Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Bydgoszcz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
4
Roman Alojzy Wawrzonkoski
46
(0,03%)
-
5
Beata Barbara Bojko
225
(0,16%)
-
6
Marcin Paweł Wolniewicz
87
(0,06%)
-
3
Barbara Maria Tyczyńska-Hoffmann
145
(0,10%)
-
1
Karolina Kozłowska
1 207
(0,87%)
-
2
Mariusz Janik
482
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ewa Maria Niedbalska
474
(0,34%)
-
1
Ewa Teresa Ankiewicz-Jasińska
1 089
(0,79%)
-
3
Anna Bernadeta Błasik
273
(0,20%)
-
4
Jolanta Gradek
244
(0,18%)
-
5
Wojciech Waldemar Kokoszczyński
155
(0,11%)
-
6
Łukasz Drzycimski
204
(0,15%)
-
7
Paweł Maksymilian Sankowski
455
(0,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Halina Agnieszka Rępuszewska
255
(0,18%)
-
1
Karol Krzysztof Kwiatkowski
3 677
(2,66%)
-
3
Barbara Kotulska
1 012
(0,73%)
-
2
Marek Władysław Kowalczyk
625
(0,45%)
-
6
Przemysław Jan Proczek
241
(0,17%)
-
7
Malwina Siewierska
671
(0,49%)
-
4
Sławomir Kuglarz
503
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
3
Dorota Małgorzata Karp
230
(0,17%)
-
2
Magdalena Durczak
387
(0,28%)
-
1
Daniel Przemysław Kaszubowski
666
(0,48%)
-
5
Zdzisław Ryszard Kaszubowski
114
(0,08%)
-
4
Paulina Maria Chechła
203
(0,15%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Michał Wojciech Grzybowski
2 803
(2,03%)
-
7
Łukasz Marcin Krupa
5 096
(3,68%)
-
4
Radosława Maria Staszak-Kowalska
3 672
(2,66%)
-
5
Natalia Maria Falkowska-Wierczewska
3 422
(2,47%)
-
6
Bogna Małgorzata Wojciechowska-Blachowska
1 896
(1,37%)
-
1
Zbigniew Wiktor Ostrowski
17 723
(12,82%)
-
2
Roman Franciszek Jasiakiewicz
26 379
(19,07%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Michał Krzemkowski
17 043
(12,32%)
-
2
Anna Marta Jędryka
4 087
(2,96%)
-
3
Paulina Wenderlich
4 811
(3,48%)
-
6
Anna-Maria Szymańska
1 673
(1,21%)
-
4
Bronisław Pastuszewski
3 714
(2,69%)
-
5
Teresa Misiewicz
1 392
(1,01%)
-
7
Konstanty Dombrowicz
7 269
(5,26%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
4
Ewa Maria Wiczyńska
169
(0,12%)
-
3
Łukasz Maciej Górnecki
79
(0,06%)
-
5
Marta Elżbieta Mierzyńska
112
(0,08%)
-
1
Leszek Zieliński
261
(0,19%)
-
2
Franciszek Kazimierz Gładykowski
65
(0,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
5
Natalia Marta Tyrańska
143
(0,10%)
-
4
Dorota Elżbieta Rutkowska-Spicera
147
(0,11%)
-
3
Roman Kazimierz Puchowski
117
(0,08%)
-
1
Cyprian Kamil Sajna
1 021
(0,74%)
-
2
Konrad Kamil Biruta
207
(0,15%)
-
6
Monika Paulina Franke
122
(0,09%)
-
7
Mikołaj Dariusz Huzar
138
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
1
Waldemar Wojtecki
713
(0,52%)
-
5
Przemysław Królikowski
83
(0,06%)
-
2
Bogdan Jan Smeja
174
(0,13%)
-
3
Jolanta Maria Fischer
117
(0,08%)
-
4
Katarzyna Beata Królikowska
126
(0,09%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Mirosław Andrzej Kozłowicz
1 294
(0,94%)
-
3
Danuta Halina Deja
1 340
(0,97%)
-
4
Waldemar Lipiński
355
(0,26%)
-
5
Agnieszka Aleksandra Balcer
723
(0,52%)
-
1
Jan Józef Szopiński
9 473
(6,85%)
-
6
Zbigniew Milej
508
(0,37%)
-
7
Małgorzata Teresa Tylicka
1 079
(0,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
