Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
ALEJA POLINOWA; BARTODZIEJSKA; BAŻANTOWA; BERDYCHOWSKA; BOBROWNICKA; BORÓWKOWA; BRZOSKWINIOWA; CICHA; CISOWA; CZEREŚNIOWA; DALEKA; DĘBIŃSKA; FIOŁKOWA; GŁOGOWA; GŁÓWNA OSIEDLA; GNIEŹNIEŃSKA; GOŁĘBIA; GRUNWALDZKA; GRUSZOWA; GRZYBOWA; HARCERSKA; JABŁONIOWA; JACHTOWA; JAGODOWA; JANKOWSKA; JESIENNA; JEZIORNA; JEŻYNOWA; KAJAKOWA; KASZTANOWA; KONWALIOWA; KRUCZA; KUKUŁCZA; LESZCZYNOWA, LEŚNA; LETNIA; ŁĄCZNA; MALINOWA; MARCINKOWO; MODRZEWIOWA, MONIUSZKI; MORELOWA; ORZECHOWA; OSIEDLE KOLEJOWE; PAPROCIOWA; PAWŁA E. STRZELECKIEGO; PLAC ZWYCIĘSTWA; POŁUDNIOWA; POZIOMKOWA; PROJEKTOWANA; REGATOWA; ROGOZIŃSKA; SASANKOWA; SKOCKA; SKRAJNA; SŁONECZNA; SKOŚNA; SOWIA, ŚLIWOWA; TASZAROWO; TASZAROWSKA; TOPOLOWA; USTRONIE; WIERZBOWA; WIOSENNA; WIOŚLARSKA; WIŚNIOWA; WODNA; ZIMOWA; ŻEGLARSKA; ŻURAWINOWA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA 2000
-
3
Monika Anna Nowicka
50
(1,97%)
-
2
Wojciech Stanisław Witucki
114
(4,50%)
-
6
Lucyna Ostapiuk
50
(1,97%)
-
5
Jacek Wysocki
30
(1,18%)
-
1
Danuta Anna Strzelecka-Purczyńska
237
(9,36%)
-
4
Zdzisław Nowicki
22
(0,87%)
-
7
Tomasz Piotr Pachowicz
154
(6,08%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Jakub Kubicki
40
(1,58%)
-
5
Wojciech Józef Rybak
40
(1,58%)
-
2
Bartłomiej Stanisławczyk
55
(2,17%)
-
1
Bogna Zofia Zielińska
177
(6,99%)
-
3
Anna Zofia Mosor
18
(0,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA POSZWY
-
1
Bogdan Zbigniew Smykowski
121
(4,78%)
-
2
Dionizy Macioszek
107
(4,22%)
-
4
Piotr Seemann
83
(3,28%)
-
3
Dariusz Piotr Bąk
242
(9,55%)
-
5
Marzena Barbara Rączkowska
53
(2,09%)
-
7
Anna Rokosz
31
(1,22%)
-
6
Marlena Dutkiewicz
50
(1,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
-
1
Andrzej Jan Reis
368
(14,53%)
-
2
Ewa Małgorzata Liske
81
(3,20%)
-
4
Kinga Hanna Kluczyńska
93
(3,67%)
-
3
Waldemar Antoni Woźniak
70
(2,76%)
-
5
Jarosław Wilk
84
(3,32%)
-
6
Ewa Edyta Czajkowska
52
(2,05%)
-
7
Tomasz Piotr Mazurek
111
(4,38%)
Okręg 2
ALEJA JANA PAWŁA II; ASNYKA; BYDGOSKA; CYSTERSKA, DUROWO, DWORCOWA; FARNA; JEŻYKA; KLASZTORNA; KOLEJOWA; KOŚCIUSZKI; KS. WUJKA; LIBELTA; MICKIEWICZA; OPACKA; OSIEDLE PRZY SKRZYŻOWANIU RZEK; POCZTOWA; POWSTAŃCÓW WLKP. ; POZNAŃSKA; PRZECZNICA; RYNEK; SŁOWACKIEGO; SPOKOJNA; SZYMONA WACHOWIAKA; ŚREDNIA; TARGOWA; WOJSKA POLSKIEGO
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA 2000
-
1
Grzegorz Kamiński
343
(13,65%)
-
3
Agnieszka Misiak
84
(3,34%)
-
2
Alicja Trytt
142
(5,65%)
-
6
Robert Leon Lorczyk
14
(0,56%)
-
4
Aleksander Jakubów
48
(1,91%)
-
5
