Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Baranowo, Trzcianka
Pokaż więcej
Konstanty Budziejko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY RUTKA-TARTAK
30
(51,72%)
Piotr Skindzielewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO W RUTCE TARTAK
28
(48,28%)
Okręg 2
Ignatowizna, Jasionowo, Wierzbiszki
Pokaż więcej
Tadeusz Racis
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10
(14,93%)
Szymon Racis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY RUTKA-TARTAK
32
(47,76%)
Andrzej Paciorkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ SPOŁECZNOŚCI WIEJSKIEJ
25
(37,31%)
Okręg 3
Justyna Zabłocka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(55,43%)
Tomasz Wacław Domoradzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY RUTKA-TARTAK
41
(44,57%)
Okręg 4
Kupowo, Smolnica
Pokaż więcej
Anna Oberszt
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
9
(14,52%)
Marek Puza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY RUTKA-TARTAK
53
(85,48%)
Okręg 5
Krejwiany, Poszeszupie, Poszeszupie-Folwark
Pokaż więcej
Mirosław Kowalewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(27,85%)
Marek Sieczkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY RUTKA-TARTAK
57
(72,15%)
Okręg 6
Ejszeryszki, Michałówka, Olszanka
Pokaż więcej
Agnieszka Glińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(24,00%)
Jarosław Paulukanis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY RUTKA-TARTAK
76
(76,00%)
Okręg 7
Folusz, Potopy, Sikorowizna
Pokaż więcej
Kamil Lubiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(24,10%)
Szymon Minkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY RUTKA-TARTAK
63
(75,90%)
Okręg 8
Dariusz Ołdyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(73,24%)
Mieczysław Wasilewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY RUTKA-TARTAK
19
(26,76%)
Okręg 9
Cezary Brzozowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(40,00%)
Grzegorz Paciorkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY RUTKA-TARTAK
54
(60,00%)
Okręg 10
Kleszczówek, Smolniki
Pokaż więcej
Łukasz Grabek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(67,90%)
Dariusz Jasionowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY RUTKA-TARTAK
26
(32,10%)
Okręg 11
Lizdejki, Polimonie wraz ze wsią Jodoziory, Postawele
Pokaż więcej
Katarzyna Hołdyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(34,15%)
Marek Szeraszewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY RUTKA-TARTAK
54
(65,85%)
Okręg 12
Bondziszki, Kadaryszki
Pokaż więcej
Grzegorz Lubiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(59,09%)
Jan Mazalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY RUTKA-TARTAK
27
(40,91%)
Okręg 13
Rutka-Tartak: ul. Górna, Leśna, Suwalska, Wojska Polskiego
Pokaż więcej
Michał Andrzej Osipowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(25,00%)
Piotr Margiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY RUTKA-TARTAK
60
(75,00%)
Okręg 14
Rutka-Tartak: ul. 3 Maja, Akacjowa, Gajowa, Ogrodowa, Północna
Pokaż więcej
Grzegorz Boniszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY RUTKA-TARTAK
0
(0,00%)
Okręg 15
Rutka-Tartak: ul. Młynarska, Słowicza, Szkolna
Pokaż więcej
Janette Magdalena Olszewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(20,00%)
Daniel Naruszewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY RUTKA-TARTAK
52
(80,00%)