Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miejscowość: Iłowo-Osada ulice: Broniewskiego, Dolna, Kosynierów, Kościelna, Kraszewska, Sienkiewicza, Słoneczna, 19 - go Stycznia 1999.
Pokaż więcej
Renata Jarzembowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
87
(34,52%)
Mariusz Długokięcki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(19,05%)
Lidia Ewa Kuchcińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
117
(46,43%)
Okręg 2
Miejscowość: Iłowo-Osada ulice: Dębowa, Polna, Reja, Staszica, Wyzwolenia.
Pokaż więcej
Ewa Chuda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
105
(40,38%)
Grzegorz Lech Ostolski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(19,62%)
Maciej Nowicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
104
(40,00%)
Okręg 3
Miejscowość: Iłowo-Osada ulice: Akacyjna, Lipowa, Puchatka.
Pokaż więcej
Mateusz Retkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
51
(20,90%)
Andrzej Witold Andrzejewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(13,52%)
Dorota Justyna Kacperowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
160
(65,57%)
Okręg 4
Miejscowość: Iłowo-Osada ulice: Brzozowa, Cicha, Kościuszki, Ignacego Krasickiego, Kwiatowa, Leśna, Młodzieżowa, Spokojna, Prusa, Przyjaciół, Tysiąclecia, Wdzięczna. Miejscowość: Dwukoły.
Pokaż więcej
Maciej Tomasz Grabiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
72
(29,88%)
Sławomir Sarnowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(15,77%)
Sebastian Cichocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
131
(54,36%)
Okręg 5
Miejscowość: Iłowo-Osada ulice: Jagiellońska, Kochanowskiego, Krzywa.
Pokaż więcej
Marian Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
85
(35,86%)
Milena Ernest
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(21,94%)
Olga Danielewicz-Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
100
(42,19%)
Okręg 6
Miejscowość: Iłowo-Osada ulice: Władysława Łokietka, Nowa. Miejscowość: Mławka.
Pokaż więcej
Grzegorz Liedtke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
49
(20,08%)
Zdzisław Sarbiewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(36,48%)
Dorota Jędrzejewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
106
(43,44%)
Okręg 7
Miejscowość: Iłowo-Wieś ulice: Długa, Działdowska, Mickiewicza, Okrężna, Stefczyka, Wiejska.
Pokaż więcej
Włodzimierz Adam Brzeziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
117
(57,35%)
Grzegorz Marian Skiba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(20,59%)
Bogusława Elżbieta Lewancka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
45
(22,06%)
Okręg 8
Miejscowość: Iłowo-Wieś ulice: Janowska. Miejscowości: Chorab, Janowo, Purgałki, Sochy, Szczepka.
Pokaż więcej
Stanisław Bogacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
46
(26,29%)
Anna Kuczyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(17,71%)
Katarzyna Maria Neubert
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
98
(56,00%)
Okręg 9
Miejscowość: Białuty.
Pokaż więcej
Joanna Maria Wróblewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
57
(19,72%)
Radosław Zaremba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
232
(80,28%)
Okręg 10
Miejscowości: Dźwierznia, Pruski.
Pokaż więcej
Aneta Krystyna Wilk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
63
(36,21%)
Jarosław Chybiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
111
(63,79%)
Okręg 11
Miejscowość: Narzym ulice: Kraszewska, Kwiatowa, Łąkowa, Ogrodowa, Piaskowa, Przyjaciół, Sportowa, Witosa.
Pokaż więcej
Marzena Edyta Osiecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
81
(38,03%)
Zbigniew Nowicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(23,94%)
Kamil Kucki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
81
(38,03%)
Okręg 12
Miejscowość: Narzym ulice: Cicha, Dworcowa, Kościelna, Spokojna, Wąska, Wierzbowska.
Pokaż więcej
Zbigniew Adam Czajkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
42
(24,71%)
Bożena Halina Strzelewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(15,29%)
Teresa Ewa Świątkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
102
(60,00%)
Okręg 13
Miejscowość: Narzym ulice: Leśna, Robotnicza.
Pokaż więcej
Paweł Świderski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
38
(21,47%)
Magdalena Lewalska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(20,34%)
Halina Stępkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
103
(58,19%)
Okręg 14
Miejscowość: Narzym ulice: Kolonia, Młyńska, Żytnia. Miejscowość: Wierzbowo.
Pokaż więcej
Zofia Tomaszyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
58
(27,49%)
Dariusz Stanisław Strzelewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(27,49%)
Józef Małecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
95
(45,02%)
Okręg 15
Miejscowości: Brodowo, Gajówki, Kraszewo, Mansfeldy.
Pokaż więcej
Aleksandra Maria Wodowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(32,93%)
Wanda Jolanta Kremska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
167
(67,07%)