Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Zbiczno od nr 1 do nr 63, Wysokie Brodno
Pokaż więcej
Izabela Karolina Kessler-Fanslau
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY GOLUBSKIEJ
54
(28,88%)
Wioletta Ostrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RAKOWSKIEGO
87
(46,52%)
Mirosław Edmund Kijewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
14
(7,49%)
Rafał Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(17,11%)
Okręg 2
Zbiczno od nr 64 do nr 136, Zarośle
Pokaż więcej
Mariusz Chachulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY GOLUBSKIEJ
62
(33,88%)
Marek Szóstakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RAKOWSKIEGO
64
(34,97%)
Łukasz Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(9,84%)
Marcin Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(21,31%)
Okręg 3
Zbiczno od nr 137 do końca
Pokaż więcej
Sławomir Babalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY GOLUBSKIEJ
55
(31,61%)
Radosław Stawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
94
(54,02%)
Dominika Maria Otremba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(14,37%)
Okręg 4
Brzezinki, Żmijewo
Pokaż więcej
Marcin Mazanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY GOLUBSKIEJ
33
(20,89%)
Janusz Krzysztof Sendzikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RAKOWSKIEGO
85
(53,80%)
Jacek Andrzej Siekliński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(25,32%)
Okręg 5
Robert Hejka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY GOLUBSKIEJ
28
(24,35%)
Sławomir Stanisław Krzyżanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
41
(35,65%)
Mariusz Łaska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(29,57%)
Paweł Szypczyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
12
(10,43%)
Okręg 6
Ciche-od nr 1 do nr 50A, Robotno-Fitowo, Robotno, Rytebłota, Karaś
Pokaż więcej
Agnieszka Metkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY GOLUBSKIEJ
21
(16,94%)
Mariusz Józef Jakubowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RAKOWSKIEGO
71
(57,26%)
Kazimierz Alojzy Piliński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(25,81%)
Okręg 7
Ciche-od nr 51 do końca, Głowin, Ładnówko, Rosochy, Koń, Grabiny
Pokaż więcej
Ewa Prussakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY GOLUBSKIEJ
11
(7,24%)
Tomasz Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RAKOWSKIEGO
61
(40,13%)
Józef Dądelewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(38,16%)
Franciszek Rżeński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
22
(14,47%)
Okręg 8
Pokrzydowo od nr 1 do nr 89
Pokaż więcej
Robert Melkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY GOLUBSKIEJ
41
(21,24%)
Barbara Krystyna Hartka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
77
(39,90%)
Karol Kempkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(13,99%)
Beata Maria Waruszewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(24,87%)
Okręg 9
Pokrzydowo – od nr 90 do nr 158, Bachotek
Pokaż więcej
Katarzyna Ostrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY GOLUBSKIEJ
86
(45,26%)
Monika Karpińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RAKOWSKIEGO
64
(33,68%)
Hieronim Knorps
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(21,05%)
Okręg 10
Pokrzydowo – od nr 159 do końca, Szramowo
Pokaż więcej
Wiesław Krzysztof Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY GOLUBSKIEJ
32
(18,39%)
Wojciech Rajmund Nagórski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RAKOWSKIEGO
53
(30,46%)
Dariusz Stanisław Bajeński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(22,41%)
Beata Kazimiera Korfanty
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(28,74%)
Okręg 11
Zastawie, Równica, Staw, Lipowiec, Kaługa, Ławy Drwęczne
Pokaż więcej
Monika Jakubowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY GOLUBSKIEJ
52
(34,67%)
Mariola Barbara Marcinkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RAKOWSKIEGO
45
(30,00%)
Wiesław Andrzej Rutecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(35,33%)
Okręg 12
Gaj-Grzmięca, Grzmięca, Strzemiuszczek, Czystebłota, Tęgowiec
Pokaż więcej
Dariusz Jan Koller
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RAKOWSKIEGO
64
(51,61%)
Grzegorz Andrzej Ostrowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(48,39%)
Okręg 13
Sumowo, Sosno
Pokaż więcej
Magdalena Golubska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY GOLUBSKIEJ
77
(48,73%)
Andrzej Wasilewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RAKOWSKIEGO
51
(32,28%)
Waldemar Przemysław Rezmerowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4
(2,53%)
Waldemar Andrzej Falkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(16,46%)
Okręg 14
Wojciech Jerzy Krajewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY GOLUBSKIEJ
62
(31,63%)
Andrzej Grzegorz Krukowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RAKOWSKIEGO
76
(38,78%)
Zbigniew Deja
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(10,71%)
Wiesław Roman Bykowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(18,88%)
Okręg 15
Sumówko, Godziszka, Mieliwo, Tomki
Pokaż więcej
Robert Adam Tracz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY GOLUBSKIEJ
34
(23,29%)
Paweł Piotr Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RAKOWSKIEGO
71
(48,63%)
Wojciech Andrzej Gajewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(14,38%)
Wiesław Nowak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(13,70%)