2
Roman Paweł Potocki
736
(0,53%)
-
1
Jacek Waldemar Lebiedziński
1 318
(0,95%)
-
5
Tamara Trzebuchowska
426
(0,31%)
-
4
Maciej Andrzej Graczyk
559
(0,40%)
-
3
Agnieszka Magdalena Chudzińska
1 247
(0,90%)
-
6
Cezary Kołakowski
264
(0,19%)
-
7
Iwona Dorota Osiadacz
527
(0,38%)
Okręg 2
Powiaty: bydgoski, sępoleński, świecki, tucholski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
6
Damian Rzadkiewicz
176
(0,16%)
-
4
Leszek Andrzej Hejne
188
(0,17%)
-
3
Anna Marta Ejankowska
335
(0,30%)
-
1
Aleksandra Justyna Smolaga
670
(0,60%)
-
2
Stanisław Baranik
205
(0,18%)
-
5
Marta Agata Chojnacka
765
(0,69%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Sławomir Stanisław Kuczyński
1 362
(1,22%)
-
1
Agnieszka Maria Kłopotek
8 745
(7,85%)
-
2
Ewa Monika Mes
5 795
(5,20%)
-
4
Hanna Maria Drewka
1 171
(1,05%)
-
5
Krzysztof Janusz Różański
835
(0,75%)
-
6
Jadwiga Zofia Pik
646
(0,58%)
-
7
Zbigniew Paweł Kruczyński
792
(0,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Maciej Andrzej Feddek
845
(0,76%)
-
1
Marek Lewandowski
4 020
(3,61%)
-
3
Anna Maria Balcerowicz
722
(0,65%)
-
6
Rafał Jakub Hoffmann
743
(0,67%)
-
5
Dorota Maria Gęza
512
(0,46%)
-
4
Maja Anna Kurlandt-Oświecińska
518
(0,47%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Jarosław Paweł Katulski
14 499
(13,02%)
-
4
Grzegorz Gaca
3 980
(3,57%)
-
3
Piotr Stelmach
2 347
(2,11%)
-
5
Justyna Anna Parii-Fryszke
1 757
(1,58%)
-
2
Tadeusz Grzegorz Pogoda
12 713
(11,41%)
-
7
Hanna Krystyna Szramka
1 514
(1,36%)
-
6
Ewa Marta Bukowska
2 237
(2,01%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Żaneta Katarzyna Śrubkowska
735
(0,66%)
-
3
Marzena Maria Litwinowicz
3 060
(2,75%)
-
2
Jacek Antoni Chmarzyński
5 642
(5,07%)
-
1
Marek Leon Witkowski
13 380
(12,01%)
-
5
Elżbieta Maria Kwiatkowska
2 574
(2,31%)
-
7
Leszek Piotr Kaczyński
3 836
(3,44%)
-
4
Wacław Antoni Kropiński
2 004
(1,80%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
1
Katarzyna Maria Nartowska
409
(0,37%)
-
2
Jerzy Andrzej Zając
429
(0,39%)
-
3
Mariusz Marcin Krasicki
225
(0,20%)
-
4
Anna Krystyna Konieczna
470
(0,42%)
-
5
Danuta Stanowicka
272
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
2
Krzysztof Michał Spinek
171
(0,15%)
-
5
Agnieszka Iwona Zagert
272
(0,24%)
-
1
Tomasz Jacek Bethke
962
(0,86%)
-
4
Alicja Anna Trojan
354
(0,32%)
-
6
Teresa Maria Woźniak
471
(0,42%)
-
3
Adrian Treder
264
(0,24%)
-
7
Wojciech Sypniewski
1 073
(0,96%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Piotr Jarosz
967
(0,87%)
-
4
Renata Maria Kisiel
656
(0,59%)
-
1
Ryszard Edwin Molus
2 024
(1,82%)
-
3
Benedykt Jan Kluczka
646
(0,58%)
-
5
Anna Maria Grobelna
1 013
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO
-
5
Żaneta Anna Talkowska
117
(0,11%)
-
6
Patryk Zakrzewski
249
(0,22%)
-
3
Bożena Maria Ziemkowska
168
(0,15%)
-
1
Monika Skubakowska
329
(0,30%)
-
4
Rafał Krzysztof Rutkowski
349
(0,31%)
-
2
Maciej Banaszkiewicz
167
(0,15%)
Okręg 3
Miasto Grudziądz, powiaty: brodnicki, golubsko-dobrzyński, grudziądzki, rypiński, wąbrzeski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
1
Michał Ryszard Musielak
