Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sławatycze ul. Długa ul. Mickiewicza ul. Świerkowa
Pokaż więcej
Artur Kadłubowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA MISZTALA
65
(61,32%)
Izabela Sylwia Kuryluk-Litkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KIEC
41
(38,68%)
Okręg 2
Sławatycze ul. Kodeńska
Pokaż więcej
Jerzy Waldemar Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA MISZTALA
75
(67,57%)
Józefa Czesława Buczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KIEC
36
(32,43%)
Okręg 3
Sławatycze ul. Kilińskiego ul. Kraszewskiego ul. Polna ul. Sportowa
Pokaż więcej
Jan Woszkiel
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
26
(28,89%)
Wojciech Buraczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KIEC
64
(71,11%)
Okręg 4
Sławatycze ul. Mościcka ul. Pocztowa ul. Rynek ul. Spokojna ul. Wisznicka ul. Wyzwolenia
Pokaż więcej
Monika Tyszczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA MISZTALA
54
(71,05%)
Katarzyna Hałaszuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KIEC
22
(28,95%)
Okręg 5
Sławatycze ul. Włodawska od Nr 1 do Nr 73
Pokaż więcej
Adam Trzeciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA MISZTALA
51
(60,00%)
Ireneusz Michał Ślązak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KIEC
34
(40,00%)
Okręg 6
Kuzawka-Kolonia Sławatycze : ul. Leśna ul. Włodawska od Nr 74 do końca ulicy Sławatycze-Kolonia
Pokaż więcej
Monika Hasiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA MISZTALA
37
(46,25%)
Krzysztof Pradiuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KIEC
43
(53,75%)
Okręg 7
Liszna od Nr 1 do Nr 53
Pokaż więcej
Małgorzata Rucińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(48,05%)
Radosław Sławomir Rudzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KIEC
40
(51,95%)
Okręg 8
Liszna od Nr 54 do końca wsi
Pokaż więcej
Anna Spólna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA MISZTALA
35
(60,34%)
Marzenna Maria Łuciuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KIEC
23
(39,66%)
Okręg 9
Mościce Dolne
Pokaż więcej
Eugenia Barbara Szczur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA MISZTALA
56
(52,34%)
Tomasz Łuszczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KIEC
51
(47,66%)
Okręg 10
Jabłeczna od Nr 1 do Nr 33G/8
Pokaż więcej
Tomasz Panasiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(61,96%)
Adam Turczyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KIEC
35
(38,04%)
Okręg 11
Jabłeczna od Nr 34 do końca wsi Parośla-Pniski
Pokaż więcej
Danuta Bożena Rabczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA MISZTALA
33
(52,38%)
Tomasz Rucki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KIEC
30
(47,62%)
Okręg 12
Nowosiółki Terebiski
Pokaż więcej
Nina Hasiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KIEC
0
(0,00%)
Okręg 13
Sławomir Onieszczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA MISZTALA
46
(65,71%)
Łukasz Korzeniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KIEC
24
(34,29%)
Okręg 14
Krzywowólka-Kolonia od Nr1 do Nr 21 Zańków
Pokaż więcej
Waldemar Korzeniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA MISZTALA
29
(43,94%)
Józef Stanisław Niścioruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KIEC
37
(56,06%)
Okręg 15
Krzywowólka-Kolonia od Nr 22 do końca wsi Sajówka
Pokaż więcej
Dorota Janina Sobczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA MISZTALA
0
(0,00%)