Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Środa Śląska – ulice: Akacjowa, Bluszczowa, Chabrowa, Czesława Miłosza, Fiołkowa, Goździkowa, Irysowa, Jastrzębia, Kasztanowa, Konwaliowa, Krucza, Legnicka od nr 56 do nr 70, Lipnicka, Makowa, Malczycka, Miła, Młynarska, Nasturcjowa, Ogrodnicka, Ogrody Zamkowe, Orla, Rumiankowa, Sokola, Spacerowa, Spółdzielcza, Targowa, Tulipanowa, Waniliowa, Władysława Reymonta, Wrzosowa, Żurawia, Żytnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
-
15
Arkadiusz Tomasz Lisiecki
279
(42,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRZEZIŃSKIEGO
-
18
Marcin Brzeziński
183
(27,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
-
16
Renata Grzelec
72
(10,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KRASUCKIEGO
-
17
Waldemar Wojciech Gonera
124
(18,84%)
Okręg 2
Środa Śląska – ulice: Dworcowa, Legnicka od nr 1 do nr 54, Leśna, Mostowa, Żwirki i Wigury
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY SAMORZĄD
-
19
Tadeusz Andrzej Tęcza
69
(11,69%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
-
15
Arkadiusz Gruszczyński
189
(32,03%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Justyna Walerych
110
(18,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
-
16
Józef Andrzej Jurczak
73
(12,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KRASUCKIEGO
-
17
Wiesław Józef Hamkało
149
(25,25%)
Okręg 3
Środa Śląska – ulice: 1. Maja, Dębowa, Działkowa, Generała Sikorskiego, Jarzębinowa, Jaśminowa, Klonowa, Kolejowa, Lipowa, Na Polance, Stacyjna, Świętego Andrzeja, Topolowa, Traugutta
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY SAMORZĄD
-
19
Aleksandra Hamkało
50
(10,14%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
-
15
Mieczysław Bronisław Łabatczyk
261
(52,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
-
16
Adrian Krowicki
23
(4,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KRASUCKIEGO
-
17
Helena Maria Wróbel
159
(32,25%)
Okręg 4
Środa Śląska – ulice: Aleja Basztowa, Białoskórnicza, Bolesława Karnasa, Flamandzka, Floriańska, Henryka Brodatego, Henryka Probusa, Jana ze Środy, Kościuszki, Kościelna, Księżnej Jadwigi, Śląska, Świdnicka, Trakt Św. Jakuba, Wawrzyńca Korwina, Wiejska, Winnicza
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY SAMORZĄD
-
19
Robert Kozak
72
(12,72%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
-
15
Andrzej Żołnierczyk
147
(25,97%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Hanna Małgorzata Bogucka
123
(21,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
-
16
Elżbieta Janina Górniak
43
(7,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KRASUCKIEGO
-
17
Mirosław Józef Skóra
181
(31,98%)
Okręg 5
Środa Śląska – ulice: Daszyńskiego, Plac Wolności, Plac Solny, Wąska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
-
15
Paweł Leszek Rosenbeiger
283
(63,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
-
16
Zbigniew Słobodziński
42
(9,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KRASUCKIEGO
-
17
Bogusław Krasucki
122
(27,29%)
Okręg 6
Środa Śląska – ulice: Aleja Janusza Korczaka, Aleja Konstytucji 3. Maja, Cmentarna, Czereśniowa, Górna, Gruszkowa, Jabłkowa, Kajakowa, Kilińskiego, Mleczarska, Morelowa, Parkowa, Partyzantów, Spokojna, Strzelecka, Śliwkowa, Wierzbowa, Winogronowa, Wrocławska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY SAMORZĄD
-
19
Grzegorz Matuszak
94
(18,32%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
-
15
Marek Leon Sikorski
174
(33,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KRASUCKIEGO
-
17
Zbigniew Sozański
245
(47,76%)
Okręg 7
Środa Śląska – ulice: Boya-Żeleńskiego, Ceramiczna, Chwalimierska, Dojazdowa, Fabryczna, Kopernika, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Księżycowa, Łanowa, Marii Skłodowskiej-Curie, Mickiewicza, Ogrodowa, Oławska, Piastów Śląskich, Przyszkolna, Rakoszycka, Różana, Słoneczna, Słowackiego, Szkolna, Willowa, Wiśniowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY SAMORZĄD
-
19
Roman Teodor Kucza
177
(25,29%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
-
15
Jerzy Michał Kryciński
182
(26,00%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Radosław Marcin Burdzy
137
(19,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
-
16
Mariusz Michał Kozak
41
(5,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KRASUCKIEGO
-
17
Robert Jan Warzecha
163
(23,29%)
Okręg 8
Sołectwa: Jastrzębce, Proszków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY SAMORZĄD
-
19
Mariusz Piotr Błaszczyk
26
(7,37%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
-
15
Arkadiusz Hibner
197
(55,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KRASUCKIEGO
-
17
Daniel Jarosław Padewski
130
(36,83%)
Okręg 9
Sołectwa: Juszczyn, Komorniki, Przedmoście, Święte
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY SAMORZĄD
-
19
Andrzej Marcin Sobera
142
(22,43%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
-
15
Jarosław Aleksander Czyrniański
196
(30,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ”
-
20
Rafael Arystoteles Gadzała
114
(18,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
-
16
Dariusz Maciejewski
64
(10,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KRASUCKIEGO
-
17
Marek Piotr Ząbek
117
(18,48%)
Okręg 10
Sołectwo: Szczepanów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY SAMORZĄD
-
19
Tomasz Adam Szulborski
124
(15,38%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
-
15
Wioletta Halina Borkowska
337
(41,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
-
16
Kazimierz Grabowiecki
246
(30,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KRASUCKIEGO
-
17
Bożena Chaszczewicz
99
(12,28%)
Okręg 11
Sołectwa: Brodno, Kobylniki, Lipnica, Rzeczyca, Słup, Zakrzów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY SAMORZĄD
-
19
Zenon Jerzy Zięba
63
(10,66%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
-
15
Mariusz Nowak
156
(26,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA BRZEZIŃSKIEGO
-
18
Marcin Andrzej Salmanowicz
126
(21,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
-
16
Paweł Chrapek
6
(1,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KRASUCKIEGO
-
17
Stanisław Sendyka
240
(40,61%)
Okręg 12
Sołectwo: Ciechów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY SAMORZĄD
-
19
Anna Łoś
114
(18,12%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
-
15
Joanna Wasylkowska
235
(37,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
-
16
Stanisław Gołdyn
158
(25,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KRASUCKIEGO
-
17
Krzysztof Wnęk
122
(19,40%)
Okręg 13
Sołectwa: Cesarzowice, Chwalimierz, Kulin, Michałów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
-
15
Grażyna Anna Ostrówka
338
(66,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
-
16
Zbigniew Mirosław Filus
65
(12,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KRASUCKIEGO
-
17
Ireneusz Chmielewski
103
(20,36%)
Okręg 14
Sołectwa: Bukówek, Ogrodnica, Pęczków, Wrocisławice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
-
15
Piotr Lesław Seredyński
171
(39,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KRASUCKIEGO
-
17
Zdzisław Kruszelnicki
258
(60,14%)
Okręg 15
Sołectwa: Gozdawa, Jugowiec, Kryniczno, Rakoszyce, Wojczyce
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
-
15
Leszek Maciejewski
382
(60,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM
-
16
Ireneusz Łapuszyński-Brzozowski
123
(19,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KRASUCKIEGO
-
17
Wojciech Kuriata
126
(19,97%)