Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Jawor
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILIANA BERY RAZEM
-
9
Robert Matkowski
158
(1,64%)
-
5
Maria Czesława Zandecka
96
(1,00%)
-
2
Joanna Agnieszka Piotrowicz-Dębicka
329
(3,42%)
-
10
Grzegorz Mariusz Lenart
334
(3,47%)
-
4
Monika Anna Szławieniec-Reczuch
208
(2,16%)
-
1
Michał Adam Czarnecki
692
(7,20%)
-
3
Daniel Wojciech Rzepa
336
(3,49%)
-
8
Justyna Barbara Damjan
98
(1,02%)
-
6
Anna Izabela Lachmirowicz
92
(0,96%)
-
7
Cezary Marcin Gołuch
141
(1,47%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
7
Aleksandra Tyszkiewicz
2
(0,02%)
-
1
Ryszard Szczepan Jaśpiński
181
(1,88%)
-
2
Andrzej Aleksander Kobes
300
(3,12%)
-
3
Joanna Marta Zielińska
35
(0,36%)
-
6
Wojciech Paweł Borkowski
29
(0,30%)
-
5
Anna Aleksandra Surmańska
16
(0,17%)
-
4
Stanisław Janiak
68
(0,71%)
-
9
Aleksandra Julia Radomska
8
(0,08%)
-
10
Damian Ryszard Kuć
35
(0,36%)
-
8
Bogdan Zbigniew Bezeg
26
(0,27%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Renata Stanisława Krawczyk
55
(0,57%)
-
1
Mariusz Grzegorz Barański
551
(5,73%)
-
5
Izabela Maria Ziętek
41
(0,43%)
-
3
Tomasz Marcin Panasiuk
133
(1,38%)
-
9
Dorota Bogumiła Błażewska
35
(0,36%)
-
6
Jadwiga Krystyna Murawska
45
(0,47%)
-
8
Andrzej Kowalik
32
(0,33%)
-
10
Jacek Jerzy Dudkowski
65
(0,68%)
-
7
Mirosław Szkiłądź
75
(0,78%)
-
4
Joanna Maria Mańkowska
47
(0,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY POWIAT
-
3
Małgorzata Maria Szymonowicz
43
(0,45%)
-
2
Tomasz Mariusz Kleniuk
221
(2,30%)
-
1
Józef Święcicki
149
(1,55%)
-
4
Barbara Maria Porębska
31
(0,32%)
-
6
Agnieszka Barbara Folc
36
(0,37%)
-
7
Dariusz Zenon Kudłacz
75
(0,78%)
-
8
Rafał Andrzej Hyziak
46
(0,48%)
-
5
Mariusz Suchecki
48
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SPOŁECZNA OPOKA
-
2
Maria Krystyna Ugniewska
48
(0,50%)
-
3
Barbara Teresa Staszek
3
(0,03%)
-
4
Elżbieta Irena Łysoń
25
(0,26%)
-
8
Wanda Tucka
43
(0,45%)
-
7
Jakub Mikołaj Jaskórzyński
10
(0,10%)
-
6
Stefania Buczyńska
6
(0,06%)
-
9
Maria Teresa Lekarewicz
1
(0,01%)
-
10
Stanisław Andrzej Bienias
19
(0,20%)
-
1
Jerzy Radzio
92
(0,96%)
-
5
Daniel Dajnowski
18
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Stanisław Zbigniew Witek
1 118
(11,63%)
-
5
Krystyna Bizdra
140
(1,46%)
-
2
Leszek Marek Dąbrowski
286
(2,97%)
-
3
Dariusz Jacek Żelazek
184
(1,91%)
-
4
Anna Dymek
149
(1,55%)
-
6
Mariusz Robert Wasilewski
60
(0,62%)
-
8
Tomasz Nowak
41
(0,43%)
-
7
Bożena Dorota Nowak
52
(0,54%)
-
9
Dorota Małgorzata Pietrzak
74
(0,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KRZYSZTOFA KOWALCZYKA
