Grzegorz Sławomir Kurek
324
(7,01%)
-
1
Anna Irena Bogucka
64
(1,38%)
-
3
Krzysztof Kowalczyk
86
(1,86%)
-
6
Jolanta Maria Letkiewicz
23
(0,50%)
-
5
Krzysztof Czerwiński
41
(0,89%)
-
4
Iwona Tobiasz
29
(0,63%)
-
7
Danuta Maria Okoń
73
(1,58%)
-
8
Małgorzata Pawelec
14
(0,30%)
-
9
Grzegorz Kocyk
35
(0,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI KOZIENICKIEJ
-
2
Piotr Jerzy Maciejewski
162
(3,50%)
-
8
Zofia Julianna Świechowska
151
(3,27%)
-
4
Krzysztof Piotr Pawlik
194
(4,20%)
-
1
Aleksandra Maria Jarosz-Panek
123
(2,66%)
-
5
Mariusz Andrzej Prawda
385
(8,33%)
-
3
Beata Maria Matracka
49
(1,06%)
-
6
Jerzy Zdzisław Sampoliński
31
(0,67%)
-
9
Anna Maria Wawszczyk
25
(0,54%)
-
7
Andrzej Mikołaj Stachurski
26
(0,56%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Andrzej Gogacz
253
(5,47%)
-
5
Agnieszka Maria Samborska
21
(0,45%)
-
2
Elżbieta Irena Bochnia
26
(0,56%)
-
3
Beata Irena Rodzoch
10
(0,22%)
-
9
Jacek Stanisław Wochniak
17
(0,37%)
-
4
Daniel Grzebielski
46
(1,00%)
-
6
Przemysław Sergiusz Nowak
86
(1,86%)
-
7
Joanna Justyna Bacho
23
(0,50%)
-
8
Artur Słyszko
7
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOZIENICKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA PIOTRA KOZŁOWSKIEGO"
-
2
Krystyna Kondeja
32
(0,69%)
-
3
Paweł Kultys
75
(1,62%)
-
1
Małgorzata Beata Jedlikowska
84
(1,82%)
-
7
Janusz Marszałek
135
(2,92%)
-
4
Dorota Elżbieta Kurzawa
70
(1,51%)
-
5
Grażyna Lenarczyk
66
(1,43%)
-
6
Janusz Bogusław Majewski
30
(0,65%)
-
8
Krzysztof Dariusz Siębor
58
(1,25%)
-
9
Rafał Piotr Sucherman
219
(4,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOZIENICE.2018"
-
3
Bożena Pakuła
6
(0,13%)
-
4
Jacek Osytek
2
(0,04%)
-
1
Daria Kowalska
22
(0,48%)
-
2
Iwona Barbara Mucha
6
(0,13%)
-
6
Jadwiga Wojtas
1
(0,02%)
-
7
Mateusz Kacperek
4
(0,09%)
-
5
Krzysztof Aleksander Kowalski
8
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Małgorzata Kuśmierczyk-Balcerek
58
(1,25%)
-
3
Rafał Stanisław Bąk
64
(1,38%)
-
6
Paweł Wit
17
(0,37%)
-
1
Małgorzata Maria Król
139
(3,01%)
-
7
Danuta Maria Dziuba
11
(0,24%)
-
4
Edyta Tarczyńska
77
(1,67%)
-
5
Krzysztof Prasek
35
(0,76%)
-
8
Aleksandra Maria Rembielińska
11
(0,24%)
-
9
Artur Piechota
21
(0,45%)
Okręg 3
Sołectwa: Brzeźnica, Chinów, Dąbrówki, Holendry Kozienickie, Holendry Kuźmińskie, Holendry Piotrkowskie, Janików, Janików Folwark, Janów, Kępa Wólczyńska, Kępa Bielańska, Kępeczki, Kociołki, Kuźmy, Łaszówka, Łuczynów, Majdany, Nowa Wieś, Nowiny, Opatkowice, Piotrkowice, Przewóz, Psary, Ryczywół, Ruda, Samwodzie, Stanisławice, Staszów, Śmietanki, Wilczkowice Górne, Świerże Górne, Wola Chodkowska, Wójtostwo, Wólka Tyrzyńska, Wólka Tyrzyńska B
