Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Mirosław Konrad Maziarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
88
(52,69%)
Mateusz Piróg
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(47,31%)
Okręg 2
Wólka Kańska
Pokaż więcej
Ryszard Maziarczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(66,97%)
Zuzanna Kądziela
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(33,03%)
Okręg 3
Wólka Kańska-Kolonia
Pokaż więcej
Waldemar Stanisław Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
51
(43,97%)
Czesława Bzowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(56,03%)
Okręg 4
Krasne od numeru 1 do numeru 52
Pokaż więcej
Janusz Słomiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
0
(0,00%)
Okręg 5
Krasne od numeru 53 do numeru 140, Józefin, Zalesie Krasieńskie
Pokaż więcej
Marzanna Rybińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
47
(40,52%)
Marzenna Alina Jonik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OZONA
69
(59,48%)
Okręg 6
Justyna Katarzyna Król
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
9
(9,28%)
Urszula Petrykowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(23,71%)
Piotr Prokopiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA PROKOPIUKA
65
(67,01%)
Okręg 7
Pawłów z ulicami: Leśna, Boczna, Łączna
Pokaż więcej
Halina Rzepecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
61
(43,26%)
Wiesław Dudek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ZIEMIA CHEŁMSKA "
80
(56,74%)
Okręg 8
Pawłów z ulicami : Cmentarna, Kulikowa, Lubelska
Pokaż więcej
Tomasz Ozon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OZONA
62
(71,26%)
Urszula Mariola Klin
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
25
(28,74%)
Okręg 9
Pawłów z ulicami: Szkolna, Pastownie, Kościelna
Pokaż więcej
Jacek Józef Klin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
58
(46,03%)
Andrzej Krzysztof Grądkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ZIEMIA CHEŁMSKA "
68
(53,97%)
Okręg 10
Barbara Świderczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
0
(0,00%)
Okręg 11
Liszno-Kolonia, Leszczanka
Pokaż więcej
Aneta Dorota Korzeniowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
0
(0,00%)
Okręg 12
Liszno od numeru 1 do numeru 116, i od numeru 139 do numeru 144
Pokaż więcej
Jadwiga Zofia Łopaciuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
44
(26,51%)
Beata Teresa Psuja
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(33,13%)
Kamil Kapeluszny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA KAPELUSZNEGO
67
(40,36%)
Okręg 13
Liszno od numeru 117 do numeru 138, Zalesie Kańskie
Pokaż więcej
Czesława Jóźwicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
0
(0,00%)
Okręg 14
Danuta Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
0
(0,00%)
Okręg 15
Kanie-Stacja
Pokaż więcej
Mirosław Kosut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
0
(0,00%)