Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Stary Targ miejscowośc: Waplewo Osiedle, Stary Dwór, Stary Targ od Nr 1 do Nr 41
Pokaż więcej
Marcin Ciesiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(32,79%)
Andrzej Jerzy Szymański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
82
(67,21%)
Okręg 2
Sołectwo Stary Targ miejscowość Stary Targ: ul. Główna, ul. Staszica, ul. Sierakowskiego, ul. Kościuszki
Pokaż więcej
Zuzanna Zofia Cegłowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(18,99%)
Daniel Jankowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(21,23%)
Piotr Makara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
107
(59,78%)
Okręg 3
Sołectwo Stary Targ miejscowość Stary Targ: ul. Kusocińskiego, ul. Nowotarska, ul. Malinowskiego, ul. Pocztowa, , ul. Polna ul. Szczepańskiego, ul Sportowa
Pokaż więcej
Zofia Grzybowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(59,48%)
Marzena Agnieszka Tutlewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
47
(40,52%)
Okręg 4
Sołectwo Tulice, Sołectwo Nowy Targ
Pokaż więcej
Mirosław Śrutkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
0
(0,00%)
Okręg 5
Sołectwo Kątki
Pokaż więcej
Mirosław Brakoniecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 6
Sołectwo Kalwa, Sołectwo Tropy
Pokaż więcej
Beata Maria Pazio
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(25,49%)
Tomasz Wacław Strąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIŚLA
45
(29,41%)
Piotr Jacek Bugowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
69
(45,10%)
Okręg 7
Sołectwo Ramoty miejscowości: Ramoty, Waplewko, Waplewo Wielkie Nr: 10, 11, 11A, 12, 12A, 13, 14, 15, 15a, 16, 17, 19, 24, 25, 26, 27, 29, 38, 39, 40, 41, 42, 48, 52
Pokaż więcej
Edyta Joanna Kotkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(45,63%)
Kazimierz Trussner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
87
(54,38%)
Okręg 8
Sołectwo Ramoty : Waplewo Wielkie Nr: 1, 2, 3, 3a, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 44, 45, 46, 47, 49
Pokaż więcej
Bronisława Pieczunka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ WAPLEWA
135
(72,19%)
Justyna Anna Syzdół
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
52
(27,81%)
Okręg 9
Sołectwo Szropy-miejscowość Szropy
Pokaż więcej
Zbigniew Skopiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
92
(62,59%)
Roman Adam Cielas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
55
(37,41%)
Okręg 10
Sołectwo Szropy-miejscowość Zielonki
Pokaż więcej
Mirosław Sipa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
97
(63,82%)
Aleksandra Cielas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
55
(36,18%)
Okręg 11
Sołectwo Szropy-miejscowości: Gintro, Jodłówka, Sołectwo Jordanki, Sołectwo Szropy Niziny
Pokaż więcej
Mirosława Neumann
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIŚLA
28
(44,44%)
Marek Mazurowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
35
(55,56%)
Okręg 12
Sołectwo Dąbrówka Malborska
Pokaż więcej
Elżbieta Suchocka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(32,10%)
Aleksandra Urszula Barańska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(25,31%)
Justyna Elżbieta Szkurłat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIŚLA
69
(42,59%)
Okręg 13
Sołectwo Łoza
Pokaż więcej
Emilia Kęsy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIŚLA
19
(22,09%)
Grzegorz Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
67
(77,91%)
Okręg 14
Sołectwo Jurkowice
Pokaż więcej
Magdalena Wasiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
0
(0,00%)
Okręg 15
Sołectwo Bukowo
Pokaż więcej
Daniel Tomasz Hus
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(40,74%)
Bronisław Jastrzębski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
96
(59,26%)