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Małgorzata Oliwa
70
(1,40%)
-
1
Mariusz Ptaszek
379
(7,58%)
-
6
Andrzej Lenarczyk
210
(4,20%)
-
8
Halina Makowska
22
(0,44%)
-
2
Marcin Mirosław Ogórek
248
(4,96%)
-
7
Grzegorz Kurek
59
(1,18%)
-
4
Marek Paweł Kapusta
214
(4,28%)
-
5
Kamila Paduch
79
(1,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ I BEZPIECZEŃSTWO ZIEMI KOZIENICKIEJ”
-
1
Andrzej Kowalski
113
(2,26%)
-
3
Beata Bienias-Mulazzani
41
(0,82%)
-
2
Waldemar Krakowiak
61
(1,22%)
-
5
Radosław Ośka
35
(0,70%)
-
4
Paweł Chodyń
34
(0,68%)
-
10
Gabriela Podlaska-Wiśniewska
40
(0,80%)
-
6
Jarosław Różański
34
(0,68%)
-
7
Robert Lis
16
(0,32%)
-
8
Violetta Maria Bączek
12
(0,24%)
-
9
Anita Anna Szczepanik-Flak
17
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI KOZIENICKIEJ
-
9
Grzegorz Wrona
188
(3,76%)
-
3
Igor Marek Czerwiński
214
(4,28%)
-
5
Andrzej Kowalski
140
(2,80%)
-
2
Tadeusz Marek Boryczka
102
(2,04%)
-
10
Andrzej Wołos
212
(4,24%)
-
4
Małgorzata Gurtat
36
(0,72%)
-
6
Hanna Aleksandra Koziarska
9
(0,18%)
-
7
Malwina Maria Pastuszka
17
(0,34%)
-
8
Mariola Piątkowska
11
(0,22%)
-
1
Robert Wojcieszek
472
(9,44%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Piotr Andrzej Babula
13
(0,26%)
-
1
Renata Katarzyna Wołos
170
(3,40%)
-
2
Sławomir Płaza
92
(1,84%)
-
3
Konrad Aderek
47
(0,94%)
-
5
Marek Jan Deszczka
57
(1,14%)
-
9
Izabela Amerek
2
(0,04%)
-
6
Krzysztof Celuch
12
(0,24%)
-
7
Halina Maria Kusek
10
(0,20%)
-
8
Monika Bożena Rodzoch
7
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOZIENICKA INICJATYWA SAMORZĄDOWA PIOTRA KOZŁOWSKIEGO"
-
1
Krzysztof Bomba
143
(2,86%)
-
2
Agnieszka Fila-Sadurska
57
(1,14%)
-
3
Magdalena Fila-Ślażyńska
113
(2,26%)
-
5
Józef Czesław Gwizd
40
(0,80%)
-
7
Piotr Kotlarz
11
(0,22%)
-
9
Krzysztof Socha
26
(0,52%)
-
10
Agnieszka Woźniak
37
(0,74%)
-
6
Artur Jan Kobus
99
(1,98%)
-
8
Marzena Olimpia Laskowska
129
(2,58%)
-
4
Zdzisław Stanisław Gregorczyk
184
(3,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "KOZIENICE.2018"
-
5
Andrzej Sąpor
29
(0,58%)
-
3
Mariusz Wojtas
11
(0,22%)
-
1
Edmund Ryszard Kordas
78
(1,56%)
-
2
Anna Słomska
30
(0,60%)
-
4
Joanna Barbara Wąsik
22
(0,44%)
-
7
Małgorzata Baran
11
(0,22%)
-
6
Anna Zofia Celuch
18
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Ewa Malec
227
(4,54%)
-
4
Katarzyna Zielona
13
(0,26%)
-
8
Mirosława Marianna Pujanek
25
(0,50%)
-
3
Michał Giza
25
(0,50%)
-
2
Monika Anna Lis-Seremak
74
(1,48%)
-
5
Jacek Kuśmierczyk
11
(0,22%)
-
6
Henryka Chachaj
26
(0,52%)
-
7
Sylwester Wołos
24
(0,48%)
-
10
Paweł Zając
30
(0,60%)
-
9
Janusz Kultys
13
(0,26%)