Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Sierpc
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW
-
1
Jarosław Andrzej Ocicki
707
(9,00%)
-
2
Hanna Kurta
195
(2,48%)
-
5
Jarosław Zimnawoda
238
(3,03%)
-
4
Aneta Kalinowska
174
(2,21%)
-
3
Marcin Dzięgielewski
112
(1,43%)
-
7
Bartosz Dąbrowski
17
(0,22%)
-
6
Dorota Nawrocka
42
(0,53%)
-
8
Mariusz Marek Brodziński
79
(1,01%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jan Rzeszotarski
412
(5,24%)
-
2
Wojciech Adam Rychter
706
(8,99%)
-
4
Grażyna Ostrowska
26
(0,33%)
-
7
Wiesława Kołodziejska
33
(0,42%)
-
3
Adam Mazurowski
84
(1,07%)
-
5
Jolanta Tamara Chrzanowska
30
(0,38%)
-
8
Marcin Kacperski
66
(0,84%)
-
6
Krzysztof Szpakowski
24
(0,31%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Piotr Duszyński
22
(0,28%)
-
1
Krystyna Zofia Kurlęda
80
(1,02%)
-
2
Dariusz Robert Zieliński
55
(0,70%)
-
4
Zbigniew Kuba Stawski
52
(0,66%)
-
5
Urszula Duda
13
(0,17%)
-
7
Alicja Hanna Kotelba
17
(0,22%)
-
6
Ryszard Rama
25
(0,32%)
-
8
Teresa Malinowska
266
(3,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PERZYŃSKIEGO „DLA PRZYSZŁOŚCI SIERPCA”
-
4
Piotr Pakieła
104
(1,32%)
-
1
Ewa Danuta Nowakowska
479
(6,10%)
-
3
Nina Małgorzata Smulska
107
(1,36%)
-
2
Przemysław Burzyński
507
(6,45%)
-
8
Jarosław Żmijewski
292
(3,72%)
-
5
Justyna Adamska
99
(1,26%)
-
6
Radosław Nowakowski
172
(2,19%)
-
7
Izabella Jackowska
164
(2,09%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Andrzej Sławomir Cześnik
363
(4,62%)
-
4
Wiesław Lewandowski
111
(1,41%)
-
3
Krzysztof Krasiński
223
(2,84%)
-
1
Mariusz Turalski
903
(11,49%)
-
5
Monika Karwowska
59
(0,75%)
-
6
Urszula Matczak
147
(1,87%)
-
7
Leszek Kuncicki
36
(0,46%)
-
8
Katarzyna Kordulasińska
168
(2,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA WYBORCÓW
-
1
Marek Gąsiorowski
133
(1,69%)
-
5
Marek Andrzej Rudowski
55
(0,70%)
-
3
Małgorzata Staniszewska
54
(0,69%)
-
6
Grażyna Krawczyńska
41
(0,52%)
-
4
Patrycja Anna Wiktorowicz-Kornacka
52
(0,66%)
-
2
Marek Andrzej Kośmider
113
(1,44%)
Okręg 2
gmina Sierpc, gmina Mochowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW
-
5
Zbigniew Wyszyński
16
(0,26%)
-
4
Ewelina Chojnacka
25
(0,41%)
-
1
Szczepan Jamiołkowski
166
(2,73%)
-
3
Wiesław Tomkalski
76
(1,25%)
-
2
Wiesława Magdalena Gańko
117
(1,92%)
-
6
Małgorzata Korpolińska
570
(9,36%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Sławomir Paweł Olejniczak
1 185
(19,47%)
-
1
Paweł Pakieła
694
(11,40%)
-
6
Marcin Błaszczyk
428
(7,03%)
-
3
Magdalena Olszewska
72
(1,18%)
-
5
Krystyna Ewa Kędzierska
58
(0,95%)
-
4
Sylwia Ręczkowska
284
(4,67%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Katarzyna Nowakowska
25
(0,41%)
-
2
Marcin Rosiak
47
(0,77%)
-
1
Jacek Zbigniew Skorupski
82
(1,35%)
-
4
Krzysztof Leszek Staniszewski
42
(0,69%)
-
6
Iwona Katarzyna Wojas
38
(0,62%)
-
5
Anna Stawska