-
1
Stanisław Laskowski
712
(7,41%)
-
4
Irena Buturla-Jamrozik
80
(0,83%)
-
2
Artur Zbigniew Dobrowolski
95
(0,99%)
-
10
Maria Piwko
381
(3,96%)
-
6
Justyna Beata Werbel
167
(1,74%)
-
5
Iwona Zofia Suchodolska
170
(1,77%)
-
3
Grażyna Gajda
126
(1,31%)
-
7
Henryk Stanisław Magas
54
(0,56%)
-
8
Marcin Jan Simon
170
(1,77%)
-
9
Zbigniew Andrzej Bednarek
69
(0,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAWORSKA PRAWICA INICJATYWA IDEI
-
1
Robert Jacek Gierczyk
130
(1,35%)
-
2
Daniel Detyna
130
(1,35%)
-
3
Urszula Duch
7
(0,07%)
-
4
Dorota Koronkiewicz
15
(0,16%)
-
5
Patryk Paweł Segda
28
(0,29%)
Okręg 2
gmina Bolków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILIANA BERY RAZEM
-
2
Beata Bardzyńska
71
(1,66%)
-
4
Czesław Preneta
91
(2,13%)
-
1
Bogusława Radecka-Bych
219
(5,12%)
-
5
Grzegorz Piotr Czerczuk
143
(3,34%)
-
3
Robert Mariusz Ostasiewicz
85
(1,99%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Henryk Stanisław Baczmański
325
(7,60%)
-
2
Iwona Ewa Kwiatkowska
142
(3,32%)
-
3
Małgorzata Ewa Tokarska-Mazur
61
(1,43%)
-
4
Bogusław Marian Leszczyński
91
(2,13%)
-
5
Jan Broda
110
(2,57%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Wioleta Jolanta Mucha
71
(1,66%)
-
4
Wiesława Wanda Potęga
8
(0,19%)
-
1
Wojciech Franciszek Sokołowski
94
(2,20%)
-
5
Michał Bronisław Godziemba-Srokowski
19
(0,44%)
-
3
Kazimierz Marian Bzowy
29
(0,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY POWIAT
-
2
Szczepan Jan Haładus
14
(0,33%)
-
1
Elżbieta Zofia Hampel
137
(3,20%)
-
4
Marek Daniel Staszak
20
(0,47%)
-
3
Katarzyna Adamczyk
37
(0,87%)
-
5
Małgorzata Beata Węsek
127
(2,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SPOŁECZNA OPOKA
-
2
Wiesława Teresa Łęgosz
249
(5,82%)
-
4
Anetta Aleksandra Strzelecka
100
(2,34%)
-
3
Jolanta Urszula Majtczak
231
(5,40%)
-
1
Bogusław Andrzej Krukowski
140
(3,27%)
-
5
Marcin Piotr Gackiewicz
49
(1,15%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Wioletta Elżbieta Drewniak
406
(9,49%)
-
2
Jacek Kazimierz Turlejski
138
(3,23%)
-
4
Rafał Marcin Polański
76
(1,78%)
-
5
Tadeusz Poczta
54
(1,26%)
-
3
Marzena Elżbieta Spicera
134
(3,13%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Anna Julia Magoń
29
(0,68%)
-
1
Roman Edward Sadowski
478
(11,18%)
-
5
Paulina Jarosz
73
(1,71%)
-
2
Bronisław Andrzejewski
200
(4,68%)
-
3
Witold Andrzej Grzybowski
25
(0,58%)
Okręg 3
gminy: Paszowice, Mściwojów, Męcinka, Wądroże Wielkie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EMILIANA BERY RAZEM
-
3
Stanisław Józef Michalak
20
(0,26%)
-
1
Zbigniew Teofil Przychodzeń
272
(3,59%)
-
2
Leszek Waldemar Pacak