Karol Kazimierz Góralski
80
(3,18%)
-
7
Maja Napiecek
16
(0,64%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Daria Nowak
60
(2,39%)
-
4
Krzysztof Józef Matecki
39
(1,55%)
-
2
Aneta Rak-Walasek
53
(2,11%)
-
5
Remigiusz Andrzej Priebe
47
(1,87%)
-
1
Szymon Piotr Filut
193
(7,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA POSZWY
-
1
Krzysztof Poszwa
354
(14,09%)
-
3
Agnieszka Garnetz
29
(1,15%)
-
2
Adam Krzysztof Kiełbasiewicz
30
(1,19%)
-
6
Grażyna Gajewska
63
(2,51%)
-
7
Artur Marek Chrzempa
11
(0,44%)
-
5
Joanna Małgorzata Pawlików
12
(0,48%)
-
4
Dawid Jasiński
44
(1,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
-
4
Joanna Karolina Kramer-Neumann
117
(4,66%)
-
2
Krzysztof Dariusz Czapul
67
(2,67%)
-
1
Piotr Tomasz Pałczyński
377
(15,01%)
-
3
Wiesława Katarzyna Kadow
135
(5,37%)
-
7
Lena Anna Tyborska
77
(3,07%)
-
6
Jarosław Galuba
27
(1,07%)
-
5
Paweł Napierała
50
(1,99%)
Okręg 3
AKACJOWA; ALEKSANDRA FREDRY; ARKADEGO FIEDLERA; BOLESŁAWA LEŚMIANA; BRZOZOWA; BUKOWA; ELIZY ORZESZKOWEJ; FRYCZA MODRZEWSKIEGO; GABRIELI ZAPOLSKIEJ; HM. FRANCISZKA GRAJKOWSKIEGO; JANA BRZECHWY; JANA KASPROWICZA; JÓZEFA IGNACEGO KRASZEWSKIEGO; JULIANA TUWIMA; KALINOWA; KAZIMIERY IŁŁAKOWICZÓWNY; KCYŃSKA; KOCHANOWSKIEGO; KONOPNICKIEJ; LEOPOLDA STAFFA; LEŚNICZÓWKA KALISKA; LIPOWA; KWIATOWA; MARII DĄBROWSKIEJ; NAD NIELBĄ OD NR 1 DO 35 I OD NR 2 DO NR 38; OGRODOWA; OWOCOWA; OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI; PLAC KAR. STEFANA WYSZYŃSKIEGO; PLAC PIASTOWSKI; PLAC WRZOSOWY; PLAC ZIELONY; PRUSA; REJA; REYMONTA; RGIELSKA; ROLNA; RÓŻANA; SIENKIEWICZA; SOSNOWA; STANISŁAWA LEMA; STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO; ŚW. WOJCIECHA; ŚWIERKOWA; TADEUSZA BOYA-ŻELEŃSKIEGO; WARZYWNA, WSCHODNIA; ZIELONA; ŻEROMSKIEGO
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA 2000
-
2
Małgorzata Ludmiła Mielewczyk-Małecka
90
(3,45%)
-
4
Jarosław Gąsiorek
99
(3,79%)
-
7
Janusz Gorzaniak
104
(3,98%)
-
3
Małgorzata Arendt
95
(3,64%)
-
5
Szymon Bartosz Marczewski
50
(1,92%)
-
1
Łukasz Michał Mirek
92
(3,52%)
-
6
Danuta Jadwiga Kaniewska
131
(5,02%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Ryszard Piotr Polus
69
(2,64%)
-
2
Anna Barbara Maciejewska
51
(1,95%)
-
1
Marek Piekutowski
183
(7,01%)
-
3
Leszek Tomasz Frankowski
61
(2,34%)
-
4
Daria Czaplicka
18
(0,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA POSZWY
-
3
Władysław Smolej
182
(6,97%)
-
4
Agnieszka Maria Lasota
5
(0,19%)
-
1
Krzysztof Jakub Bucholc
281
(10,77%)
-
5
Anna Mirek
33
(1,26%)
-
2
Jacek Dzwoniarski
60
(2,30%)
-
6
