Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
31 Stycznia, 66 Kaszubskiego Pułku Piechoty, 8 Marca, Alojzego Piechowskiego do nr 16, Apolinarego Siekierkowskiego, Brzozowa, Cegielnia, Chojnicka, Cicha, Czapliniec, Dębowa, Fiołkowa, Gajowa, Hugo Kołłątaja, Jagodowa, Jakuba Wejhera, Jaśminowa, Jesionowa, Jeżynowa, Józefa Hallera, Kalinowa, Kasztanowa, Klasztorna, Klonowa, Konwaliowa, Kupiecka, Lawendowa, Leśna, Leśne Wzgórze, Łagodna, Malinowa, Marii Skłodowskiej-Curie od nr 19, Miła, Piotra Skargi, Pogodna, Powojowa, Poziomkowa, Różana, Rudolfa Lassa, Rzemieślnicza, Sasankowa, Spokojna, Stanisława Staszica, Stolarska, Szydlice, Tadeusza Kościuszki, Topolowa, Wierzysko, Władysława Reymonta, Wojska Polskiego od nr 8, Wrzosowa, Zawilcowa, Żurawia, Żurawinowa;
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJE MIASTO
-
6
Barbara Katarzyna Modrzewska
18
(0,53%)
-
4
Tomasz Andrzej Szala
172
(5,05%)
-
8
Mateusz Szymon Polak
98
(2,87%)
-
7
Janina Dziemińska
29
(0,85%)
-
1
Zdzisław Radelski
94
(2,76%)
-
2
Helena Regina Kaszubowska-Nitz
223
(6,54%)
-
3
Tomasz Wolski
99
(2,90%)
-
5
Arkadiusz Adam Neubauer
48
(1,41%)
-
9
Ewa Maria Aleksandrowicz
245
(7,19%)
KOMITET WYBORCZY KOŚCIERSKA MARKA
-
5
Robert Mariusz Klasa
50
(1,47%)
-
8
Marcin Maciej Sominka
28
(0,82%)
-
6
Alicja Sylwia Hołdys
53
(1,55%)
-
7
Joanna Jadwiga Lorek
13
(0,38%)
-
4
Piotr Sochocki
47
(1,38%)
-
2
Grażyna Maria Nykiel
116
(3,40%)
-
1
Katarzyna Joanna Knopik
221
(6,48%)
-
3
Janusz Antoni Kuźma
106
(3,11%)
-
9
Anna Maria Ziomkowska
39
(1,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOŚCIERZYNA NA PLUS
-
2
Jolanta Pollak
102
(2,99%)
-
3
Waldemar Jan Baszanowski
62
(1,82%)
-
4
Lucyna Teresa Khial
82
(2,41%)
-
1
Aleksander Bogdan Mach
274
(8,04%)
-
5
Aneta Sylwia Baryła
20
(0,59%)
-
6
Łukasz Jan Chmiel
10
(0,29%)
-
7
Aniela Stolc
47
(1,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KOŚCIERZYNY
-
8
Andżelika Ewa Popowska
12
(0,35%)
-
1
Piotr Kazimierz Słomiński
165
(4,84%)
-
9
Karol Józef Skowroński
50
(1,47%)
-
2
Bożena Ewa Krużycka
32
(0,94%)
-
4
Justyna Magdalena Tlołka-Labuda
19
(0,56%)
-
6
Bożena Krystyna Święćkowska
11
(0,32%)
-
3
Kazimierz Jan Borzyszkowski
241
(7,07%)
-
7
Czesław Bronisław Łosiński
28
(0,82%)
-
5
Stanisław Józef Rolbiecki
12
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Ewelina Urszula Jakubowska
43
(1,26%)
-
3
Dorota Faulina Kozakiewicz
13
(0,38%)
-
4
Szymon Jerzy Makarewicz
25
(0,73%)
-
6
Annemarie Kortas
16
(0,47%)
-
9
Maciej Łukasz Felskowski
20
(0,59%)
-
5
Arleta Teresa Cichosz
19
(0,56%)
-
1
Tomasz Dominik Dargacz
336
(9,86%)
-
8
Zofia Maszk
61
(1,79%)
-
7
Adam Franciszek Etmański
10
(0,29%)
Okręg 2
Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Aleksandra Fredry, Aleksandra Majkowskiego, Alojzego Piechowskiego od nr 17, Antoniego Abrahama, Bolesława Prusa, Cypriana Kamila Norwida, Dr. Leona Heykego, Elizy Orzeszkowej, Floriana Ceynowy, Franciszka Borzyszkowskiego, Franciszka Marchewicza, Fryderyka Chopina, Gen. Stanisława Maczka, Gryfa Pomorskiego, Henryka Sienkiewicza, Henryka Wieniawskiego, Hieronima Derdowskiego, Ignacego Paderewskiego, Ignacego Przebendowskieo, Jana Brzechwy, Jana Gończa, Jana i Stanisława Gostkowskich, Jana Kochanowskiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, Karola Szymanowskiego, Katarzyny Żyndy, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Klemensa Lniwskiego, Konstantego I. Gałczyńskiego, Ks. Bernarda Sychty, Ks. Hilarego Jastaka, Ks. Józefa Wryczy, Ks. Konstantego Damrota, Ks. Władysława Landowskiego, Legionów Polskich, Leopolda Staffa, Lipowa, Lubomira Różyckiego, Marii Bolewskiej, Marii Konopnickiej, Marii Skłodowskiej-Curie do nr 18, Marsz. Józefa Piłsudskiego, Melchiora Wańkowicza, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Młodokaszubów, Osiedle Tysiąclecia, Piotra Wysockiego, Remusa, Stanisława Moniuszki, Stefana Żeromskiego, Strzelecka, Strzelnica, Szkolna, Teodora Bolduana, Teodory i Izydora Gulgowskich, Tomasza Rogali, Tomasza Targowskiego, Witolda Małcużyńskiego, Władysława Broniewskiego, Władysława Glocka, Zofii Nałkowskiej;
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJE MIASTO
-
3
Roman Stanisław Gołuński
87
(2,49%)
-
7
Sylwia Bernadeta Frenkiel
27
(0,77%)
-
4
Tomasz Łukasz Nadolny
125
(3,57%)
-
9
Hanna Maria Put
79
(2,26%)
-
5
Andrzej Jerzy Zemło
78
(2,23%)
-
1
Michał Roman Kujach
236
(6,74%)
-
6
Hanna Maria Niezgoda
45
(1,29%)
-
2
Dawid Jereczek
108
(3,08%)
-
8
Aniela Elżbieta Karczewska
10
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY KOŚCIERSKA MARKA
-
8
Feliks Jan Machut
48
(1,37%)
-
1
Karolina Elżbieta Chmielewska
253
(7,23%)
-
5
Dorota Maria Hefta
17
(0,49%)
-
4
Jagoda Okrój
37
(1,06%)
-
2
Mateusz Jan Hołdys
155
(4,43%)
-
6
Roman Ignacy Pinker
21
(0,60%)
-
9
Piotr Wolski
48
(1,37%)
-
3
Joanna Teresa Werochowska
81
(2,31%)
-
7
Tomasz Włodzimierz Zrodowski
43
(1,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOŚCIERZYNA NA PLUS
-
6
Szymon Jan Turzyński
76
(2,17%)
-
1
Karina Magdalena Młodzianowska
308
(8,80%)
-
3
Krystyna Maria Bławat-Bronk
89
(2,54%)
-
2
Marcin Bogdan Sikora
211
(6,03%)
-
7
Mateusz Kliniewski
144
(4,11%)
-
4
Mateusz Piotr Kolczyk
113
(3,23%)
-
5
Natalia Marta Formela
46
(1,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KOŚCIERZYNY
-
4
Iwona Maria Bukowska
28
(0,80%)
-
9
Marek Krzysztof Magnus
23
(0,66%)
-
1
Kazimierz Stoltmann
122
(3,48%)
-
8
Urszula Renata Jeżewska
38
(1,09%)
-
6
Wiesława Teresa Odya
23
(0,66%)
-
7
Zenon Klemens Gliński
15
(0,43%)
-
2
Marta Stanisława Słomińska
30
(0,86%)
-
5
Grzegorz Piotr Cyrzan
68
(1,94%)
-
3
Michał Tomasz Gurowski
28
(0,80%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
8
Krystyna Muchowska
10
(0,29%)
-
7
Marzena Barbara Blank
11
(0,31%)
-
3
Kazimierz Antoni Maszk
275
(7,85%)
-
9
Aleksandra Barbara Przybylska
49
(1,40%)
-
6
Radosław Paweł Cichosz
14
(0,40%)
-
5
Jacek Bogusław Łukasik
19
(0,54%)
-
2
Adam Sławomir Stankowski
136
(3,88%)
-
4
Zofia Redzimska
19
(0,54%)
-
1
Józef Rymsza
108
(3,08%)
Okręg 3
