Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Domostawa od nr 1 do nr 67 i nr 148, 148A
Pokaż więcej
Henryk Garbacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU
51
(39,84%)
Justyna Janina Kubasiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(60,16%)
Okręg 2
Sołectwo Domostawa od nr 68 do 147 i od nr 149 do końca
Pokaż więcej
Robert Pacholec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU
34
(24,11%)
Justyna Kłodnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WALCZAKA
107
(75,89%)
Okręg 3
Sołectwo Golce
Pokaż więcej
Bogusław Pieróg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU
90
(55,21%)
Bronisław Jan Pęk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WALCZAKA
73
(44,79%)
Okręg 4
Sołectwo Jarocin od nr 1 do nr 77A
Pokaż więcej
Łukasz Jan Kania
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU
73
(52,90%)
Dariusz Sylwester Żak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WALCZAKA
65
(47,10%)
Okręg 5
Sołectwo Jarocin od nr 78 do nr 168
Pokaż więcej
Paweł Damian Małek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU
53
(32,12%)
Andrzej Wołoszyn
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(20,00%)
Rafał Pliszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WALCZAKA
79
(47,88%)
Okręg 6
Sołectwo Jarocin od nr 169 do końca
Pokaż więcej
Tadeusz Stanisław Gęśla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU
67
(38,73%)
Jolanta Wołoszyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WALCZAKA
106
(61,27%)
Okręg 7
Sołectwo Katy, i Sołectwo Kutyły
Pokaż więcej
Bogusław Adam Iskra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU
59
(37,82%)
Adam Krzysztof Cichoń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(37,18%)
Jan Skiba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WALCZAKA
39
(25,00%)
Okręg 8
Sołectwo Majdan Golczański od nr 1 do nr 54A
Pokaż więcej
Jan Siembida
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU
37
(24,83%)
Agata Magdalena Habuda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(42,95%)
Danuta Maria Tęcza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WALCZAKA
48
(32,21%)
Okręg 9
Sołectwo Majdan Golczański od nr 55 do końca
Pokaż więcej
Janusz Król
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU
66
(56,41%)
Paweł Damian Domaradzki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(43,59%)
Okręg 10
Sołectwo Mostki od nr 1 do nr 63
Pokaż więcej
Jan Andrzej Sroka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU
99
(66,44%)
Agnieszka Monika Szabat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WALCZAKA
50
(33,56%)
Okręg 11
Sołectwo Mostki od nr 64 do końca
Pokaż więcej
Bogdan Andrzej Małek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU
30
(25,00%)
Damian Podpora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WALCZAKA
90
(75,00%)
Okręg 12
Sołectwo Szwedy
Pokaż więcej
Iwona Smutek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
89
(78,76%)
Krzysztof Tomecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WALCZAKA
24
(21,24%)
Okręg 13
Sołectwo Szyperki od 29A do nr 34 i od nr 35 do końca
Pokaż więcej
Zbigniew Martyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU
31
(22,46%)
Janina Reichert
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WALCZAKA
107
(77,54%)
Okręg 14
Sołectwa: Szyperki od nr 1 do nr 29 i nr 34A, Zdziary od nr 63 do końca
Pokaż więcej
Adam Dziurda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU
62
(45,59%)
Zdzisław Stanisław Kurzyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WALCZAKA
74
(54,41%)
Okręg 15
Sołectwo Zdziary od nr 1 do 62
Pokaż więcej
Bogusława Kania
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU
56
(33,14%)
Aniela Stefania Olszówka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WALCZAKA
113
(66,86%)