330
(0,27%)
-
2
Katarzyna Pałgan
149
(0,12%)
-
3
Piotr Paweł Nowacki
267
(0,21%)
-
5
Paweł Mateusz Bytner
417
(0,34%)
-
4
Joanna Anuszewska
519
(0,42%)
-
7
Jarosław Anuszewski
207
(0,17%)
-
6
Wiesława Renata Stelmaszyk
101
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Ryszard Jakub Bober
14 149
(11,37%)
-
2
Paweł Zgórzyński
5 299
(4,26%)
-
3
Anna Pastuszka
1 271
(1,02%)
-
4
Marzena Ewa Rachubińska
1 362
(1,09%)
-
5
Marian Sobiesław Piątek
1 311
(1,05%)
-
6
Jadwiga Szatkowska
704
(0,57%)
-
7
Zbigniew Jerzy Olech
948
(0,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Agnieszka Hanna Matyjasik
3 652
(2,94%)
-
3
Dariusz Rafał Ryl
471
(0,38%)
-
4
Mariusz Gołębiewski
765
(0,61%)
-
2
Marek Jerzy Grzybowski
1 660
(1,33%)
-
5
Eliza Mróz
845
(0,68%)
-
6
Małgorzata Sokołowska-Krysiewicz
433
(0,35%)
-
7
Paweł Bartłomiej Grabowski
1 014
(0,82%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
2
Grażyna Joanna Ziółkowska
889
(0,71%)
-
1
Marcin Franciszek Kostrzyński
812
(0,65%)
-
3
Magdalena Justyna Szczepańska
370
(0,30%)
-
4
Julietta Wasielewska-Kaszubowska
296
(0,24%)
-
5
Adam Tatarek
200
(0,16%)
-
6
Arkadiusz Jastrzębski
266
(0,21%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Kamil Sebastian Heyka
4 252
(3,42%)
-
4
Barbara Marianna Wasiluk
1 405
(1,13%)
-
2
Robert Malinowski
9 415
(7,57%)
-
3
Anna Katarzyna Sawicka
3 299
(2,65%)
-
6
Beata Stanisława Zaczeniuk-Zaremba
303
(0,24%)
-
5
Jarosław Czesław Durszewicz
414
(0,33%)
-
7
Michał Marek Czepek
8 902
(7,15%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Małgorzata Beata Taranowicz
14 526
(11,68%)
-
3
Andrzej Lech Szalkowski
5 301
(4,26%)
-
2
Marek Hildebrandt
9 986
(8,03%)
-
4
Dariusz Ryszard Malinowski
2 442
(1,96%)
-
7
Marzena Małgorzata Ratyńska
1 821
(1,46%)
-
6
Małgorzata Genowefa Klimek
2 550
(2,05%)
-
5
Paweł Edward Jankiewicz
1 765
(1,42%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
1
Marek Bolesław Duszyński
1 616
(1,30%)
-
6
Katarzyna Kłosowska
532
(0,43%)
-
4
Elżbieta Kamila Kartal
139
(0,11%)
-
3
Roman Stanisław Aniołkowski
416
(0,33%)
-
5
Krystyna Teresa Prejs
215
(0,17%)
-
2
Mariusz Mierzyński
296
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
2
Paweł Zwoliński
663
(0,53%)
-
1
Agnieszka Katarzyna Borsuk-De Moor
572
(0,46%)
-
4
Tomasz Walczuk
264
(0,21%)
-
3
Tomasz Krzysztof Ziółkowski
361
(0,29%)
-
5
Aleksandra Łasińska
351
(0,28%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Jerzy Jan Wenderlich
11 157
(8,97%)
-
2
Krzysztof Marek Jakubiak
450
(0,36%)
-
7
Katarzyna Ewa Hapka
350
(0,28%)
-
4
Maria Stanisława Małkiewicz
447
(0,36%)
-
3
Henryka Zawadzka
806
(0,65%)
-
5
Bożena Wojciechowska
415
(0,33%)
-
6
Leszek Jerzy Lewczuk
279
(0,22%)
Okręg 4
Miasto Toruń, powiaty: chełmiński, toruński
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
7
Magdalena Anna Iwanicka
200
(0,14%)
-
1
Paulina Matysiak
1 094
(0,79%)
-
4
Tomasz Szymon Markiewka
144
(0,10%)
-
2
Artur Eichhorst
184
(0,13%)
-
5
Katarzyna Anna Starzyńska
120
(0,09%)
-
3
Iwona Joanna Macioszek
189
(0,14%)
-
6
Rafał Artur Derda
191
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Paweł Cieszyński
