Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Sokolniki, część wsi Sokolniki, ulice: Plac Miasteczko, Szkolna, Warszawska od nr 1 do nr 101, Wieluńska
Pokaż więcej
Agnieszka Małgorzata Kadłubek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY SOKOLNIKI
143
(71,86%)
Wiesława Dziechcińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(28,14%)
Okręg 2
Sołectwo Sokolniki, część wsi Sokolniki; ulica: Warszawska od nr 102 do nr 221
Pokaż więcej
Kamil Józef Lerka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY SOKOLNIKI
41
(31,78%)
Agnieszka Łucja Strzelczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(21,71%)
Marek Leszek Małecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
60
(46,51%)
Okręg 3
Sołectwo Bagatelka wsie: Bagatelka, Gumnisko, Zagórze
Pokaż więcej
Ewa Maria Jopek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY SOKOLNIKI
63
(45,65%)
Dariusz Kowalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
75
(54,35%)
Okręg 4
Sołectwo Bagatelka, część wsi Sokolniki; ulice: Bolesławiecka, Brzozowa, Budowlanych, Kaliska, Kwiatowa, Lipowa, Ogrodowa, Parkowa, Północna, Słoneczna, Stanisława Staszica, Władysława Kusiaka, Wrocławska, Zielona
Pokaż więcej
Bartosz Stanisław Górka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY SOKOLNIKI
149
(71,29%)
Monika Barbara Marszałek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(28,71%)
Okręg 5
Sołectwo Zdzierczyzna wsie: Borki Sokolskie, Zdzierczyzna
Pokaż więcej
Roman Jagielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY SOKOLNIKI
60
(66,67%)
Adrian Kamil Niedźwiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
30
(33,33%)
Okręg 6
Sołectwo Tyble wieś: Tyble bez posesji nr 45A/5, 45A/4, 45A/6, 45A/2A, 48, 48A
Pokaż więcej
Antoni Władysław Otorowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY SOKOLNIKI
93
(61,18%)
Agnieszka Otrembka-Świerkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(38,82%)
Okręg 7
Sołectwo Kopaniny wieś: Kopaniny, część wsi Tyble obejmująca posesje nr 45A/5, 45A/4, 45A/6, 45A/2A, 48, 48A
Pokaż więcej
Zdzisław Kazimierz Mielczarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY SOKOLNIKI
48
(66,67%)
Beata Renata Szmorhaj
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(33,33%)
Okręg 8
Sołectwo Stary Ochędzyn wieś: Stary Ochędzyn
Pokaż więcej
Renata Samulska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY SOKOLNIKI
85
(49,42%)
Zbigniew Adam Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
87
(50,58%)
Okręg 9
Sołectwo Nowy Ochędzyn wieś: Nowy Ochędzyn
Pokaż więcej
Jarosław Rembecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY SOKOLNIKI
114
(54,81%)
Beata Magdalena Strózik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
94
(45,19%)
Okręg 10
Sołectwo Walichnowy część wsi Walichnowy; ulice: Nowe Osiedle, Słoneczna
Pokaż więcej
Sławomir Jan Grela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY SOKOLNIKI
41
(28,67%)
Justyna Zofia Janik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(12,59%)
Radosław Szkudlarek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
84
(58,74%)
Okręg 11
Sołectwo Walichnowy wsie: Maksymów, Malanów, część wsi Walichnowy; ulice: Bociania, Jasna, Naramska, Parkowa, Scaleniowa, Wieluńska, Wschodnia, Zacisze
Pokaż więcej
Barbara Pieprzyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(37,70%)
Grzegorz Wojciech Kowalczyk
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
76
(62,30%)
Okręg 12
Sołectwo Walichnowy część wsi Walichnowy; ulice: Aleja, Aleja Wyzwolenia, Krótka, Łąkowa, Północna, Szkolna, Traktorowa
Pokaż więcej
Paweł Jaroch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(10,24%)
Rafał Zenon Prukop
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
114
(89,76%)
Okręg 13
Sołectwo Prusak wieś: Prusak Sołectwo Wiktorówek wieś: Wiktorówek
Pokaż więcej
Henryka Madziała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY SOKOLNIKI
31
(37,80%)
Bogdan Stanek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(62,20%)
Okręg 14
Sołectwo Pichlice wsie: Borki Pichelskie, Pichlice
Pokaż więcej
Tomasz Jacek Rosiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY SOKOLNIKI
106
(79,70%)
Gabriela Katarzyna Malik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(20,30%)
Okręg 15
Sołectwo Ryś wsie: Ryś, Wyglądacze Sołectwo Góry wsie: Góry, Góry, ul. Parcela, Siedliska, Szustry
Pokaż więcej
Anna Grabowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY SOKOLNIKI
35
(20,83%)
Maria Idaszek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(19,64%)
Rafał Andrzej Lasota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
100
(59,52%)