Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Brennik
Pokaż więcej
Katarzyna Agnieszka Serwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA CHRUŚCIELA
28
(33,73%)
Anna Przybyła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GREGORCZUKA
55
(66,27%)
Okręg 2
Sołectwo Dzierżkowice od nr 1 do nr 7 A, od nr 8E do nr 8I i od nr 13 do nr 35
Pokaż więcej
Grzegorz Jabłoński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA CHRUŚCIELA
21
(26,58%)
Paweł Mariusz Sabała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GREGORCZUKA
58
(73,42%)
Okręg 3
Sołectwo Dzierżkowice od nr 8 do nr 8D i od nr 9 do nr 12 A
Pokaż więcej
Urszula Helena Tuszy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA CHRUŚCIELA
17
(30,91%)
Mariusz Wiesław Szewczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GREGORCZUKA
38
(69,09%)
Okręg 4
Sołectwa: Janowice i Usza
Pokaż więcej
Jan Hopej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA CHRUŚCIELA
34
(40,00%)
Elżbieta Beata Serafińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GREGORCZUKA
51
(60,00%)
Okręg 5
Sołectwo Komorniki od nr 1 do nr 53 oraz Sołectwo Wągrodno od nr 51 do nr 54 a
Pokaż więcej
Krzysztof Mariusz Głaz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA CHRUŚCIELA
38
(48,10%)
Henryk Franciszek Wrzosek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GREGORCZUKA
41
(51,90%)
Okręg 6
Sołectwo Komorniki od nr 54 do nr 72
Pokaż więcej
Magdalena Helena Gacia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA CHRUŚCIELA
72
(80,00%)
Maria Agnieszka Misiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GREGORCZUKA
18
(20,00%)
Okręg 7
Sołectwo Lasowice od nr 1 do nr 28
Pokaż więcej
Dariusz Jan Myślikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA TO MY
0
(0,00%)
Okręg 8
Sołectwo Lasowice od nr 29 do nr 69
Pokaż więcej
Janusz Paweł Czupak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA CHRUŚCIELA
0
(0,00%)
Okręg 9
Sołectwo Polanka
Pokaż więcej
Marta Katarzyna Sokół
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA CHRUŚCIELA
5
(8,62%)
Danuta Strzelczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GREGORCZUKA
53
(91,38%)
Okręg 10
Sołectwo Rogoźnik
Pokaż więcej
Łukasz Janusz Więckowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA CHRUŚCIELA
23
(30,67%)
Henryk Jan Kordek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GREGORCZUKA
52
(69,33%)
Okręg 11
Sołectwo Ruja od nr 1 do nr 12, nr 16, od nr 19 do nr 45 i od nr 60 do nr 63
Pokaż więcej
Stanisław Stodolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA CHRUŚCIELA
57
(67,06%)
Beata Krystyna Merena
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GREGORCZUKA
28
(32,94%)
Okręg 12
Sołectwo Ruja od nr 13 do nr 15, od nr 17 do nr 18, od nr 46 do nr 59 i od nr 64 do nr 76
Pokaż więcej
Karol Józkowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA CHRUŚCIELA
53
(85,48%)
Małgorzata Pikulicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GREGORCZUKA
9
(14,52%)
Okręg 13
Sołectwo Strzałkowice
Pokaż więcej
Wiesław Brzeziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA CHRUŚCIELA
19
(37,25%)
Ewa Zatłokiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GREGORCZUKA
32
(62,75%)
Okręg 14
Sołectwo Tyniec Legnicki
Pokaż więcej
Ireneusz Jan Bukowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA CHRUŚCIELA
42
(33,33%)
Magdalena Anna Borkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GREGORCZUKA
84
(66,67%)
Okręg 15
Sołectwo Wągrodno od nr 1 do nr 50 oraz od nr 54b do nr 64
Pokaż więcej
Grzegorz Marek Mużyło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA CHRUŚCIELA
66
(61,68%)
Władysław Kaczor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GREGORCZUKA
41
(38,32%)