Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Roman Walerian Frel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE
56
(20,14%)
Andrzej Ciotucha
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
113
(40,65%)
Michał Białek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO
109
(39,21%)
Okręg 2
Halina Kopron
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE
82
(47,95%)
Michał Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO
89
(52,05%)
Okręg 3
Stara Wieś, Stara Wieś ul. Głęboka, Kwiatowa.
Pokaż więcej
Zbigniew Wiesław Skwarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 4
Bolesław Apoloniusz Matraszek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
98
(52,41%)
Mirosław Waldemar Stalęga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO
89
(47,59%)
Okręg 5
Końskowola: ul. Bema, Ciasna, Dąbrowskiego, Jaworowa, Kościelna, Krótka, Krzywa, Kwiatowa, Lubelska, Łąkowa, Nowe Osiedle, Ogrodowa, Różana, Rudzka, Starowiejska, Szewska, Zakładowa.
Pokaż więcej
Jacek Krasucki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE
101
(31,27%)
Jacek Tadeusz Wójcik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(19,20%)
Andrzej Stanisław Szymajda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO
160
(49,54%)
Okręg 6
Końskowola: ul. Brzezinki, Doły, Górna Niwa, Kurowska, Młyńska, Pogodna, Polna, Poprzeczna, Północna, Rybna, Rynek, Słoneczna, Spokojna, Wąska, Wschodnia, Wspólna, Żyrzyńska.
Pokaż więcej
Radosław Gabriel Barzenc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE
176
(51,46%)
Ewa Gruza
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
91
(26,61%)
Krzysztof Sułek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO
75
(21,93%)
Okręg 7
Końskowola: ul. Chopina, Cmentarna, Kopernika, Kościuszki, Mickiewicza, Pożowska, Sienkiewicza, Skłodowskiej-Curie, Słowackiego, Sadowa, Wiśniowa.
Pokaż więcej
Bożena Goluch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE
96
(36,23%)
Iwona Giza-Miąsik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO
169
(63,77%)
Okręg 8
Przemysław Gembal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE
112
(41,03%)
Kamil Sójka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO
161
(58,97%)
Okręg 9
Mariusz Głowacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE
106
(51,96%)
Tomasz Przepiórka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO
98
(48,04%)
Okręg 10
Opoka, Pulki, Witowice
Pokaż więcej
Leszek Rodzoś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE
214
(51,44%)
Iwona Wiejak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO
202
(48,56%)
Okręg 11
Skowieszyn, Skowieszyn ul. Puławska.
Pokaż więcej
Piotr Władysław Murat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE
199
(60,12%)
Mirosław Piotr Pustelnik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
114
(34,44%)
Justyna Mizak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO
18
(5,44%)
Okręg 12
Las Stocki, Stok
Pokaż więcej
Katarzyna Piękoś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE
116
(49,57%)
Beata Rodzik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(13,68%)
Przemysław Banaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO
86
(36,75%)
Okręg 13
Iwona Kaniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE
155
(52,01%)
Małgorzata Iwan-Susek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(13,09%)
Marcin Bociański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO
104
(34,90%)
Okręg 14
Agnieszka Monika Mrozek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE
53
(40,15%)
Przemysław Pajurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO
79
(59,85%)
Okręg 15
Roman Henryk Wielgo
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIELONE POWIŚLE
160
(51,12%)
Bogumiła Jadwiga Kozak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GOŁĘBIOWSKIEGO
153
(48,88%)