Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Świętochłowice: Antoniego Czajora, Armii Krajowej, Astrów, Beskidzka, Bohaterów Westerplatte, Dominika Kamionki, Franciszka Lazara, Gołęszyców, Górna, Jana Przybyły, Jaśminowa, Jodłowa, Jordanowska, Karpacka, Kościelna, Konstantego Wolnego, Łagiewnicka, Mikołaja Kopernika, Piękna, Plac Tadeusza Zawadzkiego, Sosnowa, Sportowa, Stawowa, Szczytowa, Sztygarska, Ślęzan, Średnia, Świętokrzyska, Węglowa, Wiktora Wiechaczka, Wiślan, Wolności, Witolda Pileckiego, Walerego Wróblewskiego, Wrocławska
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Rafał Adrian Łataś
416
(8,87%)
-
5
Irena Wanda Proczek
51
(1,09%)
-
3
Bartłomiej Adam Matracki
75
(1,60%)
-
2
Zofia Grażyna Kita
143
(3,05%)
-
7
Anna Daria Piątek
106
(2,26%)
-
4
Izabela Monika Szczurek
47
(1,00%)
-
6
Paweł Ryszard Larysz
67
(1,43%)
KOMITET WYBORCZY RUCH ŚLĄZAKÓW-ŚWIĘTOCHŁOWICE
-
2
Łukasz Marek Pieczka
126
(2,69%)
-
1
Marcin Henryk Bawej
463
(9,87%)
-
3
Lidia Wioleta Łosik-Brzuszkiewicz
21
(0,45%)
-
6
Sonia Anna Kwaśny
423
(9,02%)
-
7
Tomasz Daniel Bienek
72
(1,54%)
-
4
Małgorzata Maria Wellmann
101
(2,15%)
-
5
Teresa Maria Kandzia
25
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJAZNE ŚWIĘTOCHŁOWICE
-
3
Krzysztof Antoni Morys
37
(0,79%)
-
2
Gerard Glombik
112
(2,39%)
-
7
Jacek Janusz Kamiński
120
(2,56%)
-
6
Wioletta Katarzyna Wloka
30
(0,64%)
-
4
Joanna Jadwiga Kulisz
77
(1,64%)
-
5
Natalia Ilona Krzak
98
(2,09%)
-
1
Daniel Robert Beger
679
(14,48%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "RAZEM DLA ŚWIĘTOCHŁOWIC"
-
3
Daniel Marek Roczniok
252
(5,37%)
-
1
Henryk Antoni Kurek
402
(8,57%)
-
2
Jadwiga Maria Garbaciok
415
(8,85%)
-
4
Jolanta Teresa Jasicka
99
(2,11%)
-
7
Karolina Kucharczyk
169
(3,60%)
-
6
Henryk Jerzy Kupka
21
(0,45%)
-
5
Hanna Danuta Żogała
42
(0,90%)
Okręg 2
Świętochłowice: Adama Mickiewicza, Augustyna Świdra, Bernarda Świerczyny, Norberta Barlickiego, Boczna, Bolesława Chrobrego, Bytomska od 55 do 69, Chorzowska, Dr. Antoniego Bukowego, Emanuela Imieli, Franciszka Pieczki, Graniczna od 1 do 17, Ignacego Krasickiego, Józefa Wieczorka, Juliana Zubrzyckiego, Krokusów, Krótka, Księdza Józefa Michalskiego, Kwiatowa, Oświęcimska, Plac Słowiański, Podhalańska, Powstańców Śląskich, Rudzka, Sądowa, Słoneczna, Stanisława Moniuszki, Stanisława Wallisa, Stefana Okrzei, Sudecka, Św. Jana, Tatrzańska, Uroczysko, Wiosenna, Wojciecha Korfantego, Żelazna
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Dorota Małgorzata Wichura
460
(10,29%)
-
2
Adam Andrzej Jankowiak
188
(4,21%)
-
3
Joanna Danuta Mika-Hadelka
98
(2,19%)
-
8
Dariusz Czesław Jurczyk
75
(1,68%)
-
7
Anna Maria Kuźnik
59
(1,32%)
-
6
Danuta Maria Piątek
75
(1,68%)
