Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
sołectwa: Waśniów
Pokaż więcej
Małgorzata Magdalena Wzorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GAJEWSKIEGO
86
(45,03%)
Grzegorz Jan Kazimierski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KAZIMIERSKIEGO
84
(43,98%)
Małgorzata Mierzejewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(10,99%)
Okręg 2
sołectwa: Strupice, Śnieżkowice
Pokaż więcej
Krzysztof Piotr Chojnacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GAJEWSKIEGO
81
(50,94%)
Maria Wiesława Kubicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KAZIMIERSKIEGO
78
(49,06%)
Okręg 3
sołectwa: Czajęcice, Zajączkowice
Pokaż więcej
Agata Szumidłowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
53
(29,28%)
Krzysztof Wojciech Surowiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GAJEWSKIEGO
128
(70,72%)
Okręg 4
sołectwa: Pękosławice, Prusinowice, Wojciechowice
Pokaż więcej
Mirosław Chamera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GAJEWSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 5
sołectwa: Nosów, Piotrów
Pokaż więcej
Janusz Bugajski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GAJEWSKIEGO
103
(70,55%)
Piotr Dziułka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KAZIMIERSKIEGO
43
(29,45%)
Okręg 6
sołectwa: Boleszyn, Czażów
Pokaż więcej
Krzysztof Mieczysław Stańczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GAJEWSKIEGO
91
(41,36%)
Małgorzata Renata Ślusarz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
129
(58,64%)
Okręg 7
sołectwa: Kotarszyn
Pokaż więcej
Andrzej Stanisław Ostatek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GAJEWSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 8
sołectwa: Dobruchna, Sarnia Zwola
Pokaż więcej
Mariusz Jacek Sala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GAJEWSKIEGO
83
(50,61%)
Mariusz Wojciech Pukosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KAZIMIERSKIEGO
32
(19,51%)
Milena Maria Lasek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(29,88%)
Okręg 9
sołectwa: Grzegorzowice
Pokaż więcej
Marek Jacek Kaczmarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GAJEWSKIEGO
60
(42,55%)
Agnieszka Wioletta Miśkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KAZIMIERSKIEGO
25
(17,73%)
Szymon Szczodrak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(39,72%)
Okręg 10
sołectwa: Nowy Skoszyn
Pokaż więcej
Andrzej Kazimierz Ćwik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GAJEWSKIEGO
86
(34,13%)
Anna Bożena Dąbrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KAZIMIERSKIEGO
10
(3,97%)
Dariusz Sylwester Nowak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
156
(61,90%)
Okręg 11
sołectwa: Wronów
Pokaż więcej
Łukasz Pawłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GAJEWSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 12
sołectwa: Garbacz, Stryczowice
Pokaż więcej
Leokadia Rozalia Czaja
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
61
(32,97%)
Danuta Bożena Serwicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GAJEWSKIEGO
76
(41,08%)
Marta Soboń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(25,95%)
Okręg 13
sołectwa: Boksyce, Sławęcice, Momina
Pokaż więcej
Tadeusz Buczkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GAJEWSKIEGO
89
(61,38%)
Józef Czaja
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(38,62%)
Okręg 14
sołectwa: Janowice, Jeżów, Worowice
Pokaż więcej
Janusz Jop
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GAJEWSKIEGO
100
(54,35%)
Wioletta Zbrożyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA KAZIMIERSKIEGO
38
(20,65%)
Rafał Damian Kasprzyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(25,00%)
Okręg 15
sołectwa: Kraszków, Milejowice, Roztylice
Pokaż więcej
Andrzej Świątek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GAJEWSKIEGO
73
(34,76%)
Piotr Grzegorz Kwaśniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
137
(65,24%)