Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część sołectwa Szczurowa obejmująca ulice: Krakowska, Słoneczna, Zielona oraz cześć ulicy Rynek: nr 1 - 3, 18, 22 do końca
Pokaż więcej
Marcin Bartłomiej Jawień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DLA DOBRA WSZYSTKICH SOŁECTW
133
(51,75%)
Marek Wiesław Mika
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(23,74%)
Małgorzata Zofia Lupa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI MAŁOPOLSKI
63
(24,51%)
Okręg 2
Część sołectwa Szczurowa obejmująca ulice: Lwowska, Szkolna, Dworska, część ulicy Rynek: nr: 6B - 17A, 19 - 21, część ulicy Włoszyn: nr: 92 do końca
Pokaż więcej
Marek Józef Pudełko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DLA DOBRA WSZYSTKICH SOŁECTW
138
(55,42%)
Rafał Stanisław Cierniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(30,52%)
Elżbieta Ela Jarosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI MAŁOPOLSKI
35
(14,06%)
Okręg 3
Sołectwo: Rylowa oraz część sołectwa Szczurowa obejmująca część ulicy Włoszyn: nr 1 - 91
Pokaż więcej
Wojciech Sylwester Klisiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DLA DOBRA WSZYSTKICH SOŁECTW
126
(51,22%)
Kazimierz Eugeniusz Rębacz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
120
(48,78%)
Okręg 4
Cześć sołectwa Niedzieliska: nr: 1 - 83, Sołectwo: Rajsko
Pokaż więcej
Stanisław Jan Hanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DLA DOBRA WSZYSTKICH SOŁECTW
106
(59,55%)
Bartłomiej Jakub Hanek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(40,45%)
Okręg 5
Część sołectwa Niedzieliska: nr 84 do końca
Pokaż więcej
Dariusz Sebastian Krysa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DLA DOBRA WSZYSTKICH SOŁECTW
28
(16,87%)
Kazimierz Wróbel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
113
(68,07%)
Andrzej Biernacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI MAŁOPOLSKI
25
(15,06%)
Okręg 6
Sołectwo: Rudy-Rysie
Pokaż więcej
Władysława Henryka Wierdanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DLA DOBRA WSZYSTKICH SOŁECTW
114
(37,75%)
Zbigniew Jan Szczecina
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
129
(42,72%)
Andrzej Stanisław Łoboda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI MAŁOPOLSKI
59
(19,54%)
Okręg 7
Sołectwo: Strzelce Wielkie
Pokaż więcej
Michał Wojciech Wilk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DLA DOBRA WSZYSTKICH SOŁECTW
153
(49,35%)
Krzysztof Józef Kozak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
101
(32,58%)
Katarzyna Anna Oleksy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI MAŁOPOLSKI
56
(18,06%)
Okręg 8
Sołectwo: Wrzępia
Pokaż więcej
Andrzej Ludwik Fiołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DLA DOBRA WSZYSTKICH SOŁECTW
105
(65,63%)
Zenon Tomasz Piwowarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI MAŁOPOLSKI
55
(34,38%)
Okręg 9
Sołectwo: Uście Solne
Pokaż więcej
Marek Robert Biernat
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
346
(87,15%)
Mateusz Stanisław Budyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI MAŁOPOLSKI
51
(12,85%)
Okręg 10
Sołectwa: Barczków, Popędzyna, Strzelce Małe
Pokaż więcej
Jan Józef Kapusta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DLA DOBRA WSZYSTKICH SOŁECTW
99
(41,77%)
Łukasz Janusz Kozak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
138
(58,23%)
Okręg 11
Sołectwa: Dąbrówka Morska, Górka, Rząchowa
Pokaż więcej
Tomasz Paweł Dobosz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
209
(83,60%)
Robert Jan Skalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI MAŁOPOLSKI
41
(16,40%)
Okręg 12
Sołectwa: Dołęga, Kwików
Pokaż więcej
Stanisław Burzawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DLA DOBRA WSZYSTKICH SOŁECTW
127
(52,48%)
Stanisław Gajda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
115
(47,52%)
Okręg 13
Sołectwa: Księże Kopacze, Zaborów
Pokaż więcej
Franciszek Edward Babło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DLA DOBRA WSZYSTKICH SOŁECTW
115
(47,92%)
Mariusz Józef Antosz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
125
(52,08%)
Okręg 14
Sołectwo: Pojawie
Pokaż więcej
Piotr Świątek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DLA DOBRA WSZYSTKICH SOŁECTW
123
(76,40%)
Agnieszka Małgorzata Mądrzyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(23,60%)
Okręg 15
Sołectwa: Kopacze Wielkie, Wola Przemykowska
Pokaż więcej
Kazimierz Tyrcha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DLA DOBRA WSZYSTKICH SOŁECTW
99
(33,33%)
Sabina Anna Mika
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
136
(45,79%)
Dawid Fajt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI MAŁOPOLSKI
62
(20,88%)