Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Łuków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Bartłomiej Bryk
834
(6,43%)
-
2
Marcin Mateńko
1 522
(11,74%)
-
1
Władysław Marcin Karaś
765
(5,90%)
-
4
Danuta Anna Oksiutowicz
509
(3,93%)
-
3
Józef Płudowski
697
(5,38%)
-
6
Małgorzata Krystyna Wojciechowska
247
(1,91%)
-
7
Ewa Teresa Kłosińska
182
(1,40%)
-
8
Marek Andrzej Żurawski
720
(5,55%)
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ
-
3
Jarosław Kokoszkiewicz
430
(3,32%)
-
2
Michał Henryk Zarzycki
743
(5,73%)
-
5
Danuta Kowal
156
(1,20%)
-
1
Karol Ciołek
1 522
(11,74%)
-
4
Joanna Kapitaniuk
407
(3,14%)
-
6
Joanna Grzyb
164
(1,26%)
-
7
Tomasz Madoń
382
(2,95%)
-
8
Zbigniew Zemło
834
(6,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
7
Wojciech Oskroba
85
(0,66%)
-
6
Artur Białogrodzki
147
(1,13%)
-
2
Maria Rycak
42
(0,32%)
-
3
Tomasz Piotr Kruczyński
110
(0,85%)
-
1
Zygmunt Franciszek Piekarski
351
(2,71%)
-
5
Bożena Elżbieta Sulej
98
(0,76%)
-
4
Monika Cabaj
245
(1,89%)
-
8
Józef Tomasz Borkowski
105
(0,81%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Tomasz Paweł Sych
739
(5,70%)
-
3
Maria Posiadała
216
(1,67%)
-
2
Jerzy Longin Kamiński
342
(2,64%)
-
4
Ryszard Paweł Dybciak
96
(0,74%)
-
5
Zofia Bogumiła Jezierska
76
(0,59%)
-
6
Henryk Sławomir Pałucki
41
(0,32%)
-
7
Monika Urszula Wielgórska
73
(0,56%)
-
8
Andrzej Karol Czubaszek
85
(0,66%)
Okręg 2
Gminy: Łuków, Trzebieszów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Kazimierz Jan Mamiński
624
(5,78%)
-
2
Jacek Krzyszczak
1 031
(9,56%)
-
1
Andrzej Soćko
967
(8,96%)
-
5
Mariola Janina Celińska-Jakubowicz
403
(3,74%)
-
4
Józef Franciszek Głuchowski
936
(8,68%)
-
7
Anna Józefa Rzymowska
372
(3,45%)
-
6
Agata Małgorzata Warpas
150
(1,39%)
-
8
Andrzej Jakubiak
303
(2,81%)
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ
-
3
Mariusz Adam Burdach
281
(2,60%)
-
1
Krzysztof Kazana
272
(2,52%)
-
6
Monika Grażyna Jezierska
92
(0,85%)
-
7
Maria Henryka Chromińska
55
(0,51%)
-
2
Lucjan Piotr Szekalis
495
(4,59%)
-
8
Janusz Tadeusz Kozioł
862
(7,99%)
-
4
Małgorzata Barbara Wysokińska
206
(1,91%)
-
5
Sławomir Karwowski
214
(1,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Ewa Gryz
60
(0,56%)
-
1
Dariusz Maksymilian Krzęcio
479
(4,44%)
-
3
Stanisław Sylwester Wdleowski
45
(0,42%)
-
5
Paweł Kalisz
58
(0,54%)
-
4
Mateusz Świerczewski
96
(0,89%)
-
6
Paulina Kozicka
30
(0,28%)
-
7
Marzanna Zabłocka
37
(0,34%)
-
8
Michał Daniel Waranica
102
(0,95%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Krzysztof Fornal
1 059
(9,82%)
-
2
Krzysztof Leszek Woliński
688
(6,38%)
-
6
Grażyna Grochowska
71
(0,66%)
-
4
Agnieszka Izdebska
141
(1,31%)
-
7
Ewa Iwona Kaczor
207
(1,92%)
