Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Ogrodzieniec ul. Bzowska, Cmentarna, Kościuszki od nr 2 do nr 188 i od nr 1 do 73, Mickiewicza, Sienkiewicza, Wodna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWA GMINA
-
22
Stanisław Karol Smętek
199
(50,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH DEMOKRACJI LOKALNEJ”
-
21
Ilona Katarzyna Rybińska
70
(17,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OD INICJATYWY DO REALIZACJI"
-
24
Maria Barbara Lipka-Stępniewska
79
(19,95%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
7
Tomasz Przemysław Góraś
48
(12,12%)
Okręg 2
Ogrodzieniec ul. Bolesława Chrobrego, Cicha, Królowej Jadwigi, Lachowizna, Narutowicza od nr 25 do nr 51 i od nr 36 do nr 40, Olkuska, Plac Piłsudskiego, Polna, Sawickiej, Generała Sikorskiego, Stefana Batorego, Władysława Jagiełły, Wschodnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWA GMINA
-
22
Krzysztof Ryszard Apel
104
(28,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH DEMOKRACJI LOKALNEJ”
-
21
Marek Bogdan Cholewa
53
(14,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OD INICJATYWY DO REALIZACJI"
-
24
Ilona Justyna Guzik
131
(35,99%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Krzysztof Andrzej Majcherczyk
49
(13,46%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
7
Paweł Zbigniew Jagła
27
(7,42%)
Okręg 3
Ogrodzieniec ul. Hetmańska, Kolorowa, Książęca, Leśna, Malinowa, Mieszka I, Ogrodowa od nr 23 do nr 45 i od nr 32 do nr 60, Piastowska, Południowa od nr 25 do nr 61 i od nr 34 do nr 58, Różana, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Wrzosowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWA GMINA
-
22
Bożena Bednarz
148
(36,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH DEMOKRACJI LOKALNEJ”
-
21
Jolanta Ciołczyńska
68
(16,67%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Janusz Michał Cholewa
30
(7,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OD INICJATYWY DO REALIZACJI"
-
24
Bogusław Stanisław Stępień
69
(16,91%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Wioleta Maria Olechnowicz
44
(10,78%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
7
Jakub Kazimierz Wróbel
49
(12,01%)
Okręg 4
Ogrodzieniec ul. Jana III Sobieskiego, Konopnickiej, Kopernika, Krasickiego, Krótka, Mostowa, Narutowicza od nr 3 do nr 19 i od nr 4 do nr 32, Nowy Świat, Ogrodowa od nr 1 do nr 16, Paderewskiego, Plac Wolności, Południowa od nr 2 do nr 17, Szeroka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWA GMINA
-
22
Beata Renata Pawełczyk
107
(32,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH DEMOKRACJI LOKALNEJ”
-
21
Łukasz Andrzej Trawiński
94
(28,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OD INICJATYWY DO REALIZACJI"
-
24
Beata Małgorzata Stypa-Rus
64
(19,34%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
7
Krzysztof Tadeusz Musialski
66
(19,94%)
Okręg 5
Ogrodzieniec ul. Centuria, 1 Maja, Słowackiego od nr 16 do nr 62 i od nr 15 do nr 43
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWA GMINA
-
22
Stanisław Bolesław Orman
121
(35,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OD INICJATYWY DO REALIZACJI"
-
24
Martyna Aniela Brożek
156
(45,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAŻYNA GAWEŁ
-
25
Grażyna Małgorzata Gaweł
68
(19,71%)
Okręg 6
Ogrodzieniec ul. Słowackiego od nr 1 do nr 14, Szkolna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH DEMOKRACJI LOKALNEJ”
-
21
Jerzy Adam Kołodziej
28
(11,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
-
23
Małgorzata Janoska
140
(56,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Edmund Bednarz
18
(7,20%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
7
Paweł Krzysztof Lipka
64
(25,60%)
Okręg 7
Ogrodzieniec ul. Józefów, Kościuszki od nr 192 do nr 216 i od nr 79 do nr 135, Elizy Orzeszkowej
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWA GMINA
-
22
Michalina Maria Słowik
53
(18,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH DEMOKRACJI LOKALNEJ”
-
21
Dariusz Wojciech Ciołczyński
41
(14,64%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zdzisław Tadeusz Wojdas
30
(10,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OD INICJATYWY DO REALIZACJI"
-
24
Karolina Halina Adamus
107
(38,21%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
7
Maciej Stanisław Wnuk
49
(17,50%)
Okręg 8
Fugasówka, Markowizna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH DEMOKRACJI LOKALNEJ”
-
21
Tomasz Tadeusz Kaliściak
163
(42,34%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
7
Jerzy Jan Janoska
222
(57,66%)
Okręg 9
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWA GMINA
-
22
Wanda Maria Bednarz
200
(42,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH DEMOKRACJI LOKALNEJ”
-
21
Janusz Wiesław Grzesiak
183
(38,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Karina Beata Pieszczyk
45
(9,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ GMINY
-
26
Halina Pozorska
46
(9,70%)
Okręg 10
Ryczów-Kolonia, Żelazko, Śrubarnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWA GMINA
-
22
Beata Alicja Jakacz
216
(72,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH DEMOKRACJI LOKALNEJ”
-
21
Halina Lipa
82
(27,52%)
Okręg 11
Podzamcze ul. Birowska, Krótka, Bursztynowa, Partyzantów, Piaskowa, Skałkowa, Wojska Polskiego, Zuzanka, Zwycięstwa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA
-
23
Grażyna Anna Gołuchowska
276
(81,90%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
7
Dawid Adam Guzik
61
(18,10%)
Okręg 12
Podzamcze ul. Bonerów, Dąbrowskiego, Firleja, Krakowska, Morusy, Szkolna, Szlak, Widokowa, Zamkowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWA GMINA
-
22
Michał Sergiusz Kusiak
85
(40,09%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marian Kuchta
59
(27,83%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Zygmunt Podsiadło
68
(32,08%)
Okręg 13
Giebło, Giebło-Kolonia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWA GMINA
-
22
Zbigniew Fabiańczyk
218
(58,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH DEMOKRACJI LOKALNEJ”
-
21
Mariusz Jan Kaziród
153
(41,24%)
Okręg 14
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWA GMINA
-
22
Anna Stanisława Szlachta
97
(40,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH DEMOKRACJI LOKALNEJ”
-
21
Elżbieta Stanek
141
(59,24%)
Okręg 15
Mokrus, Gulzów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZDROWA GMINA
-
22
Wioletta Jolanta Baran
178
(60,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RUCH DEMOKRACJI LOKALNEJ”
-
21
Marcin Piotr Jędruszek
115
(39,25%)