-
5
Piotr Jan Borowski
76
(1,70%)
-
4
Andrzej Ryszard Piontek
72
(1,61%)
KOMITET WYBORCZY RUCH ŚLĄZAKÓW-ŚWIĘTOCHŁOWICE
-
7
Karolina Ewa Grymel
40
(0,89%)
-
1
Rafał Ernest Świerk
455
(10,18%)
-
2
Monika Iwona Kassner
72
(1,61%)
-
3
Mariusz Mizera
49
(1,10%)
-
4
Ewa Maria Hajda
47
(1,05%)
-
5
Marek Jacek Grobelka
47
(1,05%)
-
6
Ryszard Bronisław Chojnacki
96
(2,15%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
8
Stanisław Kubica
39
(0,87%)
-
7
Izabela Anna Kochlik
27
(0,60%)
-
4
Bożena Krystyna Langer
26
(0,58%)
-
2
Jarosław Janusz Strzała
68
(1,52%)
-
5
Stanisław Jan Tutajewicz
10
(0,22%)
-
6
Janina Krystyna Aleksandrowicz
14
(0,31%)
-
3
Maria Ewa Hildebrandt
36
(0,81%)
-
1
Andrzej Jerzy Palka
448
(10,02%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJAZNE ŚWIĘTOCHŁOWICE
-
6
Artur Ireneusz Pawłowski
210
(4,70%)
-
1
Jacek Robert Szalecki
162
(3,62%)
-
5
Rafał Stefan Święty
25
(0,56%)
-
2
Lidia Elżbieta Radziwanowska-Droździk
43
(0,96%)
-
3
Aniela Agnieszka Gerblich
45
(1,01%)
-
4
Mariola Stefania Halamus
55
(1,23%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "RAZEM DLA ŚWIĘTOCHŁOWIC"
-
4
Andrzej Henryk Morawiec
59
(1,32%)
-
3
Jerzy Eugeniusz Wawrzyczek
144
(3,22%)
-
1
Bartosz Artur Karcz
293
(6,55%)
-
5
Justyna Ewa Kramorz
102
(2,28%)
-
2
Urszula Maria Owoc-Kania
303
(6,78%)
-
6
Karolina Anna Więcławik
84
(1,88%)
-
7
Krzysztof Czesław Bas
252
(5,64%)
-
8
Wojciech Maciej Przetacznik
116
(2,60%)
Okręg 3
Świętochłowice: Bytomska 23A, B, C, Cmentarna, Granitowa, Jana Matejki, Katowicka 25 - 78A, Ks. Leopolda Raabe, Konstytucji 1997 roku, Licealna, Marii Dulcissimy Hoffmann, Matki Polki, Nastolatków, Ogrodowa, Pocztowa 4 - 8 parzyste oraz 11 - 29, Polna, Rzeczna, Solidarności, Strzelców Bytomskich, Szkolna 11 - 29, Szpitalna, Wiktora Polaka, Wodna, Wyzwolenia, Żołnierska
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Łukasz Joachim Swadźba
60
(1,48%)
-
7
Katarzyna Agnieszka Lazaj
163
(4,03%)
-
2
Zbigniew Józef Grzelec
200
(4,95%)
-
3
Witold Adam Plucik
93
(2,30%)
-
1
Tomasz Adam Grudniok
509
(12,59%)
-
4
Anna Barbara Pisany-Syska
46
(1,14%)
-
5
Grażyna Katarzyna Krasoń
37
(0,92%)
KOMITET WYBORCZY RUCH ŚLĄZAKÓW-ŚWIĘTOCHŁOWICE
-
4
Danuta Teresa Kurzawa
41
(1,01%)
-
3
Kamil Artur Jarząbek
109
(2,70%)
-
1
Mariusz Jacek Kubas
406
(10,04%)
-
5
Joachim Paweł Knechtel
186
(4,60%)
-
2
Danuta Joanna Hein
133
(3,29%)
-
6
Halina Filuś
58
(1,43%)
-
7
Izabella Katarzyna Matyja
72
(1,78%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJAZNE ŚWIĘTOCHŁOWICE
-
4
Grzegorz Bogdan Krok
58
(1,43%)
-
3
Dariusz Piotr Majowski
34
(0,84%)
-
5
Agnieszka Magdalena Beger
265
(6,55%)
-
2
Karolina Sylwia Pietrzak
155
(3,83%)
-
1
Sławomir Waldemar Pośpiech
199
