Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Kosów Lacki ulice: Dolna, Krótka, Kwiatowa, Łąkowa, Mała, Pańska, Piękna, Sadowa, Słoneczna, Szkolna, Wąska, Wolności
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SŁOMIAKA
-
17
Wiesław Wiśniewski
157
(68,56%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marcin Robert Chojnowski
66
(28,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GERTRUDY NIEMIEC LEPSZY KOSÓW - BOGATSZA GMINA
-
16
Elżbieta Olszewska
6
(2,62%)
Okręg 2
Kosów Lacki ulice: Daleka, Graniczna, Kościelna, Mazowiecka, Młynarska, Nurska, Podmiejska, Powstańców, Radosna, Sokołowska, Spokojna, Sportowa, Targowa, Wiejska, Wiosenna, Zacisze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SŁOMIAKA
-
17
Barbara Agnieszka Skibniewska
122
(66,67%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Grzegorz Bartczuk
52
(28,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GERTRUDY NIEMIEC LEPSZY KOSÓW - BOGATSZA GMINA
-
16
Joanna Ewa Wojewódzka
9
(4,92%)
Okręg 3
Albinów, Jakubiki, Krupy, Tosie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SŁOMIAKA
-
17
Ewa Arciechowska
92
(52,87%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Agnieszka Oleszczuk
59
(33,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GERTRUDY NIEMIEC LEPSZY KOSÓW - BOGATSZA GMINA
-
16
Aleksander Piotr Pawluczuk
23
(13,22%)
Okręg 4
Henrysin, Kosów Hulidów, Łomna, Nowa Wieś
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SŁOMIAKA
-
17
Urszula Krystyna Soszyńska
67
(44,67%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Anna Kopania
83
(55,33%)
Okręg 5
Kosów Lacki ulice: Armii Krajowej, Długa , Energetyczna, Grabniak , Kolejowa, Nadrzeczna, Przemysłowa, Składowa, Spacerowa, Towarowa, Węgrowska, Wiatraczna, Wspólna, Zachodnia, Źródlana
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SŁOMIAKA
-
17
Stanisław Czesław Kuziak
129
(63,86%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Damian Kopania
73
(36,14%)
Okręg 6
Kosów Lacki ulice: Boczna, Gutowska, Leśna, Małkińska, Mostowa, Parkowa, Piaskowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SŁOMIAKA
-
17
Jerzy Mielaniuk
156
(78,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GERTRUDY NIEMIEC LEPSZY KOSÓW - BOGATSZA GMINA
-
16
Teresa Buczyńska
43
(21,61%)
Okręg 7
Kosów Lacki ulice: Cicha , Jasna, Nowa, Ogrodowa, Polna, Wesoła
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SŁOMIAKA
-
17
Alicja Mateusiak
100
(49,50%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Paweł Szymańczuk
90
(44,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GERTRUDY NIEMIEC LEPSZY KOSÓW - BOGATSZA GMINA
-
16
Łukasz Marek Zięba
12
(5,94%)
Okręg 8
Dębe, Kosów Ruski, Nowa Maliszewa, Stara Maliszewa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SŁOMIAKA
-
17
Anna Maliszewska
79
(52,32%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Monika Postek
51
(33,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GERTRUDY NIEMIEC LEPSZY KOSÓW - BOGATSZA GMINA
-
16
Agnieszka Trzcińska
21
(13,91%)
Okręg 9
Guty, Wólka Dolna, Wólka Okrąglik
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SŁOMIAKA
-
17
Jan Oleszczuk
129
(54,89%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jarosław Janusz Zawistowski
65
(27,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GERTRUDY NIEMIEC LEPSZY KOSÓW - BOGATSZA GMINA
-
16
Jerzy Gancarz
41
(17,45%)
Okręg 10
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SŁOMIAKA
-
17
Józef Aleksander Kietliński
135
(65,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GERTRUDY NIEMIEC LEPSZY KOSÓW - BOGATSZA GMINA
-
16
Iwona Anna Dłuska
70
(34,15%)
Okręg 11
Buczyn Dworski, Buczyn Szlachecki, Dybów, Nowy Buczyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SŁOMIAKA
-
17
Jerzy Józef Lipski
118
(54,88%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Michał Pogorzelski
97
(45,12%)
Okręg 12
Grzymały, Kutyski, Sągole, Wyszomierz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SŁOMIAKA
-
17
Krystyna Teresa Gromek
52
(32,70%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zbigniew Józef Jesionowski
71
(44,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GERTRUDY NIEMIEC LEPSZY KOSÓW - BOGATSZA GMINA
-
16
Teresa Ostaszewska
36
(22,64%)
Okręg 13
Chruszczewka Szlachecka, Chruszczewka Włościańska, Żochy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SŁOMIAKA
-
17
Jolanta Marianna Bartold
109
(62,64%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Monika Janina Żochowska
34
(19,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GERTRUDY NIEMIEC LEPSZY KOSÓW - BOGATSZA GMINA
-
16
Ewa Karendys
31
(17,82%)
Okręg 14
Trzciniec Duży, Trzciniec Mały
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SŁOMIAKA
-
17
Jacek Wyszomierski
70
(53,85%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wiesław Zalewski
60
(46,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GERTRUDY NIEMIEC LEPSZY KOSÓW - BOGATSZA GMINA
-
16
Waldemar Zdzisław Wyszomierski
0
(0%)
Okręg 15
Bojary, Rytele Święckie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA SŁOMIAKA
-
17
Arkadiusz Mleczko
89
(51,15%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sylwester Rytel-Andrianik
85
(48,85%)