Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Lipowczyce, Klizin, Klizin-Chaba, Klizin-Brzezinki, Klizin-Kopaliny, Zalesie, Żencin
Pokaż więcej
Zygmunt Marek Kopcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
54
(33,54%)
Sławomir Pająk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KRAWCZYK
107
(66,46%)
Okręg 2
Kol. Rzejowice, Gembartówka, Barwinek, Józefów
Pokaż więcej
Małgorzata Anna Trzeciak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
49
(31,01%)
Ryszard Śliwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KRAWCZYK
70
(44,30%)
Andrzej Mikołaj Nowak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(24,68%)
Okręg 3
Krzysztof Grzegorz Szewczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
89
(52,66%)
Iwona Ewa Skura
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(47,34%)
Okręg 4
Kodrąb ulice: Niepodległości, Kwiatowa, Nowa, Leśna, Łąkowa, Spokojna, Parkowa, Wólka Pytowska
Pokaż więcej
Grzegorz Mariusz Wierzbicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
113
(67,26%)
Jerzy Andrzej Kukliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KRAWCZYK
55
(32,74%)
Okręg 5
Kodrąb ulice: Armii Krajowej, J. Klekowskiej, Spółdzielcza, Witosa, Piotrkowska, Zachodnia, Ogrodowa, Hamborowa, Moczydła, Olszowiec, Rogaszyn, Widawka
Pokaż więcej
Artur Andrzej Kobylarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
101
(53,16%)
Małgorzata Maria Gaik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KRAWCZYK
89
(46,84%)
Okręg 6
Kodrąb ulice: Wolności, Górna, Krótka, Słoneczna, Sadowa, Reymonta, Źródlana, Spacerowa
Pokaż więcej
Kamila Magdalena Kapica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
81
(51,92%)
Katarzyna Joanna Owczarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KRAWCZYK
75
(48,08%)
Okręg 7
Zapolice, Młyńczysko
Pokaż więcej
Mirosław Jerzy Rabęda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
82
(50,93%)
Ilona Barbara Zeug-Paplicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KRAWCZYK
55
(34,16%)
Elżbieta Teresa Stefanek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(14,91%)
Okręg 8
Wola Malowana, Feliksów
Pokaż więcej
Anna Urszula Rusin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
104
(46,22%)
Janusz Józef Buss
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KRAWCZYK
121
(53,78%)
Okręg 9
Smotryszów, Stefania, Teodorów Duży, Teodorów Mały
Pokaż więcej
Sławomir Zbigniew Rak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
82
(55,78%)
Tadeusz Cieciura
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(44,22%)
Okręg 10
Gosławice, Kuźnica, Kuchary, Zabłocie, Zalesie, Frachowiec, Antoniów
Pokaż więcej
Grzegorz Wiesław Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
53
(37,06%)
Sławomir Jan Gryglewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
90
(62,94%)
Okręg 11
Zakrzew, Zakrzew-Czekaj, Łagiewniki
Pokaż więcej
Wojciech Marcin Florkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KRAWCZYK
0
(0,00%)
Okręg 12
Florentynów, Konradów
Pokaż więcej
Urszula Beata Bryl
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
62
(59,05%)
Mariusz Bogdan Mikołajczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KRAWCZYK
43
(40,95%)
Okręg 13
Antopol, Bugaj Dmeniński, Bugaj Zakrzewski, Dmenin-Józefka, Dmenin od nr 77 do nr 109
Pokaż więcej
Urszula Anna Kaczmarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
74
(54,81%)
Jakub Kacper Wyciszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KRAWCZYK
61
(45,19%)
Okręg 14
Dmenin od nr 45 do nr 76, od nr 110 do nr 146, Przydatki Dmenińskie
Pokaż więcej
Katarzyna Iwona Siewior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOŻENY KRAWCZYK
51
(48,57%)
Grzegorz Piotr Solarz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(51,43%)
Okręg 15
Dmenin od nr 1 do nr 44, od nr 147 do nr 189, Dmenin-Władysławów
Pokaż więcej
Anna Janina Stolarczyk-Bryl
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD
34
(31,78%)
Michał Jakub Olczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(20,56%)
Adam Marcin Kempa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(47,66%)