(4,92%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "RAZEM DLA ŚWIĘTOCHŁOWIC"
-
1
Gerda Elżbieta Król
538
(13,31%)
-
2
Bożena Ewa Wojciechowska-Zbylut
301
(7,44%)
-
4
Ewa Monika Mika
65
(1,61%)
-
6
Jakub Jerzy Antończyk
28
(0,69%)
-
5
Mateusz Łukasz Dziuban
25
(0,62%)
-
7
Sabina Agnieszka Gajda
98
(2,42%)
-
3
Jerzy Bogusław Migoń
164
(4,06%)
Okręg 4
Świętochłowice: 1 Maja, Akacjowa, Bankowa, Biskupa Teodora Kubiny, Brzozowa, Bukowa, Bytomska 1 - 17A nieparzyste, Bytomska 6 - 26 parzyste, Bytomska 29, 35, 35A, Cicha, Dębowa, Dworcowa, Fryderyka Chopina, Edwarda Brzozowskiego, Michała Drzymały, Jana Kochanowskiego, Góra Hugona, Górnicza, Graniczna 45, od 53A do 53D, Grunwaldzka, Gustawa Morcinka, Hajduki, Henryka Sienkiewicza, Hutnicza, Iwana Miczurina, Jaworowa, Jesionowa, Juliusza Krauzego, Juliusza Ligonia, Kaliny, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Karola Miarki, Kasztanowa, Katowicka 1 - 23, 23A, Klonowa, Krzywa, Lipowa, Marcina Kasprzaka, Marianny i Jana Krzyżyńskich, Metalowców, Mikołaja Reja, Nowa, Piastowska, Piotra Niedurnego, Plebiscytowa, Pocztowa 1, 2, 3, 5, 7 - 7A, 9, Pokoju, Powstańców Warszawy, ppłk. Teodora Mańczyka, Romana Dmowskiego, Szkolna 1 - 10, Śląska, Tadeusza Kościuszki, Teodora Piechaczka, Topolowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Władysława Sikorskiego, Wojska Polskiego, Zielona
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Dawid Adam Kostempski
571
(13,45%)
-
5
Danuta Maria Kontny
96
(2,26%)
-
6
Katarzyna Maria Wyciślok
40
(0,94%)
-
3
Krzysztof Franciszek Kiełkowski
73
(1,72%)
-
2
Grzegorz Henryk Gniełka
150
(3,53%)
-
4
Urszula Maria Kruszona
79
(1,86%)
-
7
Monika Krystyna Wójcicka-Swarlik
19
(0,45%)
KOMITET WYBORCZY RUCH ŚLĄZAKÓW-ŚWIĘTOCHŁOWICE
-
3
Maciej Czesław Zejman
76
(1,79%)
-
5
Cezary Dariusz Malicki
23
(0,54%)
-
2
Dawid Dariusz Malcherek
159
(3,75%)
-
1
Zbigniew Adam Nowak
1 066
(25,11%)
-
7
Gabriela Jadwiga Bugaj-Miętkiewicz
52
(1,22%)
-
6
Aleksandra Jadwiga Leśniak
46
(1,08%)
-
4
Danuta Elżbieta Kuźniciusz
24
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA PRZYJAZNE ŚWIĘTOCHŁOWICE
-
6
Marcin Brunon Hubalek
23
(0,54%)
-
7
Roman Stanisław Adler
0
(0%)
-
1
Alicja Elżbieta Kiołbasa
334
(7,87%)
-
3
Renata Kazimiera Zjawińska
33
(0,78%)
-
5
Jarosław Andrzej Czaporowski
27
(0,64%)
-
2
Helena Adler
120
(2,83%)
-
4
Grażyna Brieze
19
(0,45%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "RAZEM DLA ŚWIĘTOCHŁOWIC"
-
1
Beata Danuta Loska
224
(5,28%)
-
3
Łukasz Jerzy Respondek
312
(7,35%)
-
2
Zofia Bronisława Pogoda
287
(6,76%)
-
6
Grzegorz Damian Król
55
(1,30%)
-
4
Marian Piotr Piegza
172
(4,05%)
-
7
Agnieszka Karolina Kulik
145
(3,42%)
-
5
Jacek Zenon Marciniak
20
(0,47%)