51
(0,84%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Marek Stasiak
232
(3,81%)
-
5
Agnieszka Ostrowska
182
(2,99%)
-
1
Zbigniew Kopczyński
425
(6,98%)
-
2
Agnieszka Skorłutowska
227
(3,73%)
-
4
Jacek Tomasz Piotrowski
196
(3,22%)
-
6
Justyna Monika Lewandowska
79
(1,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA WYBORCÓW
-
2
Bartosz Starczewski
39
(0,64%)
-
1
Jadwiga Przedpełska
403
(6,62%)
-
6
Joanna Pawłowska
33
(0,54%)
-
4
Sławomir Jęczarek
58
(0,95%)
-
3
Marcin Kopyciński
145
(2,38%)
-
5
Agnieszka Tomasik
92
(1,51%)
Okręg 3
gmina Szczutowo, gmina Rościszewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW
-
1
Juliusz Gorzkoś
555
(13,70%)
-
2
Jerzy Rokicki
283
(6,98%)
-
4
Edyta Marzena Pesta
19
(0,47%)
-
3
Barbara Smolińska
157
(3,87%)
-
5
Krzysztof Karwowski
69
(1,70%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Bogdan Sylwester Misztal
257
(6,34%)
-
3
Anna Guzowska
66
(1,63%)
-
2
Andrzej Antoni Kapuściński
185
(4,57%)
-
5
Marek Piotr Chyliński
329
(8,12%)
-
4
Ewa Zarębska
94
(2,32%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Renata Małgorzata Głuskowska
334
(8,24%)
-
2
Angelika Obczyńska
83
(2,05%)
-
3
Rajmund Ziółkowski
101
(2,49%)
-
4
Robert Guzowski
33
(0,81%)
-
5
Jadwiga Helena Sobiech
24
(0,59%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Mariusz Olewnik
274
(6,76%)
-
3
Zuzanna Bońkowska
229
(5,65%)
-
1
Dariusz Mieczysław Twardowski
395
(9,75%)
-
2
Piotr Mariański
292
(7,21%)
-
5
Ewa Mazurowska
273
(6,74%)
Okręg 4
gmina Gozdowo, gmina Zawidz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA MIESZKAŃCÓW
-
2
Sylwester Adam Czajkowski
113
(1,85%)
-
3
Jadwiga Ewa Paradowska
41
(0,67%)
-
4
Grzegorz Rzeszotarski
18
(0,29%)
-
6
Jacek Szeliga
113
(1,85%)
-
1
Katarzyna Anna Gajewska
212
(3,46%)
-
5
Hanna Malanowska
51
(0,83%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Tomasz Kozłowski
128
(2,09%)
-
6
Sebastian Szczypecki
453
(7,40%)
-
5
Jolanta Będzikowska
153
(2,50%)
-
3
Krystyna Kozicka
252
(4,12%)
-
1
Jan Laskowski
796
(13,00%)
-
2
Krystyna Barbara Siwiec
370
(6,04%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Krzysztof Rzepecki
86
(1,40%)
-
2
Stanisław Garnys
79
(1,29%)
-
1
Arkadiusz Michał Spiek
75
(1,23%)
-
6
Elżbieta Popis-Zelmańska
42
(0,69%)
-
5
Ewa Katarzyna Wawrzyńska
31
(0,51%)
-
4
Barbara Gawłowska
22
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Kamil Jan Różański
906
(14,80%)
-
3
Maria Magdalena Lejman
204
(3,33%)
-
6
Anna Ogrodniczak
259
(4,23%)
-
4
Julita Przyczka
148
(2,42%)
-
5
Tomasz Chmielewski
104
(1,70%)
-
2
Krzysztof Piotr Jóźwiak
352
(5,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA WYBORCÓW
-
2
Agnieszka Olszewska
109
(1,78%)
-
3
Sławomir Grzegorz Krystek
624
(10,19%)
-
1
Andrzej Roman Smoleński
130
(2,12%)
-
5
Izabela Więch
12
(0,20%)
-
4
Dariusz Kisielewski
160
(2,61%)
-
6
Anita Radecka
79
(1,29%)