Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Goszyce, Wilków
Pokaż więcej
Augustyn Andrzej Kaczmarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA KOCMYRZÓW-LUBORZYCA
200
(40,57%)
Wojciech Józef Kupczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(19,27%)
Bożena Urszula Rysz-Łach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA ŁOJKA "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"
198
(40,16%)
Okręg 2
Łososkowice, Skrzeszowice
Pokaż więcej
Łucja Ewa Nagacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA KOCMYRZÓW-LUBORZYCA
122
(37,42%)
Robert Marek Skrzyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(6,44%)
Mariusz Henryk Wąsowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA ŁOJKA "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"
183
(56,13%)
Okręg 3
Wola Luborzycka, Wysiołek Luborzycki
Pokaż więcej
Małgorzata Zofia Doniec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA KOCMYRZÓW-LUBORZYCA
242
(56,94%)
Tomasz Jan Kita
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
183
(43,06%)
Okręg 4
Grzegorz Wojciech Marzec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA KOCMYRZÓW-LUBORZYCA
214
(43,76%)
Bogdan Stanisław Głowacki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(10,43%)
Mateusz Piotr Goleń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA ŁOJKA "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"
117
(23,93%)
Dorota Barbara Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA PRZYJAZNA WIEŚ
107
(21,88%)
Okręg 5
Katarzyna Anna Konewecka-Hołój
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA KOCMYRZÓW-LUBORZYCA
258
(67,36%)
Stanisław Rodak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
125
(32,64%)
Okręg 6
Goszcza, Marszowice, Sadowie
Pokaż więcej
Łukasz Dutkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA KOCMYRZÓW-LUBORZYCA
149
(31,63%)
Radosław Adam Zębala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA PRZYJAZNA WIEŚ
175
(37,15%)
Krzysztof Knapczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODNY SAMORZĄD
147
(31,21%)
Okręg 7
Część sołectwa Łuczyce na północ od ulic Prądnik, Krakowskiej, obejmująca ulice: Załucek, Rodzinna, Wspólna, Przylasek, Zaciszna, Srebrna, Złota, Trzech Ogrodów, Rajska, Zwierzyniec, Brzozowa, Słoneczna, Sadowa, Na Stoku, Źródlana, Ryszarda Goli, Parkowa, Jurajska, Widokowa, Wichrowe Wzgórza, Pod Kopcem, Ogrodowa, Kwiatowa, Różana, Szkolna, Pod Lipami, Dworska, Wąwozowa, Szlachecka, Nad Potokiem, Dębowa, Klonowa, Topolowa, Jesionowa, Wrzosowa, Jaśminowa, Bukowa, Modrzewiowa, Polna, Sosnowa, Jodłowa, Akacjowa, Kalinowa, Graniczna, Pod Lasem, Spacerowa, Gaj, Leszczynowa, Świerkowa, Słoneczny Stok, Pogodna, Świętego Floriana
Pokaż więcej
Jadwiga Anna Łach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA KOCMYRZÓW-LUBORZYCA
252
(68,85%)
Grzegorz Stanisław Augustyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA ŁOJKA "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"
114
(31,15%)
Okręg 8
Część sołectwa Łuczyce na południe od ulic Prądnik, Krakowska włącznie z ulicami Prądnik, Krakowską: obejmująca ulice: Prądnik, Krakowska, Stalowa, Tęczowa, Kazimierza Calika, Wiśniowy Sad, Nad Stacją, Widok, Michała Drzymały, Kolejowa, Starowiejska, Cicha, Kosynierów, Delówki, Na Wzgórzu, Zgodna, Krucza, Sowia, Pawia, Piwna, Kamykowa, Złote Łany, Spokojna, Zielona oraz posesję nr 221
Pokaż więcej
Paweł Michał Mazur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA KOCMYRZÓW-LUBORZYCA
126
(46,32%)
Iwona Agnieszka Krzyworzeka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
107
(39,34%)
Marek Ryszard Serafin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA ŁOJKA "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"
39
(14,34%)
Okręg 9
Prusy, Zastów
Pokaż więcej
Eliza Maria Rusek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA KOCMYRZÓW-LUBORZYCA
147
(25,34%)
Wiesław Karol Żylski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA ŁOJKA "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"
181
(31,21%)
Anna Franciszka Szlachta
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
252
(43,45%)
Okręg 10
Władysław Maciej Zięciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA KOCMYRZÓW-LUBORZYCA
263
(51,47%)
Sławomir Wojciech Kaczmarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
131
(25,64%)
Michał Marek Podolecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA ŁOJKA "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"
117
(22,90%)
Okręg 11
Krzysztoforzyce
Pokaż więcej
Antoni Franciszek Trela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA KOCMYRZÓW-LUBORZYCA
134
(44,67%)
Karolina Wąsowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(17,00%)
Jarosław Zygmunt Stypuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA ŁOJKA "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"
115
(38,33%)
Okręg 12
Czulice, Karniów
Pokaż więcej
Krzysztof Kazimierz Krupiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA KOCMYRZÓW-LUBORZYCA
217
(49,21%)
Sławomir Szczepan Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA ŁOJKA "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"
82
(18,59%)
Zbigniew Józef Wawro
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA PRZYJAZNA WIEŚ
142
(32,20%)
Okręg 13
Pietrzejowice, Rawałowice
Pokaż więcej
Andrzej Witek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA KOCMYRZÓW-LUBORZYCA
133
(42,09%)
Tadeusz Paweł Rozpondek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA ŁOJKA "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"
183
(57,91%)
Okręg 14
Głęboka, Kocmyrzów
Pokaż więcej
Michał Paweł Gomółka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA KOCMYRZÓW-LUBORZYCA
166
(27,08%)
Jan Adam Małota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA ŁOJKA "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"
229
(37,36%)
Magdalena Iwona Tańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SAMORZĄDOWY
218
(35,56%)
Okręg 15
Maciejowice, Sulechów, Wiktorowice
Pokaż więcej
Zbigniew Marek Raźny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA KOCMYRZÓW-LUBORZYCA
128
(23,40%)
Stanisław Machnik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
173
(31,63%)
Sylwia Małgorzata Janczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA ŁOJKA "GMINA DLA MIESZKAŃCÓW"
127
(23,22%)
Tomasz Stanisław Doniec
KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNA MAŁOPOLSKA"
119
(21,76%)