-
3
Stanisław Mądry
145
(1,34%)
-
5
Andrzej Szczygielski
189
(1,75%)
-
8
Józef Stanisław Juchnikowski
119
(1,10%)
Okręg 3
Gminy Adamów, Krzywda, Serokomla, Wojcieszków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Włodzimierz Gerard Wolski
1 464
(11,56%)
-
8
Stanisław Jan Stachurski
384
(3,03%)
-
2
Dariusz Orzeł
604
(4,77%)
-
4
Karol Raczyński
784
(6,19%)
-
6
Magdalena Barbara Mitura
301
(2,38%)
-
3
Danuta Alina Bosek
655
(5,17%)
-
5
Wiesław Piotrowski
337
(2,66%)
-
7
Katarzyna Dorota Wierzbicka-Frydrych
304
(2,40%)
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ
-
5
Jadwiga Osińska
392
(3,10%)
-
7
Waldemar Bancerz
341
(2,69%)
-
3
Aneta Paulina Mazur
634
(5,01%)
-
4
Danuta Chadaj
445
(3,51%)
-
8
Ryszard Żurek
540
(4,26%)
-
2
Wojciech Czerniec
1 218
(9,62%)
-
6
Zbigniew Tadeusz Górski
469
(3,70%)
-
1
Janusz Tadeusz Wylotek
497
(3,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Ryszard Stanisław Gajownik
52
(0,41%)
-
6
Magdalena Latoch
88
(0,69%)
-
5
Michał Warda
75
(0,59%)
-
1
Radosław Kwaśniewski
180
(1,42%)
-
7
Katarzyna Koślacz
49
(0,39%)
-
2
Józef Mieczysław Cąkała
25
(0,20%)
-
4
Bożena Maria Józwik
67
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Henryk Tymosz
847
(6,69%)
-
2
Grzegorz Osial
479
(3,78%)
-
4
Tadeusz Warda
387
(3,06%)
-
3
Agnieszka Katarzyna Lemieszek
472
(3,73%)
-
5
Kazimierz Stanisław Dzido
401
(3,17%)
-
6
Ewa Mućka
79
(0,62%)
-
7
Bogdan Andrzej Jakubaszek
42
(0,33%)
-
8
Justyna Matyjasek
52
(0,41%)
Okręg 4
Miasto Stoczek Łukowski, gminy: Stanin, Stoczek Łukowski, Wola Mysłowska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Jacek Czerniec
596
(4,94%)
-
2
Krzysztof Kazimierz Gajowy
899
(7,46%)
-
1
Andrzej Kazimierz Wisiński
1 705
(14,14%)
-
4
Katarzyna Osiak-Filipczak
412
(3,42%)
-
5
Elżbieta Gula
163
(1,35%)
-
6
Justyna Król
222
(1,84%)
-
7
Jerzy Siwiec
915
(7,59%)
KOMITET WYBORCZY PRZYMIERZE DLA ZIEMI ŁUKOWSKIEJ
-
4
Ilona Rosa
137
(1,14%)
-
6
Magdalena Wiąckiewicz
62
(0,51%)
-
3
Przemysław Oskroba
256
(2,12%)
-
1
Władysław Robert Mika
656
(5,44%)
-
2
Tadeusz Kopeć
411
(3,41%)
-
5
Ewa Kruk
60
(0,50%)
-
7
Bogdan Paweł Gołęgowski
502
(4,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Adam Bieniek
292
(2,42%)
-
4
Jolanta Alina Rosa
51
(0,42%)
-
3
Paweł Michalak
171
(1,42%)
-
2
Wiesław Zygmunt Grudzień
295
(2,45%)
-
6
Zenon Bogusz
9
(0,07%)
-
5
Marzena Woroszkiewicz
48
(0,40%)
-
7
Monika Mateńko
54
(0,45%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Leszek Jan Świętochowski
1 081
(8,97%)
-
2
Tomasz Kruk
1 123
(9,31%)
-
3
Grzegorz Kocielnik
606
(5,03%)
-
5
Iwona Brodzik
506
(4,20%)
-
4
Elżbieta Dorota Lendzion
379
(3,14%)
-
6
Magdalena Zofia Nawara-Skwarek
96
(0,80%)
-
7
Piotr Michalak
350
(2,90%)