Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Czaple
Pokaż więcej
Tomasz Ślusarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SYBIS GOSPODARNA GMINA
135
(91,22%)
Daniel Artur Leszcz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(8,78%)
Okręg 2
Sołectwo Jastrzębnik, Sołectwo Pielgrzymka od nr 1 do nr 16 i od nr 136 do nr 149
Pokaż więcej
Jarosław Pisarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SYBIS GOSPODARNA GMINA
106
(80,30%)
Zbigniew Stanisław Michalczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(19,70%)
Okręg 3
Sołectwo Nowe Łąki, Sołectwo Pielgrzymka od nr 17 do nr 59 i od nr 116 do nr 135A oraz od nr 150 do końca
Pokaż więcej
Zbigniew Kopacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SYBIS GOSPODARNA GMINA
0
(0,00%)
Okręg 4
Sołectwo Pielgrzymka od nr 60 do nr 115
Pokaż więcej
Dariusz Antoni Zarzycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SYBIS GOSPODARNA GMINA
62
(41,06%)
Dariusz Roman Górak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(42,38%)
Andrzej Edward Kmita
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(16,56%)
Okręg 5
Sołectwo Wojcieszyn od nr 1 do nr 38 i od nr 84 do końca
Pokaż więcej
Joanna Jadwiga Danielak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SYBIS GOSPODARNA GMINA
84
(64,62%)
Zuzanna Piekut
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(35,38%)
Okręg 6
Sołectwo Wojcieszyn od nr 39 do nr 83
Pokaż więcej
Krzysztof Grzegorz Sabadach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SYBIS GOSPODARNA GMINA
36
(52,17%)
Ewa Wioletta Wolak-Barciszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA PIELGRZYMKA
33
(47,83%)
Okręg 7
Sołectwo Nowa Wieś Grodziska od nr 1 do nr 34
Pokaż więcej
Teresa Agnieszka Lechowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SYBIS GOSPODARNA GMINA
48
(39,02%)
Bogdan Stanisław Jamróz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(60,98%)
Okręg 8
Sołectwo Nowa Wieś Grodziska od nr 35 do nr 77A
Pokaż więcej
Alicja Małgorzata Charęza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SYBIS GOSPODARNA GMINA
50
(39,68%)
Mirosław Korzystko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA PIELGRZYMKA
76
(60,32%)
Okręg 9
Sołectwo Nowa Wieś Grodziska od nr 78 do końca
Pokaż więcej
Zbigniew Jaworski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SYBIS GOSPODARNA GMINA
43
(39,81%)
Andrzej Łukasz Zatwardnicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(60,19%)
Okręg 10
Sołectwo Sędzimirów
Pokaż więcej
Małgorzata Barbara Sojka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SYBIS GOSPODARNA GMINA
65
(33,85%)
Roman Henryk Dzierżek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
127
(66,15%)
Okręg 11
Sołectwo Proboszczów od nr 1 do nr 35 i od nr 120 do nr 146
Pokaż więcej
Łukasz Marek Stolarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SYBIS GOSPODARNA GMINA
91
(65,94%)
Stanisław Paweł Utratny
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(34,06%)
Okręg 12
Sołectwo Proboszczów od nr 36 do nr 40 i od nr 46 do nr 119
Pokaż więcej
Karol Jakub Kureła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SYBIS GOSPODARNA GMINA
48
(38,71%)
Andrzej Władysław Kosin
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(44,35%)
Paweł Konopka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA PIELGRZYMKA
133
(52,99%)
Jolanta Maliszewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3
(2,42%)
Okręg 13
Sołectwo Proboszczów od nr 41 do nr 45 i od nr 147 do nr końca
Pokaż więcej
Małgorzata Jolanta Semeniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SYBIS GOSPODARNA GMINA
86
(69,92%)
Agnieszka Katarzyna Konopka-Andrzejewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(30,08%)
Okręg 14
Sołectwo Twardocice od nr 1 do nr 72
Pokaż więcej
Alicja Gaweł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SYBIS GOSPODARNA GMINA
68
(47,89%)
Angelika Naporowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(52,11%)
Okręg 15
Sołectwo Twardocice od nr 73 do końca
Pokaż więcej
Grzegorz Piotr Gądziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ SYBIS GOSPODARNA GMINA
0
(0,00%)