Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Klejwy, Nowosady
Pokaż więcej
Krzysztof Klucznik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SEJNY
8
(10,53%)
Romuald Gryszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA
52
(68,42%)
Dariusz Boraczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SKUPSKIEGO
11
(14,47%)
Jerzy Sikorski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY POWIAT
5
(6,58%)
Okręg 2
Gryszkańce, Łumbie
Pokaż więcej
Sławomir Koneszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA
34
(26,98%)
Albin Sienkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SKUPSKIEGO
23
(18,25%)
Zbigniew Sapiega
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY POWIAT
32
(25,40%)
Anna Szułowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(29,37%)
Okręg 3
Lasanka, Marynowo, Sumowo
Pokaż więcej
Agata Gripinskaja - Staniewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA
15
(11,90%)
Stanisław Rupiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SKUPSKIEGO
21
(16,67%)
Alicja Bienio
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY POWIAT
34
(26,98%)
Monika Rapczyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(44,44%)
Okręg 4
Babańce, Kolonia Sejny, Radziuszki
Pokaż więcej
Józef Polakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SEJNY
20
(15,63%)
Michał Gryguć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA
34
(26,56%)
Konrad Majewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SKUPSKIEGO
39
(30,47%)
Dariusz Sapiega
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY POWIAT
22
(17,19%)
Danuta Głembocka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(10,16%)
Okręg 5
Bubele, Gawiniańce, Kielczany
Pokaż więcej
Wojciech Matulewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA
39
(37,50%)
Rafał Sankowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY POWIAT
24
(23,08%)
Roman Fejfer
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(39,42%)
Okręg 6
Olszanka, Poćkuny, Zaleskie
Pokaż więcej
Stanisław Luto
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA
79
(61,72%)
Tomasz Raudonowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SKUPSKIEGO
49
(38,28%)
Okręg 7
Degucie, Grudziewszczyzna, Posejanka, Posejny, Świackie, Zaruby
Pokaż więcej
Grzegorz Zubowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SEJNY
68
(42,24%)
Dariusz Gibas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA
54
(33,54%)
Edyta Rutkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SKUPSKIEGO
39
(24,22%)
Okręg 8
Jodeliszki, Konstantynówka, Krasnowo, Rynkojeziory
Pokaż więcej
Agata Anna Bednarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA
48
(48,48%)
Waldemar Korzeniecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SKUPSKIEGO
11
(11,11%)
Dariusz Jerzy Dziemian
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY POWIAT
14
(14,14%)
Katarzyna Alicja Wojna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(26,26%)
Okręg 9
Burbiszki, Jenorajście, Radziucie
Pokaż więcej
Danguole Marcinkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA
55
(45,83%)
Romuald Paszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SKUPSKIEGO
18
(15,00%)
Józef Aleksander Kubilis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY POWIAT
40
(33,33%)
Romuald Pietruszkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7
(5,83%)
Okręg 10
Dusznica, Hołny Mejera, Krasnogruda
Pokaż więcej
Robert Pienkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SEJNY
6
(7,23%)
Krzysztof Radziun
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA
46
(55,42%)
Joanna Margiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SKUPSKIEGO
15
(18,07%)
Witold Popiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY POWIAT
16
(19,28%)
Okręg 11
Sztabinki, Żegary
Pokaż więcej
Jadwiga Zubowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SEJNY
8
(6,30%)
Józef Klucznik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA
23
(18,11%)
Grażyna Żegarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SKUPSKIEGO
8
(6,30%)
Romuald Pietruszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY POWIAT
59
(46,46%)
Jowita Ewa Janczulewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(22,83%)
Okręg 12
Hołny Wolmera, Markiszki, Ogrodniki, Podlaski, Rachelany
Pokaż więcej
Joanna Raś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA
0
(0,00%)
Okręg 13
Dworczysko, Krejwińce, Półkoty
Pokaż więcej
Marek Tyczkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA
54
(40,60%)
Piotr Fiedorowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SKUPSKIEGO
17
(12,78%)
Andrzej Mirosław Miszkiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY POWIAT
30
(22,56%)
Sławomir Wilkiel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(24,06%)
Okręg 14
Berżałowce, Bosse, Dubowo, Wigrańce
Pokaż więcej
Patryk Ludorf
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SEJNY
35
(26,12%)
Magdalena Sawukanis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEDSIĘBIORCZA GMINA
31
(23,13%)
Damian Kończal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SKUPSKIEGO
29
(21,64%)
Marian Franciszek Luto
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY POWIAT
39
(29,10%)
Okręg 15
Berżniki, Folwark Berżniki
Pokaż więcej
Paweł Suchodolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY SEJNY
4
(3,17%)
Zygmunt Popiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA SKUPSKIEGO
15
(11,90%)
Grażyna Budowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WSPÓLNY POWIAT
83
(65,87%)
Andrzej Wojnowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(19,05%)