Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Krasne od domu nr 1 do domu nr 172 z rozszerzeniem literowym
Pokaż więcej
Wojciech Stanisław Szpyrka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS MIESZKAŃCÓW GMINY KRASNE
61
(19,06%)
Marek Andrzej Magierski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
132
(41,25%)
Aneta Agnieszka Sałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
127
(39,69%)
Okręg 2
Sołectwo Krasne od domu nr 173 do domu nr 378 z rozszerzeniem literowym
Pokaż więcej
Waldemar Mikosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS MIESZKAŃCÓW GMINY KRASNE
46
(15,59%)
Stanisław Zbigniew Falandysz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
94
(31,86%)
Barbara Tekiela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
155
(52,54%)
Okręg 3
Sołectwo Krasne od domu nr 379 do domu nr 579 z rozszerzeniem literowym
Pokaż więcej
Agnieszka Katarzyna Karnas-Milaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS MIESZKAŃCÓW GMINY KRASNE
114
(37,50%)
Mirosław Bogdan Solecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
61
(20,07%)
Agnieszka Maria Baranowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
129
(42,43%)
Okręg 4
Sołectwo Krasne od domu nr 580 do domu nr 766 z rozszerzeniem literowym
Pokaż więcej
Piotr Kornel Karpierz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS MIESZKAŃCÓW GMINY KRASNE
107
(31,66%)
Andrzej Chwajoł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
142
(42,01%)
Ewelina Joanna Kawalec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
89
(26,33%)
Okręg 5
Sołectwo Krasne od domu nr 767 do domu nr 934 z rozszerzeniem literowym
Pokaż więcej
Józef Fejdasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS MIESZKAŃCÓW GMINY KRASNE
150
(38,07%)
Przemysław Krzysztof Chmaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
138
(35,03%)
Mariusz Łokaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
106
(26,90%)
Okręg 6
Sołectwo Krasne od domu nr 935 do końca numeracji
Pokaż więcej
Mirosław Robert Murdza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS MIESZKAŃCÓW GMINY KRASNE
97
(25,39%)
Barbara Ewa Lekowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
131
(34,29%)
Małgorzata Maria Kula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
154
(40,31%)
Okręg 7
Sołectwo Malawa od domu nr 1 do domu nr 203 z rozszerzeniem literowym
Pokaż więcej
Jan Buczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS MIESZKAŃCÓW GMINY KRASNE
112
(33,53%)
Jerzy Andrzej Skubisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
98
(29,34%)
Tomasz Kamil Bałchan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
124
(37,13%)
Okręg 8
Sołectwo Malawa od domu 204 do domu nr 470 z rozszerzeniem literowym
Pokaż więcej
Eugeniusz Piotrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS MIESZKAŃCÓW GMINY KRASNE
77
(25,84%)
Grzegorz Józef Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
158
(53,02%)
Helena Piotrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
63
(21,14%)
Okręg 9
Sołectwo Malawa od domu 471 do domu nr 680 z rozszerzeniem literowym
Pokaż więcej
Michał Dobrzański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS MIESZKAŃCÓW GMINY KRASNE
121
(38,41%)
Stanisław Wąs
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
145
(46,03%)
Anna Krystyna Kowalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
49
(15,56%)
Okręg 10
Sołectwo Malawa od domu nr 681 do domu nr 859 z rozszerzeniem literowym
Pokaż więcej
Joanna Beata Bonowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS MIESZKAŃCÓW GMINY KRASNE
126
(40,51%)
Jerzy Wałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
114
(36,66%)
Piotr Jarosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
71
(22,83%)
Okręg 11
Sołectwo Malawa od domu nr 860 do końca numeracji
Pokaż więcej
Artur Józef Międlar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS MIESZKAŃCÓW GMINY KRASNE
143
(49,83%)
Agnieszka Bajda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
118
(41,11%)
Kazimierz Tadeusz Inglot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
26
(9,06%)
Okręg 12
Sołectwo Strażów od domu nr 1 do domu nr 236 z rozszerzeniem literowym
Pokaż więcej
Jarosław Tama
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS MIESZKAŃCÓW GMINY KRASNE
199
(49,50%)
Piotr Lecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
143
(35,57%)
Adam Dzierlęga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
60
(14,93%)
Okręg 13
Sołectwo Strażów od domu nr 237 do końca numeracji
Pokaż więcej
Stanisław Sławomir Cyran
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS MIESZKAŃCÓW GMINY KRASNE
92
(20,40%)
Marian Antoni Jachowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
134
(29,71%)
Grzegorz Jan Morycz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
225
(49,89%)
Okręg 14
Sołectwo Palikówka od domu nr 1 do domu numer 224 z rozszerzeniem literowym
Pokaż więcej
Paweł Stanisław Pietraszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS MIESZKAŃCÓW GMINY KRASNE
59
(19,28%)
Małgorzata Patrycja Lorenc-Szpila
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
201
(65,69%)
Roman Wojciech Golonka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
46
(15,03%)
Okręg 15
Sołectwo Palikówka od domu nr 225 do końca numeracji
Pokaż więcej
Bogusław Stanisław Rejman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS MIESZKAŃCÓW GMINY KRASNE
85
(27,24%)
Wioletta Aniela Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
131
(41,99%)
Alicja Maria Darzecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE „RAZEM”
96
(30,77%)