Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Pruszcz – część, ulice: Brzezińska, Bydgoska, Dworcowa, Generała Sikorskiego, Kolejowa, Łowińska, Pocztowa
Pokaż więcej
Adam Wcisła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA PRUSZCZ
141
(59,49%)
Adam Golik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
96
(40,51%)
Okręg 2
Sołectwo Pruszcz-część, ulice: 3 Maja, Akacjowa, Lipowa, Łączna, Modrzewiowa, Orzechowa, Witosa
Pokaż więcej
Krzysztof Maciej Dziuda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA PRUSZCZ
97
(35,27%)
Bartosz Betlewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA PRUSZCZ”
178
(64,73%)
Okręg 3
Sołectwo Pruszcz-część, ulice: Ogrodowa, Okrężna, Polna, Północna, Równa, Różana, Słoneczna, Spacerowa, Winna, Jesionowa
Pokaż więcej
Piotr Radecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA PRUSZCZ
165
(80,88%)
Anna Prygan
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(19,12%)
Okręg 4
Sołectwo Pruszcz-część, ulice: Główna, Kwiatowa, Sportowa, Torowa, Wyzwolenia, Zamknięta
Pokaż więcej
Artur Stanisław Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA PRUSZCZ
162
(68,94%)
Halina Maria Skrzypczyńska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(31,06%)
Okręg 5
Sołectwo Pruszcz-część, ulice: Cicha, Korczaka, Kościelna, Krótka, Plac Jana Pawła II, Plac Poniatowskiego, Spokojna, Szkolna, Zakątek
Pokaż więcej
Justyna Didyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(14,63%)
Wojciech Zieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA PRUSZCZ
214
(63,88%)
Szymon Tadeusz Jagła
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(21,49%)
Okręg 6
Sołectwo Serock-część, ulice: Aleje 1000 - lecia, Aleje Mickiewicza, Dworcowa, Kolejowa, Krótka, Parkowa, Stawowa, Wąska
Pokaż więcej
Andrzej Dominik Nitka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10
(2,72%)
Wojciech Lucjan Chmieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA PRUSZCZ
119
(32,43%)
Kamil Marunowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA MARUNOWSKIEGO
180
(49,05%)
Halina Bernadeta Litkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(15,80%)
Okręg 7
Sołectwo Serock-część, ulice: Długa, Górna, Leśna, Mostowa, Polna, Powstańców Wielkopolskich, Sosnowa, Szukaj, Wyzwolenia
Pokaż więcej
Maciej Łukasz Różycki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
83
(35,62%)
Anna Maria Dobaczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA PRUSZCZ
150
(64,38%)
Okręg 8
Sołectwa: Brzeźno, Łowinek
Pokaż więcej
Krystyna Kumkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(16,75%)
Arkadiusz Andrzej Łyczywek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA PRUSZCZ
257
(67,28%)
Jan Koszucki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(15,97%)
Okręg 9
Sołectwa: Cieleszyn, Grabówko, Rudki, Topolno
Pokaż więcej
Leszek Jan Fifielski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(26,92%)
Dorota Beata Polak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA PRUSZCZ
77
(26,92%)
Renata Beata Osojca
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
132
(46,15%)
Okręg 10
Sołectwa: Małociechowo, Parlin
Pokaż więcej
Kazimierz Ossowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
69
(28,28%)
Włodzimierz Leszek Wołosiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA PRUSZCZ
42
(17,21%)
Józef Koszowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
133
(54,51%)
Okręg 11
Sołectwa: Bagniewko, Gołuszyce
Pokaż więcej
Zenon Szamrowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(22,66%)
Renata Maria Żarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA PRUSZCZ
95
(46,80%)
Andrzej Marek Dembek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(30,54%)
Okręg 12
Sołectwa: Łaszewo, Łowin
Pokaż więcej
Marek Kujawski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(34,08%)
Aneta Mariola Iglińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA PRUSZCZ
54
(24,22%)
Paweł Piotr Grzybek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
93
(41,70%)
Okręg 13
Sołectwa: Luszkówko, Zbrachlin
Pokaż więcej
Edyta Brzezińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(24,75%)
Tomasz Jankowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA PRUSZCZ
62
(30,69%)
Damian Nowak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
36
(17,82%)
Edyta Krystyna Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(26,73%)
Okręg 14
Sołectwa: Niewieścin, Zawada
Pokaż więcej
Przemysław Sznajdrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA PRUSZCZ
122
(40,13%)
Karol Adam Lewandowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
182
(59,87%)
Okręg 15
Sołectwa: Mirowice, Wałdowo
Pokaż więcej
Andrzej Grządka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS GMINA PRUSZCZ
115
(58,08%)
Tomasz Stanisław Sochacki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
83
(41,92%)