3 Maja, Artura Grottgera, Bazowa, Biała, Błękitna, Bolesława Chrobrego, Browarna, Budowlanych, Bursztynowa, Cedrowa, Chłodna, Chrystiana Ignacego Jereczka, Cisowa Długa, Drogowców, Dworcowa, Fabryczna, Franciszka Sędzickiego, Gałęźna, Gdańska, Gwiezdna, Graniczna, Gościnna, Ignacego Krasickiego, Inżynierska, Jacka Malczewskiego, Jakuba Tatarkiewicza, Jana Karnowskiego, Jana Matejki, Jana Michałowicza, św. Jana Pawła II, Jana Sobiewskiego, ks. Jerzego Popiełuszki, Jeziorna, Jodłowa, Józefa Chełmońskiego, Józefa Tkaczyka, Józefa Wybickiego, Juliana Fałata, Juliusza Kossaka, Kamienna, Kapliczna, Karpiowa, Kartuska, Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Kościelna, Kowalska, Krótka, Księżycowa, Letnia, Lubomira Szopińskiego, Łąkowa, Mała Dworcowa, Mała Kolejowa, Mała Młyńska, Mariana Wnuka, Markubowo, Mazurka Dąbrowskiego, Mestwina II, Miedziana, Miodowa, Młyńska, Modrzewiowa, Mostowa, Ogrodowa, Osiedle za Lasem, Partyzantów, Piaskowa, Piotra Michałowskiego, Plac Św. Jana Pawła II, Plebanka, Polskiego Czerwonego Krzyża, Przemysłowa, Ratuszowa, Rolnicza, Romualda Traugutta, Rynek, Rynkowa, Sąsiedzka, Siedliskowa, Skarszewska, Składowa, Słodowa, Słoneczna, Sobótki, Sosnowa, Spichlerzowa, Srebrzysta, Stalowa, ks. Stanisława Czapiewskiego, Stanisława Małachowskiego, Stanisława Wyspiańskiego, ks. kardynała Stefana Wyszyńskiego, Storczykowa, Świerkowa, Świętojańska, Świętopełka, Targowa, Towarowa, Transportowców, Widokowa, Wiejska, Wiosenna, Wita Stwosza, Witkacego, Władysława Jagiełły, Władysława Sikorskiego, Władysława Szulca, Wodna, Wojska Polskiego do nr 7, Xawerego Dunikowskiego, Zagajnikowa, Zakładowa, Zgromadzenia Księży Zmartwychwstańców, Zielona, Złocista, Źródlana;
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJE MIASTO
-
1
Michał Marcin Majewski
505
(15,77%)
-
7
Lucyna Anna Troka
19
(0,59%)
-
2
Krzysztof Marek Jażdżewski
276
(8,62%)
-
4
Waldemar Józef Kujach
37
(1,16%)
-
3
Adam Krzysztof Laska
178
(5,56%)
-
5
Justyna Krystyna Gawin
108
(3,37%)
-
6
Przemysław Brzeski
168
(5,25%)
-
9
Beata Barbara Jankowska
94
(2,93%)
-
8
Danuta Wysiecka
47
(1,47%)
KOMITET WYBORCZY KOŚCIERSKA MARKA
-
3
Robert Romuald Świeczkowski
89
(2,78%)
-
6
Dominika Julianna Hołdys-Magulska
20
(0,62%)
-
8
Joanna Agnieszka Czucha
9
(0,28%)
-
5
Beata Gertruda Kuper
24
(0,75%)
-
2
Krzysztof Władysław Lipski
88
(2,75%)
-
4
Jerzy Błażej Jańczak
81
(2,53%)
-
7
Barbara Teresa Sznyr
23
(0,72%)
-
9
Zenon Gliwa
20
(0,62%)
-
1
Zdzisław Józef Czucha
291
(9,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOŚCIERZYNA NA PLUS
-
7
Kamil Zbigniew Pobłocki
43
(1,34%)
-
3
Maciej Piotr Liedtke
94
(2,93%)
-
6
Agnieszka Bukowska
35
(1,09%)
-
5
Dawid Jan Gliński
29
(0,91%)
-
1
Anna Kinga Lideke-Konert
66
(2,06%)
-
4
Piotr Mateusz Wegner
75
(2,34%)
-
2
Maria Waleria Mach
95
(2,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA KOŚCIERZYNY
-
5
Roman Gołąbek
36
(1,12%)
-
2
Małgorzata Natalia Mańsk
6
(0,19%)
-
1
Krzysztof Ryszard Czapiewski
45
(1,40%)
-
3
Adam Józef Kleinszmidt
41
(1,28%)
-
7
Wiesław Jeżewski
18
(0,56%)
-
6
Grażyna Mirosława Szychucka
17
(0,53%)
-
9
Tomasz Marek Słomiński
13
(0,41%)
-
8
Barbara Jadwiga Brzezińska
5
(0,16%)
-
4
Gabriela Elżbieta Maliszewska
23
(0,72%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Beata Katarzyna Tuszkowska
20
(0,62%)
-
2
Arkadiusz Franciszek Kortas
36
(1,12%)
-
1
Krzysztof Andrzej Jaroniec
184
(5,74%)
-
3
Halina Maria Kostka Krajnik
25
(0,78%)
-
7
Anna Maria Czaja
19
(0,59%)
-
6
Katarzyna Małgorzata Kamińska
19
(0,59%)
-
8
Andrzej Marian Wronikowski
101
(3,15%)
-
4
Marek Skowroński
52
(1,62%)
-
9
Krzysztof Młyński
29
(0,91%)