102
(1,35%)
-
4
Janina Barbara Funtowicz
56
(0,74%)
-
5
Edyta Anna Chudzik
54
(0,71%)
-
6
Elżbieta Agnieszka Białczak
37
(0,49%)
-
7
Waldemar Stanisław Staszczyk
23
(0,30%)
-
8
Leszek Marcin Wawoczny
36
(0,47%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Andrzej Marek Rejman
115
(1,52%)
-
6
Magdalena Miciak
9
(0,12%)
-
3
Katarzyna Jolanta Zaraś
25
(0,33%)
-
5
Krystyna Pajfer
11
(0,15%)
-
4
Andrzej Kazimierz Radomski
7
(0,09%)
-
7
Kazimierz Jan Zych
28
(0,37%)
-
2
Łukasz Sebastian Błoński
47
(0,62%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Edyta Irena Majchrzak
64
(0,84%)
-
2
Tadeusz Chałupka
103
(1,36%)
-
1
Grzegorz Józef Urbanowski
376
(4,96%)
-
7
Tadeusz Krzysztof Kobes
27
(0,36%)
-
3
Ewa Zasławska
64
(0,84%)
-
6
Piotr Cezary Tokarz
23
(0,30%)
-
5
Dorota Horecka
15
(0,20%)
-
8
Stanisław Korybski
25
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY POWIAT
-
8
Jolanta Anna Koman
108
(1,42%)
-
1
Rafał Tadeusz Kozioł
235
(3,10%)
-
5
Adam Grzegorz Drabik
53
(0,70%)
-
2
Jolanta Brygida Cisoń
127
(1,68%)
-
7
Elżbieta Alina Wojciechowska-Tokarz
36
(0,47%)
-
4
Joanna Stefania Pustelnik
140
(1,85%)
-
3
Artur Stachera
303
(4,00%)
-
6
Violetta Jadwiga Redlica
65
(0,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SPOŁECZNA OPOKA
-
1
Jan Michał Kłeczek
70
(0,92%)
-
2
Klaudia Daria Szajb
35
(0,46%)
-
4
Iwona Małgorzata Niesłańczyk
3
(0,04%)
-
7
Iwona Klepek
15
(0,20%)
-
3
Robert Wacław Orłowski
135
(1,78%)
-
6
Tadeusz Józef Bobowski
91
(1,20%)
-
5
Wanda Jezierska-Szufla
41
(0,54%)
-
8
Zdzisław Stefan Swat
24
(0,32%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Adrian Sebastian Bochenek
148
(1,95%)
-
1
Sylwester Andrzej Rudziec
1 153
(15,21%)
-
2
Anna Władysława Róg
346
(4,57%)
-
4
Adam Grzegorz Kijak
150
(1,98%)
-
3
Marek Tomasz Trela
172
(2,27%)
-
6
Janusz Jarosław Rzepka
53
(0,70%)
-
5
Urszula Janina Pisulska
114
(1,50%)
-
8
Katarzyna Anna Grabowska
110
(1,45%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jan Franciszek Grygorcewicz
850
(11,22%)
-
4
Jolanta Dorota Dubińska
50
(0,66%)
-
3
Szczepan Eugeniusz Rojak
539
(7,11%)
-
5
Piotr Tomasz Łuba
60
(0,79%)
-
2
Piotr Adam Pieniążek
416
(5,49%)
-
6
Roman Jan Boczula
71
(0,94%)
-
7
Monika Beata Ciąpała
116
(1,53%)
-
8
Urszula Janina Majkut
125
(1,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAWORSKA PRAWICA INICJATYWA IDEI
-
6
Magdalena Małgorzata Jankowska
15
(0,20%)
-
3
Anna Józefa Kaczmarska
14
(0,18%)
-
5
Fryderyk Stanisław Gontek
27
(0,36%)
-
2
Szymon Józef Stanisławiec
12
(0,16%)
-
1
Antoni Ryszard Błąd
12
(0,16%)
-
4
Weronika Wiktoria Jastrzębska
6
(0,08%)