Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatAstronomów 5 - 21
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Astronomów 22 do końca
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Majowa, Polna, Rolna, Słoneczna, Warszawska.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Jarosława Dąbrowskiego, Kolejowa, Tadeusza Kościuszki, Kazimierza Pułaskiego, 11 Listopada, Ogrodowa, Józefa Wybickiego.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Marcina Kromera.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Gen. Józefa Bema, Ornecka, Przystaniowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Bohaterów Westerplatte, Gdańska, Nad Łyną, Księcia Józefa Poniatowskiego, Spokojna, Wodna.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Legionów, Szwoleżerów.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Bartoszycka, Adama Stanisława Grabowskiego, Warmińska.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Akacjowa, Cicha, Kanałowa, Stanisława Konarskiego, Kwiatowa, Miodowa, Morska, Orła Białego, Piękna, Pionierów, Poznańska, Smolna, Sosnowa, Józefa Wierzbickiego, Wrzosowa, Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Fryderyka Chopina, Grunwaldzka, Mieczysława Karłowicza, Karola Kurpińskiego, Leśna, Łazienna, Mazurska, Stanisława Moniuszki, Feliksa Nowowiejskiego, Michała Ogińskiego, Ignacego Paderewskiego, Rzemieślnicza, Szkolna, Karola Szymanowskiego, Henryka Wieniawskiego, Władysława Szpilmana, Zielona, Żytnia.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Kąpielowa, Nowa, Olsztyńska, Juliusza Słowackiego, Topolowa, Wiejska.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Mikołaja Kopernika, Ignacego Krasickiego, Kresowa, Krucza, Adama Mickiewicza, Mławska, Prosta, Mikołaja Reja, Zamkowa, Place: Kościelny, Wolności, Zamkowy.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Jana Dantyszka, Dębowa, Gnieźnieńska, Hoża, Michała Kajki, Jana Kasprowicza, Marii Konopnickiej, Krzywa, Waldemara Milewicza, Powstańców Warszawy, Przechodnia, Ratuszowa, Wiślana, Place: Młyński.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Konstytucji 3 Maja, Lipowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Spółdzielców, Aleksandra Świętochowskiego, Wysokiej Bramy.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów