Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
11
Mieczysław Teodorczyk
2 781
(0,94%)
-
7
Wioleta Kamila Pawlik - Nowacka
924
(0,31%)
-
9
Alina Wnuk
832
(0,28%)
-
8
Marek Błaszczyk
764
(0,26%)
-
5
Monika Maria Sawicka-Kacprzak
1 289
(0,44%)
-
2
Piotr Marcin Bors
5 407
(1,83%)
-
10
Piotr Pieróg
890
(0,30%)
-
3
Beata Katarzyna Świderska
2 330
(0,79%)
-
1
Grzegorz Piotr Majewski
6 566
(2,22%)
-
4
Lech Mirosław Leszczyński
738
(0,25%)
-
6
Jacek Dariusz Błoch
955
(0,32%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
9
Jolanta Barbara Cała
1 122
(0,38%)
-
7
Krzysztof Jerzy Lik
737
(0,25%)
-
2
Włodzimierz Fisiak
7 385
(2,50%)
-
4
Łukasz Magin
6 312
(2,14%)
-
5
Halina Barbara Rosiak
8 677
(2,94%)
-
3
Krzysztof Jan Gębski
1 699
(0,58%)
-
1
Piotr Adamczyk
37 856
(12,82%)
-
8
Jolanta Ewa Bobras-Pająk
878
(0,30%)
-
6
Michał Tomasz Król
6 192
(2,10%)
-
11
Paulina Marianna Kardas
2 198
(0,74%)
-
10
Anna Franciszka Zbidi
501
(0,17%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
11
Katarzyna Sandra Sadowska
8 951
(3,03%)
-
3
Joanna Katarzyna Skrzydlewska
56 836
(19,25%)
-
4
Marcin Andrzej Bugajski
6 363
(2,16%)
-
7
Mateusz Filip Bogusz
2 515
(0,85%)
-
2
Paweł Feliks Drążczyk
4 418
(1,50%)
-
1
Paweł Kazimierz Bliźniuk
48 077
(16,29%)
-
10
Paulina Izabela Ciepłucha
4 229
(1,43%)
-
8
Przemysław Robert Sozański
782
(0,26%)
-
6
Bożena Maria Ziemniewicz
5 939
(2,01%)
-
9
Maciej Szymon Marczak
2 063
(0,70%)
-
5
Anna Barbara Rabiega
5 962
(2,02%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
1
Dariusz Zdzisław Ziemba
1 482
(0,50%)
-
2
Andrzej Leszek Rogalski
188
(0,06%)
-
8
Martyna Katarzyna Gwardecka
49
(0,02%)
-
5
Sebastian Dariusz Sochaczewski
124
(0,04%)
-
3
Bolesław Tadeusz Matera
121
(0,04%)
-
4
Justyna Antoniak
183
(0,06%)
-
6
Marta Maria Tomaszewska
200
(0,07%)
-
7
Bożena Aneta Wierzbowska
91
(0,03%)
-
10
Adam Grzegorz Kraszewski
69
(0,02%)
-
9
Małgorzata Pytliczek
68
(0,02%)
-
11
Sebastian Patryk Hejniak
164
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Jacek Tomasz Nowacki
656
(0,22%)
-
7
Grzegorz Zbigniew Sztemborowski
344
(0,12%)
-
5
Katarzyna Pastwa
733
(0,25%)
-
3
Zofia Franek
1 363
(0,46%)
-
4
Marek Stępniewski
935
(0,32%)
-
2
Radosław Włodzimierz Peterman
608
(0,21%)
-
6
Ewa Skrzyńska
1 509
(0,51%)
-
1
Ireneusz Jabłoński
6 225
(2,11%)
-
9
Łukasz Marek Pastwa
317
(0,11%)
-
10
Urszula Izabela Marcinkowska-Piekut
578
(0,20%)
-
11
Mirosław Mussur
486
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
2
Dawid Sebastian Lutomski
303
(0,10%)
-
8
Jakub Stanisław Kuliś
104
(0,04%)
-
9
Justyna Nowińska
232
(0,08%)
-
3
Magdalena Anna Rengert
185
(0,06%)
-
6
Damian Robert Mrożek
236
(0,08%)
-
7
Paweł Jan Animucki
114
(0,04%)
-
5
Greta Utecht-Jarzyńska
91
(0,03%)
-
4
Rafał Michał Domagała
361
(0,12%)
-
1
Zbigniew Jerzy Lipczyk
2 439
(0,83%)
-
10
Justyna Katarzyna Modrzejewska
143
(0,05%)
-
11
Michał Maksymilian Turek
153
(0,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
-
1
Barbara Sława Pawłowska
488
(0,17%)
-
4
Franciszek Kazimierz Sadawa
40
(0,01%)
-
2
Piotr Piotrowski
299
(0,10%)
-
3
Adam Karol Smoliński
92
(0,03%)
-
7
Barbara Teresa Czarnota-Krakowiak
85
(0,03%)
-
5
Sylwia Elżbieta Jakubowska
124
(0,04%)
-
6
Miłosz Jarosław Wieruszyński
49
(0,02%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
7
Sylwia Katarzyna Tomasik
346
(0,12%)
-
1
Henryk Stanisław Siemiński
1 364
(0,46%)
-
5
Wiesława Teresa Zgierska
536
(0,18%)
-
2
Jolanta Łuniewska-Bury
721
(0,24%)
-
3
Bogusław Marian Kaczmarek
417
(0,14%)
-
4
Eugeniusz Paweł Majewski
475
(0,16%)
-
6
Marcin Borek
511
(0,17%)
-
10
Marcin Tomasz Piontek
223
(0,08%)
-
8
Beata Joanna Chmielewska-Pytka
419
(0,14%)
-
9
Tomasz Piotr Kryziński
112
(0,04%)
-
11
Maksymilian Patryk Bednarek
1 287
(0,44%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
1
Magdalena Anna Gałkiewicz
2 370
(0,80%)
-
2
Marcin Aleksander Skośkiewicz
273
(0,09%)
-
3
Mariola Andrzejczak
362
(0,12%)
-
4
Agnieszka Ludwika Mańczak
330
(0,11%)
-
7
Marcin Jerzy Sieradzki
423
(0,14%)
-
5
Włodzimierz Jacek Bauer
230
(0,08%)
-
6
Monika Agnieszka Perek-Jura
381
(0,13%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
4
Aleksandra Rycerz
157
(0,05%)
-
9
Barbara Kazimiera Jaszczuk
49
(0,02%)
-
10
Zdzisław Kazimierz Nowakowski
65
(0,02%)
-
8
Waldemar Andrzej Koźlik
32
(0,01%)
-
5
Henryk Brewiński
26
(0,01%)
-
6
Teresa Sompolska
110
(0,04%)
-
7
Cezary Wróbel
90
(0,03%)
-
2
Piotr Karol Andrysiak
107
(0,04%)
-
1
Zbigniew Andrzej Kula
267
(0,09%)
-
3
Aneta Trzebińska
149
(0,05%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
2
Bartosz Piotr Migas
643
(0,22%)
-
8
Adam Marek Wilmowski
194
(0,07%)
-
4
Adam Kazimierz Pawłowski
277
(0,09%)
-
7
Ewa Krystyna Urbańczyk
247
(0,08%)
-
5
Agnieszka Anna Korczyńska
369
(0,13%)
-
6
Bartosz Sebastian Brudz
136
(0,05%)
-
9
Weronika Bronisława Jóźwiak
201
(0,07%)
-
3
Alicja Chmurska
575
(0,19%)
-
1
Wioleta Magdalena Krysiak
2 374
(0,80%)
-
10
Michał Cezary Rachalewski
201
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
3
Izabella Barbara Kołecka
861
(0,29%)
-
6
Agata Jolanta Sadowska
1 427
(0,48%)
-
5
Krzysztof Michał Wesołowski
798
(0,27%)
-
1
Elżbieta Hibner
5 467
(1,85%)
-
2
Jacek Stanisław Strzelecki
669
(0,23%)
-
4
Anna Maria Jackowska
948
(0,32%)
-
7
Krzysztof Woźniak
615
(0,21%)
-
8
Sławomir Maciej Skorek
266
(0,09%)
-
9
Tomasz Derecki
717
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
-
2
Konrad Dariusz Łaska
107
(0,04%)
-
3
Dawid Piotr Skibiński
105
(0,04%)
-
1
Jolanta Grażyna Kryska
385
(0,13%)
-
6
Julia Malicka
224
(0,08%)
-
7
Grzegorz Maciej Dominiak
145
(0,05%)
-
4
Mirosław Grzędowski
52
(0,02%)
-
5
Anna Maria Gołębiowska
164
(0,06%)
Okręg 2
powiat kutnowski, powiat łęczycki, powiat łowicki, powiat zgierski
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Bogdan Baranowski
835
(0,52%)
-
1
Anna Małgorzata Adamska-Makowska
2 489
(1,55%)
-
3
Aneta Czajka
1 067
(0,67%)
-
4
Wanda Chlebna
861
(0,54%)
-
7
Janusz Antoni Cieślak
456
(0,28%)
-
5
Grzegorz Szydlik
477
(0,30%)
-
6
Zuzanna Wanda Mamińska
450
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Andrzej Robert Górczyński
8 852
(5,53%)
-
5
Ewelina Elżbieta Niciak
2 551
(1,59%)
-
1
Alicja Elżbieta Antczak
17 562
(10,96%)
-
2
Robert Piotr Baryła
8 959
(5,59%)
-
3
Zbigniew Sylwester Linkowski
9 252
(5,77%)
-
6
Jolanta Krystyna Śmiałek
2 773
(1,73%)
-
7
Waldemar Jan Wojciechowski
9 924
(6,19%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Ilona Maria Rafalska
12 451
(7,77%)
-
1
Dariusz Joński
20 853
(13,02%)
-
3
Iwona Elżbieta Lewandowska
3 723
(2,32%)
-
4
Martin Józef Groeger
426
(0,27%)
-
5
Zbigniew Wójcik
1 523
(0,95%)
-
7
Edyta Grażyna Strumian
1 566
(0,98%)
-
6
Marek Henryk Wróblewski
616
(0,38%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
1
Justyna Sobczak
1 185
(0,74%)
-
2
Andrzej Damian Karasiewicz
314
(0,20%)
-
3
Krzysztof Piotr Zaremba
316
(0,20%)
-
4
Angelika Skowronek
247
(0,15%)
-
5
Krzysztof Jan Bednarek
311
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Liliana Maria Czwajda
718
(0,45%)
-
3
Justyna Ziółkowska
1 665
(1,04%)
-
4
Dariusz Jan Olczak
1 224
(0,76%)
-
5
Bogumiła Katarzyna Łuczak-Filipek
353
(0,22%)
-
1
Krzysztof Miklas
6 327
(3,95%)
-
6
Marta Koźlik
643
(0,40%)
-
7
Jacek Chołuj
841
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
1
Krystian Wandachowicz
794
(0,50%)
-
2
Bożena Teresa Utecht
121
(0,08%)
-
5
Jakub Muszyński
347
(0,22%)
-
4
Ewa Kędzierska
387
(0,24%)
-
3
Anna Szoszkiewicz
428
(0,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
-
1
Kamil Michał Klimczak
614
(0,38%)
-
2
Krzysztof Tadeusz Persowski
81
(0,05%)
-
5
Jarosław Maciej Włostek
334
(0,21%)
-
4
Agata Maria Kucharska
321
(0,20%)
-
3
Bożenna Zofia Kubiak
291
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Paweł Tadeusz Wołoszyn
2 410
(1,50%)
-
1
Dariusz Jarosław Szpakowski
6 251
(3,90%)
-
7
Andrzej Myczka
1 476
(0,92%)
-
2
Michał Tomasz Pacholski
3 332
(2,08%)
-
4
Bożena Motylińska
1 611
(1,01%)
-
5
Maria Wanda Pietrzak
1 819
(1,14%)
-
6
Anna Mikołajczyk
1 721
(1,07%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
4
Norbert Maria Zemler
299
(0,19%)
-
3
Sylwia Weronika Dębińska
389
(0,24%)
-
5
Anna Maria Kameduła
263
(0,16%)
-
1
Anna Gabriela Migala
706
(0,44%)
-
2
Aleksander Grzegorz Gajewski
337
(0,21%)
-
6
Marcin Kazimierz Rożnowski
217
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
1
Bogusław Andrzej Olejniczak
1 206
(0,75%)
-
3
Tomasz Balcerak
198
(0,12%)
-
4
Sławomir Szałkiewicz
94
(0,06%)
-
5
Zofia Durka
278
(0,17%)
-
6
Magdalena Małgorzata Wawrzyniak
391
(0,24%)
-
2
Katarzyna Monika Jóźwiak
421
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
2
Grażyna Maria Bartochowska
223
(0,14%)
-
1
Mateusz Piotr Mirys
1 024
(0,64%)
-
3
Piotr Rogalski
346
(0,22%)
-
4
Justyna Babska
260
(0,16%)
-
5
Rafał Grabski
309
(0,19%)
-
6
Daria Magdalena Szewczyk
390
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
2
Dariusz Robert Piechocki
1 014
(0,63%)
-
3
Urszula Sadowska
2 103
(1,31%)
-
1
Artur Jan Walczyk
2 664
(1,66%)
-
5
Artur Augustyniak
1 926
(1,20%)
-
4
Renata Frydrysiak
1 008
(0,63%)
Okręg 3
powiat łaski, powiat pabianicki, powiat pajęczański, powiat poddębicki, powiat sieradzki, powiat wieluński, powiat wieruszowski, powiat zduńskowolski
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
10
Arkadiusz Andrzejczak
889
(0,37%)
-
2
Iwona Monika Kaźmierska-Małyska
2 730
(1,14%)
-
1
Cezary Roman Olejniczak
5 759
(2,40%)
-
9
Małgorzata Teresa Sobierajska
511
(0,21%)
-
5
Bożena Teresa Ceglarska
709
(0,30%)
-
7
Stanisław Kazimierz Stasiak
726
(0,30%)
-
8
Renata Wioletta Sobolak
314
(0,13%)
-
6
Stanisław Kazimierz Kowalski
509
(0,21%)
-
3
Joanna Katarzyna Michalska-Szmytke
864
(0,36%)
-
4
Henryk Jan Leśniczak
630
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
9
Dorota Anna Więckowska
8 583
(3,57%)
-
2
Marlena Barbara Sagan
19 997
(8,32%)
-
1
Krzysztof Ciebiada
24 973
(10,40%)
-
6
Michał Bazyli Krzak
4 351
(1,81%)
-
4
Jakub Maciej Pietkiewicz
2 735
(1,14%)
-
5
Iwona Edyta Koperska
7 705
(3,21%)
-
3
Edward Józef Kiedos
7 187
(2,99%)
-
7
Rafał Stefan Matysiak
4 785
(1,99%)
-
10
Robert Przybyła
5 792
(2,41%)
-
8
Paulina Kinga Ciura
5 544
(2,31%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Witold Heronim Stępień
21 815
(9,08%)
-
2
Przemysław Józef Skibiński
2 303
(0,96%)
-
3
Dorota Helena Ryl
6 844
(2,85%)
-
4
Bartłomiej Bartos
1 736
(0,72%)
-
6
Jolanta Maria Chełmińska
2 291
(0,95%)
-
7
Małgorzata Barbara Biegajło
3 496
(1,46%)
-
5
Andrzej Owczarek
7 621
(3,17%)
-
8
Krzysztof Antoni Łacmański
679
(0,28%)
-
10
Sławomira Marczak
1 410
(0,59%)
-
9
Grażyna Kutzner
985
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
2
Krzysztof Andrzej Szewczyk
318
(0,13%)
-
6
Jacek Dziedziela
114
(0,05%)
-
4
Karolina Barbara Kaliszewska
161
(0,07%)
-
1
Rafał Gierowski
914
(0,38%)
-
8
Marcin Błaszczyk
310
(0,13%)
-
3
Marlena Anna Chlebicz
198
(0,08%)
-
5
Anna Kamińska
398
(0,17%)
-
7
Katarzyna Dorota Szcześniak
146
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Arkadiusz Zbigniew Lisowski
770
(0,32%)
-
7
Marta Joanna Majchrzak
1 173
(0,49%)
-
2
Jan Królikowski
1 578
(0,66%)
-
3
Sylwester Jan Kostrzewa
1 217
(0,51%)
-
8
Izabela Małgorzata Gołacka
543
(0,23%)
-
1
Paweł Parniewski
3 707
(1,54%)
-
4
Tomasz Andrzej Choczaj
811
(0,34%)
-
9
Grzegorz Leszek Kasza
488
(0,20%)
-
10
Anna Maria Rumijowska-Galewicz
451
(0,19%)
-
6
Małgorzata Katarzyna Florek
1 360
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
3
Joanna Kędziak
388
(0,16%)
-
7
Adam Jan Wolniewicz
320
(0,13%)
-
5
Alicja Maria Dobiesz
155
(0,06%)
-
1
Waldemar Arkadiusz Utecht
971
(0,40%)
-
6
Artur Piotr Marczak
307
(0,13%)
-
4
Helena Katarzyna Muszyńska
292
(0,12%)
-
2
Lech Tomasz Kędzierski
364
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
-
3
Grzegorz Janusz Lobka
162
(0,07%)
-
5
Cezary Manzel
56
(0,02%)
-
4
Marianna Magdalena Otto
231
(0,10%)
-
1
Henryk Gudaś
458
(0,19%)
-
2
Marzena Zawodzińska
106
(0,04%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jolanta Zięba-Gzik
16 629
(6,92%)
-
2
Andrzej Franciszek Chowis
7 951
(3,31%)
-
6
Jarosław Leszek Wełna
1 183
(0,49%)
-
3
Elżbieta Renata Nawrocka
5 253
(2,19%)
-
10
Wiesław Wojciech Stasiak
3 373
(1,40%)
-
4
Jerzy Wróbel
4 096
(1,70%)
-
8
Ewa Katarzyna Zaton-Smok
920
(0,38%)
-
7
Adam Paweł Nowak
5 166
(2,15%)
-
5
Ewa Katarzyna Olas-Bernacka
853
(0,36%)
-
9
Anna Maria Stępień
1 511
(0,63%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
4
Jolanta Maria Miśkiewicz
644
(0,27%)
-
6
Jadwiga Borkiet
372
(0,15%)
-
2
Małgorzata Wochowska
476
(0,20%)
-
1
Adrian Sławomir Stempkowski
585
(0,24%)
-
3
Bogumił Filipiak
332
(0,14%)
-
5
Łukasz Paweł Kopertowski
165
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
7
Stanisław Woźniak
176
(0,07%)
-
9
Teresa Małgorzata Ciechanowska
182
(0,08%)
-
10
Iwona Franelak
133
(0,06%)
-
1
Iwona Agnieszka Cłapa
1 484
(0,62%)
-
3
Piotr Hubert Rodziewicz
101
(0,04%)
-
2
Rafał Piotr Woźniak
494
(0,21%)
-
5
Andrzej Henryk Śniegula
0
(0%)
-
4
Tatiana Ewa Werbicka
187
(0,08%)
-
8
Inga Katarzyna Czerwińska
120
(0,05%)
-
6
Jarosław Cezary Dzieran
152
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
9
Patrycja Agnieszka Chrzanowska-Przybylska
177
(0,07%)
-
7
Monika Maria Kamińska
246
(0,10%)
-
3
Anna Lidia Błaszczyk
436
(0,18%)
-
4
Przemysław Raj
420
(0,17%)
-
1
Anna Iwona Sikora
1 848
(0,77%)
-
2
Tomasz Orzechowski
206
(0,09%)
-
6
Tomasz Jacek Minkiewicz
84
(0,03%)
-
8
Jakub Wojciech Bewicz
44
(0,02%)
-
5
Ewa Krawczyk
542
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
3
Krzysztof Głowacki
1 011
(0,42%)
-
7
Adrian Piotr Robaczyński
354
(0,15%)
-
6
Robert Krzysztof Stawiński
446
(0,19%)
-
1
Magdalena Izabela Pilarska
3 817
(1,59%)
-
2
Radosław Dariusz Fremel
274
(0,11%)
-
5
Robert Dariusz Danisiewicz
358
(0,15%)
-
8
Renata Grażyna Karolewska
1 242
(0,52%)
-
4
Anna Małgorzata Gawron
1 206
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
-
8
Marlena Edyta Majewska
186
(0,08%)
-
1
Grzegorz Witold Andrysiak
383
(0,16%)
-
4
Aleksandra Katarzyna Tomaszewska
301
(0,13%)
-
5
Magdalena Karolina Piedo
105
(0,04%)
-
10
Beniamin Gabriel Łaska
236
(0,10%)
-
6
Krzysztof Stanisław Maciaszek
132
(0,05%)
-
2
Piotr Dominik Gwis
206
(0,09%)
-
7
Romana Stanisława Malinowska
109
(0,05%)
-
3
Sebastian Dariusz Marendziak
78
(0,03%)
-
9
Sylwia Agnieszka Walczak
310
(0,13%)
Okręg 4
Piotrków Trybunalski, powiat bełchatowski, powiat łódzki wschodni, powiat piotrkowski, powiat radomszczański
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Bogdan Chrzanowski
489
(0,25%)
-
3
Monika Justyna Pawlikowska
1 121
(0,56%)
-
5
Marzanna Zofia Słomczyńska
394
(0,20%)
-
1
Artur Zygmunt Ostrowski
9 465
(4,77%)
-
8
Wojciech Jabłoński
649
(0,33%)
-
2
Tadeusz Rozpara
3 849
(1,94%)
-
4
Sergiusz Lech Kacperski
381
(0,19%)
-
7
Anna Beata Bednarek
836
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Zbigniew Jan Ziemba
30 021
(15,12%)
-
6
Aleksandra Elminowska
2 608
(1,31%)
-
4
Aneta Anna Niedźwiecka
9 054
(4,56%)
-
2
Beata Zofia Dróżdż
15 212
(7,66%)
-
5
Sebastian Derda
3 713
(1,87%)
-
3
Krzysztof Feliks Szymczyk
4 097
(2,06%)
-
7
Konrad Szymon Zyberyng
3 184
(1,60%)
-
8
Dariusz Mariusz Rogut
11 394
(5,74%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Magdalena Sylwia Spólnicka
10 116
(5,09%)
-
7
Magdalena Anna Miler
1 199
(0,60%)
-
8
Sławomir Witold Wochna
2 607
(1,31%)
-
1
Paweł Kowalczyk
11 883
(5,98%)
-
2
Jacek Wiktor Kaczorowski
5 804
(2,92%)
-
4
Jacek Marian Sokalski
5 814
(2,93%)
-
6
Zuzanna Helena Bald
770
(0,39%)
-
5
Michał Alama
1 287
(0,65%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
5
Magdalena Ewa Wasiewicz
143
(0,07%)
-
1
Piotr Michał Budkiewicz
1 184
(0,60%)
-
2
Bogusław Piotr Ciupka
337
(0,17%)
-
3
Rafał Andrzej Kardas
460
(0,23%)
-
4
Angelika Maria Tomasik
258
(0,13%)
-
6
Ewelina Zdulska
317
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
6
Jagoda Auguścik
1 521
(0,77%)
-
2
Ryszard Józef Stangreciak
549
(0,28%)
-
1
Marcin Paweł Caban
4 716
(2,38%)
-
3
Sylwia Magdalena Pędziwiatr
2 409
(1,21%)
-
4
Przemysław Stępień
1 700
(0,86%)
-
8
Katarzyna Anna Śliwowska
1 330
(0,67%)
-
5
Jolanta Maria Nowicka
1 498
(0,75%)
-
7
Weronika Małgorzata Pochopień
388
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
8
Igor Jan Radziszewski
325
(0,16%)
-
3
Weronika Agnieszka Słowińska
437
(0,22%)
-
7
Michał Jan Gawroński
181
(0,09%)
-
2
Dawid Paweł Kasprzyca
243
(0,12%)
-
6
Joanna Magdalena Kurzela
197
(0,10%)
-
4
Katarzyna Ewa Kleska
417
(0,21%)
-
5
Patryk Adrian Ceranka
162
(0,08%)
-
1
Mateusz Adam Kurczyna
1 040
(0,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
-
2
Mateusz Danielczyk
189
(0,10%)
-
1
Arkadiusz Marek Miksa
508
(0,26%)
-
4
Izabela Emilia Maciejewska
307
(0,15%)
-
3
Aleksy Maria Wyszkowski
101
(0,05%)
-
5
Marzena Monika Kulhawik
95
(0,05%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Eliza Jadwiga Bartkowska
1 040
(0,52%)
-
1
Marek Marian Mazur
10 340
(5,21%)
-
8
Miron Tadeusz Ossowski
2 451
(1,23%)
-
4
Błażej Tadeusz Lewiński
1 220
(0,61%)
-
6
Maria Kaczorowska
1 527
(0,77%)
-
2
Jerzy Wojciech Kaczmarek
5 232
(2,64%)
-
5
Monika Anna Sawicka
1 544
(0,78%)
-
7
Jolanta Gandziarek
963
(0,49%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
5
Małgorzata Katarzyna Radwańska
625
(0,31%)
-
2
Justyna Katarzyna Maras
416
(0,21%)
-
1
Przemysław Piotr Kosowski
1 434
(0,72%)
-
4
Katarzyna Skośkiewicz
230
(0,12%)
-
3
Marcin Tadeusz Flak
500
(0,25%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
6
Małgorzata Bogusławska
280
(0,14%)
-
3
Bartłomiej Jan Stefanek
249
(0,13%)
-
2
Grzegorz Dylewski
738
(0,37%)
-
4
Jan Andrzej Klimczak
252
(0,13%)
-
5
Honorata Wiedeńska
306
(0,15%)
-
7
Bożena Sikora
607
(0,31%)
-
1
Andrzej Urbaniak
560
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
7
Tomasz Ganicz
165
(0,08%)
-
4
Aleksandra Niezgodzińska-Grocka
241
(0,12%)
-
3
Tomasz Wojciech Skorupa
328
(0,17%)
-
1
Andrzej Krzysztof Pawelczyk
1 180
(0,59%)
-
2
Monika Zofia Sulka
611
(0,31%)
-
6
Halina Barbara Szymańska
547
(0,28%)
-
5
Jakub Przemysław Klimczak
435
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
4
Joanna Aneta Szklarek
1 355
(0,68%)
-
3
Joanna Agnieszka Syncerek
647
(0,33%)
-
2
Rafał Krzysztof Biernacki
1 151
(0,58%)
-
6
Michał Benedykt Bratus
509
(0,26%)
-
5
Agnieszka Anna Radzińska
1 055
(0,53%)
-
1
Przemysław Szczepan Skupiński
2 856
(1,44%)
Okręg 5
Skierniewice, powiat opoczyński, powiat rawski, powiat skierniewicki, powiat tomaszowski, powiat brzeziński
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Jarosław Józef Smurzyński
1 264
(0,83%)
-
5
Emilia Małgorzata Wiśniewska - Kabat
385
(0,25%)
-
2
Lech Mikołaj Menke
615
(0,40%)
-
7
Katarzyna Karolina Ciesielska
936
(0,61%)
-
4
Adam Bogdan Iwaszkiewicz
508
(0,33%)
-
6
Jacek Waldemar Staryga
596
(0,39%)
-
3
Małgorzata Stanisława Karbowiak
920
(0,60%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Grzegorz Michał Wojciechowski
28 148
(18,41%)
-
2
Ewa Beata Wendrowska
7 311
(4,78%)
-
4
Paweł Sałek
10 517
(6,88%)
-
3
Dariusz Paweł Antkiewicz
1 179
(0,77%)
-
5
Paulina Krzysztofik
2 587
(1,69%)
-
7
Janusz Kazimierz Ciesielski
6 525
(4,27%)
-
6
Beata Ewa Ozga-Flejszer
4 609
(3,01%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Gertruda Maria Lewandowska
746
(0,49%)
-
7
Tadeusz Ryszard Bujnowski
4 319
(2,82%)
-
1
Arkadiusz Paweł Gajewski
9 895
(6,47%)
-
2
Renata Anna Nowak
3 012
(1,97%)
-
6
Bartłomiej Krzysztof Matysiak
1 264
(0,83%)
-
