Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Dobra ulice: Lipowa, Ogrodowa, Sportowa, Szkolna, Wiejska
Pokaż więcej
Roman Antoni Wilczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY
78
(46,15%)
Edward Jerzy Wingert
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
47
(27,81%)
Magdalena Maria Chrząszcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OBYWATELI
44
(26,04%)
Okręg 2
Sołectwo Dobra ulice: Kolejowa, Łąkowa, Polna, Prudnicka i przysiółek Nowy Bud
Pokaż więcej
Gabriela Jadwiga Sleziona
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY
61
(42,36%)
Małgorzata Janina Nocoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
83
(57,64%)
Okręg 3
Sołectwo Dziedzice
Pokaż więcej
Damian Paweł Witor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY
62
(34,25%)
Manfred Piotr Suchy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
119
(65,75%)
Okręg 4
Sołectwo Komorniki z przysiółkiem Nowy Młyn
Pokaż więcej
Waldemar Józef Weindich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY
137
(62,84%)
Patrycja Małgorzata Kaiser
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
81
(37,16%)
Okręg 5
Sołectwo Kujawy, sołectwo Wawrzyńcowice
Pokaż więcej
Michał Franciszek Jenek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY
96
(36,23%)
Dariusz Zygmunt Gramula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
96
(36,23%)
Małgorzata Zofia Cyganik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OBYWATELI
73
(27,55%)
Okręg 6
Sołectwo Łowkowice
Pokaż więcej
Wioletta Maria Luda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY
114
(46,34%)
Irena Maria Galler
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
132
(53,66%)
Okręg 7
Sołectwo Moszna z przysiółkiem Urszulanowice
Pokaż więcej
Marek Kazimierz Kaliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY
82
(61,65%)
Ryszard Czesław Brzuszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
51
(38,35%)
Okręg 8
Sołectwo Pisarzowice z przysiółkiem Buława
Pokaż więcej
Damian Marek Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY
121
(69,94%)
Sylwia Genowefa Post
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
52
(30,06%)
Okręg 9
Sołectwo Racławiczki ulice: Opolska, Polna, Żeromskiego, sołectwo Smolarnia z przysiółkiem Serwitut
Pokaż więcej
Anna Maria Piecha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY
168
(70,59%)
Sabina Róża Wystrach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
70
(29,41%)
Okręg 10
Sołectwo Racławiczki ulice: Boczna, Graniczna, Leśna, Lompy, Łąkowa, Niemodlińska, Osiedle, Plebiscytowa, Powstańców Śląskich, Szkolna
Pokaż więcej
Patryk Piotr Tannenbaum
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY
151
(66,23%)
Sandra Maria Morawiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
77
(33,77%)
Okręg 11
Sołectwo Strzeleczki ulice: Dworcowa, Jana Sobieskiego, Mickiewicza, Polna, Prudnicka, Sienkiewicza
Pokaż więcej
Marcin Krzysztof Walner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY
123
(44,57%)
Hubert Walenty Kurpiela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
153
(55,43%)
Okręg 12
Sołectwo Strzeleczki ulice: Eichendorffa, Jana Pawła II, Kościelna, Kwiatowa, Ogrodowa, Osiedle, Partnerstwa Bitburg, Słowackiego, Wodna i Rynek
Pokaż więcej
Henryk Tomasz Kostka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY
130
(57,27%)
Erwin Edward Zwierz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
97
(42,73%)
Okręg 13
Sołectwo Strzeleczki ulice: Leśna, Łąkowa, Młyńska, Niemodlińska, Opolska
Pokaż więcej
Włodzimierz Bogumił Wolny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY
152
(76,77%)
Magdalena Klara Swierzy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
46
(23,23%)
Okręg 14
Sołectwo Ścigów z przysiółkiem Kopalina
Pokaż więcej
Jacek Janusz Kocik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY
53
(35,81%)
Adam Jan Pientka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
95
(64,19%)
Okręg 15
Sołectwo Zielina
Pokaż więcej
Michaela Faustyna Gorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY
71
(29,96%)
Krzysztof Paweł Robota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
166
(70,04%)