Mirosława Jolanta Jarosz
70
(2,68%)
-
7
Piotr Tomasz Tucholski
88
(3,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
-
1
Natalia Anna Pałczyńska
332
(12,72%)
-
2
Iwona Matuszak-Łosińska
214
(8,20%)
-
3
Marek Drobik
62
(2,38%)
-
4
Krzysztof Olszak
61
(2,34%)
-
5
Aneta Bernadeta Hodała-Bartkowiak
102
(3,91%)
-
6
Andrzej Jan Wrzesień
34
(1,30%)
-
7
Jacek Paweł Figaszewski
43
(1,65%)
Okręg 4
11 LISTOPADA; BOCZNA; DRUHA FELIKSA TYLMANA; FRANCISZKA ŁAKIŃSKIEGO; IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO; IGNACEGO WEGNERA; JANOWIECKA; JERZEGO MUSSOLFA; KAZIMIERZA BONOWSKIEGO; KRĘTA; KRÓTKA; KS. EWARYSTA NAWROWSKIEGO; KS. MACIEJA BUKOWIECKIEGO; KS. STANISŁAWA KOPERNIKA; KS. WŁADYSŁAWA WRÓBLEWSKIEGO; KS. ZENONA WILLI; LUDWIKA WĘGIERSKIEGO; ŁĄKOWA; MAKSYMILIANA BARTSCHA; MIECZYSŁAWA MIŁOSZEWSKIEGO; NAD NIELBĄ OD NR 37 DO KOŃCA I OD NR 40 DO KOŃCA; OKRĘŻNA; OSIEDLE WSCHÓD; PAŁUCKA; PIASKOWA; PIOTRA PALIŃSKIEGO; pl. BŁOG. MICHAŁA KOZALA; POLNA; PRZEMYSŁOWA; RZECZNA; SIOSTRY JOANNY; STANISŁAWA KULIŃSKIEGO; STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA; STANISŁAWA PRZYBYSZEWSKIEGO; STRASZEWSKA; TADEUSZA GOETZENDORFA-GRABOWSKIEGO; TADEUSZA NOŻYŃSKIEGO; WIEJSKA; WŁODZIMIERZA KOWALSKIEGO; ZAUŁEK; ZBIGNIEWA KUŹMY; ZESPOŁOWA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE SAMORZĄDNOŚĆ WĄGROWIECKA 2000
-
1
Ryszard Zych
160
(5,38%)
-
4
Jarosław Jan Wilczyński
114
(3,84%)
-
3
Eliza Anna Nowak
33
(1,11%)
-
5
Maciej Marian Patelski
169
(5,69%)
-
6
Paweł Gilewski
21
(0,71%)
-
7
Włodzimierz Piotr Szafryna
49
(1,65%)
-
8
Agata Lindner
22
(0,74%)
-
2
Ewa Maria Kusz
123
(4,14%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Dominika Król
13
(0,44%)
-
1
Radosław Aleksander Hurnik
153
(5,15%)
-
5
Paweł Kasper Kapałczyński
39
(1,31%)
-
3
Izabela Maria Kujawa
34
(1,14%)
-
2
Piotr Wyrzykowski
63
(2,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA POSZWY
-
2
Tomasz Kruk
96
(3,23%)
-
1
Wiesław Zając
212
(7,13%)
-
6
Krzysztof Andrzej Drewicz
60
(2,02%)
-
3
Ryszard Jan Rączkowski
133
(4,48%)
-
5
Andrzej Michał Charzyński
11
(0,37%)
-
4
Małgorzata Anna Fimiak
106
(3,57%)
-
7
Irena Anna Stachowiak-Dzikowska
29
(0,98%)
-
8
Joanna Katarzyna Cholewińska-Pacholska
40
(1,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI
-
6
Robert Krzysztof Kotecki
190
(6,39%)
-
1
Jakub Zadroga
445
(14,97%)
-
2
Mieczysław Wołejko
74
(2,49%)
-
4
Włodzimierz Naumczyk
280
(9,42%)
-
3
Beata Barbara Lewandowska
177
(5,96%)
-
7
Emilia Maria Walewska-Szyjka
41
(1,38%)
-
8
Karolina Schulz
41
(1,38%)
-
5
Iwona Agnieszka Mielcarek
44
(1,48%)