3
Andrzej Jerzy Senejko
824
(0,54%)
-
4
Elżbieta Ewa Kuba
1 232
(0,81%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
1
Adrian Antoniak
664
(0,43%)
-
2
Andrzej Fąk
207
(0,14%)
-
3
Konrad Kamocki
244
(0,16%)
-
6
Marlena Diana Mikulska
133
(0,09%)
-
5
Kalina Maria Salamon
124
(0,08%)
-
7
Patryk Jacek Fornalczyk
163
(0,11%)
-
4
Ewelina Płocka
295
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
6
Anna Małgorzata Bartosiak-Chylak
336
(0,22%)
-
1
Sławomir Stanisław Róg
3 510
(2,30%)
-
4
Krzysztof Waldemar Kowalski
1 305
(0,85%)
-
2
Małgorzata Anna Lewandowska
1 818
(1,19%)
-
3
Ewa Barbara Liszewska
727
(0,48%)
-
5
Paweł Piotr Kobyłczak
493
(0,32%)
-
7
Łukasz Chachuła
1 410
(0,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
1
Adrian Sęk
885
(0,58%)
-
7
Ewelina Anna Błoch
193
(0,13%)
-
3
Łukasz Jakub Trzonek
291
(0,19%)
-
2
Andrzej Gawałkiewicz
184
(0,12%)
-
5
Karolina Anna Żak
418
(0,27%)
-
4
Michał Mariusz Specjalski
123
(0,08%)
-
6
Maja Ruben
104
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA
-
5
Waldemar Adam Śliwkiewicz
101
(0,07%)
-
4
Piotr Eugeniusz Chądzyński
60
(0,04%)
-
2
Arkadiusz Jan Kulhawik
58
(0,04%)
-
3
Maria Jung
106
(0,07%)
-
1
Edyta Manzel
298
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Dariusz Klimczak
19 694
(12,88%)
-
2
Artur Jan Bagieński
16 984
(11,11%)
-
3
Grażyna Marianna Olszewska
883
(0,58%)
-
4
Iwona Maria Dudka
817
(0,53%)
-
6
Jan Żerek
953
(0,62%)
-
5
Małgorzata Maria Koras
268
(0,18%)
-
7
Włodzimierz Wojtaszek
861
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
4
Beata Ossowicka
252
(0,16%)
-
1
Bartłomiej Gabriel Wiśniewski
479
(0,31%)
-
3
Olga Joanna Fajkowska
279
(0,18%)
-
2
Jakub Kobyliński
179
(0,12%)
-
6
Anna Izabela Stalmierska
152
(0,10%)
-
5
Tomasz Maciej Piątkowski
347
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
4
Wiktor Kamil Sikora
110
(0,07%)
-
1
Sylwester Nowakowski
289
(0,19%)
-
3
Anna Maria Sobczyk
302
(0,20%)
-
2
Mirosława Włodarczyk
156
(0,10%)
-
5
Marian Stanisław Jaszczuk
48
(0,03%)
-
6
Anna Aneta Piątkowska
232
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
1
Marta Panak
1 219
(0,80%)
-
4
Mariusz Łukasz Podpora
223
(0,15%)
-
6
Tomasz Lewandowski
457
(0,30%)
-
3
Julia Anna Klemba
335
(0,22%)
-
5
Joanna Agnieszka Bies
145
(0,09%)
-
2
Rafał Bartosiewicz
358
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
5
Daniel Łukasz Łukasiewicz
749
(0,49%)
-
3
Ilona Anna Grzybowska
668
(0,44%)
-
4
Jakub Mateusz Gawron
366
(0,24%)
-
1
Zuzanna Iwona Gajda
1 892
(1,24%)
-
2
Jerzy Borys
436
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
-
5
Oleksandr Stolarczuk
150
(0,10%)
-
1
Jolanta Teresa Gos
325
(0,21%)
-
2
Wojciech Telenga
132
(0,09%)
-
4
Marcin Stefański
185
(0,12%)
-
3
Agnieszka Katarzyna Jabłońska
349
(0,23%)