Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
część sołectwa Oporów obejmujące nieruchomości od nr 4 do nr 11, od nr 13 do 15, nr 17, nr 17/3 i od nr 25 do końca* * numer obejmuje także numery nieruchomości z oznaczeniem literowym
Pokaż więcej
Arkadiusz Piotr Staliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
28
(25,00%)
Roman Redzej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(12,50%)
Marcin Kraśkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(62,50%)
Okręg 2
część sołectwa Oporów obejmujące nieruchomości od nr 1 do nr 3, nr 12, nr 16 i od nr 18 do nr 24, w tym miejscowość Dobrzewy i sołectwo Kolonia Oporów* * numer obejmuje także numery nieruchomości z oznaczeniem literowym
Pokaż więcej
Grzegorz Karczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
15
(16,48%)
Mariusz Tarczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(42,86%)
Adrian Stępień
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(40,66%)
Okręg 3
sołectwo Janów
Pokaż więcej
Arkadiusz Olejniczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(25,32%)
Bogumiła Janina Laska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(74,68%)
Okręg 4
sołectwa: Pobórz, Jaworzyna
Pokaż więcej
Mariusz Tomaszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(34,69%)
Ewa Anna Pruszkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(65,31%)
Okręg 5
sołectwa: Skarżyn, Kurów Parcel
Pokaż więcej
Agnieszka Ratajczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
19
(23,46%)
Mateusz Kamiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
12
(14,81%)
Mirosław Bisiorek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(61,73%)
Okręg 6
sołectwa: Jurków II, Kurów Wieś
Pokaż więcej
Józef Jacek Traczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OPOROWA
61
(67,03%)
Grzegorz Kowalski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(32,97%)
Okręg 7
sołectwa: Świechów, Jastrzębia
Pokaż więcej
Waldemar Marek Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(33,77%)
Agnieszka Matusiak-Wiwała
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(50,65%)
Krzysztof Markus
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
12
(15,58%)
Okręg 8
sołectwa: Jurków I, Wólka Lizigódź
Pokaż więcej
Marianna Teresa Oszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
25
(31,65%)
Anita Workowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ DOM
28
(35,44%)
Miłosz Wojciech Tarka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10
(12,66%)
Katarzyna Klaudia Walburg
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(20,25%)
Okręg 9
sołectwa: Wola Owsiana, Wola Prosperowa
Pokaż więcej
Andrzej Piotr Fudała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
19
(26,76%)
Milena Przytulska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4
(5,63%)
Anna Wanda Wilanowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OPOROWA
22
(30,99%)
Andrzej Szczepaniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(36,62%)
Okręg 10
sołectwa: Golędzkie, Samogoszcz
Pokaż więcej
Robert Jakubowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(11,93%)
Michał Kawczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OPOROWA
51
(46,79%)
Malwina Radzka-Kapruziak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(41,28%)
Okręg 11
sołectwo: Mnich Południe
Pokaż więcej
Anna Kubiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
30
(30,93%)
Krzysztof Robert Świerczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(21,65%)
Daniel Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(47,42%)
Okręg 12
sołectwo: Mnich Ośrodek
Pokaż więcej
Bożena Beata Adamkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
15
(16,30%)
Joanna Gajda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(30,43%)
Julian Maciejewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(53,26%)
Okręg 13
sołectwa: Skórzewa, Stanisławów
Pokaż więcej
Daniel Stefan Szwejda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
26
(23,85%)
Andrzej Trybulski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(45,87%)
Michał Andrzej Maruszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(30,28%)
Okręg 14
sołectwo: Podgajew
Pokaż więcej
Jerzy Bogusław Zajdel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
24
(19,67%)
Marcin Tomasz Kożuchowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(20,49%)
Włodzimierz Kiełbasa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(46,72%)
Ewa Halina Wasilewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY WASILEWSKIEJ
16
(13,11%)
Okręg 15
sołectwa: Kamienna, Szczyt
Pokaż więcej
Paweł Stasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
48
(48,98%)
Bożena Agata Frydrysiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(15,31%)
Paweł Szafran
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(35,71%)