805
(0,58%)
-
1
Andrzej Ignacy Gross
1 910
(1,37%)
-
4
Małgorzata Bogumiła Pociżnicka
299
(0,22%)
-
5
Anna Maria Kubczak-Kosicka
201
(0,14%)
-
6
Stanisław Jan Wzorek
317
(0,23%)
-
7
Sabina Smeja
282
(0,20%)
-
3
Tomasz Łuczak
439
(0,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Wojciech Lech Kowalski
2 585
(1,86%)
-
2
Damian Rafał Kaczan
445
(0,32%)
-
6
Marian Jan Szmania
128
(0,09%)
-
3
Beata Rajczyk
640
(0,46%)
-
7
Sebastian Mamrot
573
(0,41%)
-
4
Halina Dykier
264
(0,19%)
-
5
Agnieszka Szumilas-Hermanowicz
363
(0,26%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
1
Jakub Andrzej Gołębiewski
930
(0,67%)
-
3
Sylwester Tomasz Jankowski
195
(0,14%)
-
5
Renata Elżbieta Wypij
603
(0,43%)
-
4
Monika Aleksandra Chmarzyńska
281
(0,20%)
-
2
Piotr Jacek Korpal
296
(0,21%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Jacek Waldemar Warczygłowa
1 021
(0,73%)
-
3
Leszek Stanisław Pluciński
3 675
(2,64%)
-
5
Aneta Rzepka
1 425
(1,03%)
-
4
Katarzyna Anna Lubańska
3 371
(2,43%)
-
1
Piotr Franciszek Całbecki
68 542
(49,33%)
-
7
Jacek Gajewski
2 780
(2,00%)
-
6
Grażyna Maria Kasprowicz
630
(0,45%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Mariusz Piotr Kałużny
6 853
(4,93%)
-
1
Przemysław Tomasz Przybylski
19 556
(14,07%)
-
3
Anna Łukaszewska
2 920
(2,10%)
-
7
Wojciech Świtalski
1 784
(1,28%)
-
4
Anna Bożena Szwed
1 365
(0,98%)
-
6
Barbara Światkowska
876
(0,63%)
-
5
Jacek Ryszard Szarszewski
1 023
(0,74%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
1
Leszek Benedykt Pilarski
361
(0,26%)
-
2
Małgorzata Joanna Mierzyńska
121
(0,09%)
-
3
Jarosław Benedykt Tomela
89
(0,06%)
-
4
Rafał Edmund Bednarek
105
(0,08%)
-
5
Ireneusz Nartowski
26
(0,02%)
-
6
Nikoletta Anna Kasztelan
98
(0,07%)
-
7
Anna Małgorzata Werner
228
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
2
Sławomir Sosnowski
275
(0,20%)
-
1
Adam Marcin Wierzbowski
911
(0,66%)
-
4
Wojciech Mackojć
224
(0,16%)
-
3
Beata Szyjkowska
199
(0,14%)
-
5
Klaudia Natalia Kalinowska
233
(0,17%)
-
6
Katarzyna Monika Wiśniewska
256
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
1
Łukasz Marcin Szarski
640
(0,46%)
-
2
Monika Maria Lisiecka
143
(0,10%)
-
3
Wojciech Lisiecki
98
(0,07%)
-
5
Jarosław Kubacki
161
(0,12%)
-
4
Sandra Becker
106
(0,08%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Tomasz Kruszyński
684
(0,49%)
-
1
Magdalena Beata Osińska
2 235
(1,61%)
-
2
Czesława Janina Augustinowicz
561
(0,40%)
-
4
Stanisław Juszczyk
192
(0,14%)
-
5
Danuta Kazimiera Fundela
162
(0,12%)
-
6
Bożena Zofia Glinka
244
(0,18%)
-
7
Józef Ziółkowski
387
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO
-
5
Robert Mirosław Rutkowski
125
(0,09%)
-
1
Ilona Renata Tabor
181
(0,13%)
-
2
Joanna Teresa Rygielska
134
(0,10%)
-
4
Tomasz Kulczycki
71
(0,05%)
-
3
Patryk Adam Piórkowski
85
(0,06%)
-
6
Magdalena Grajewska-Gajo
113
(0,08%)
Okręg 5
Powiaty: inowrocławski, mogileński, nakielski, żniński
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
1
Adam Andrzej Hoffmann
1 263
(0,92%)
-
2
Teresa Warsicka
148
(0,11%)
-
3
Michał Wysocki
562
(0,41%)
-
4
Bogumiła Elżbieta Mierzwa
183
(0,13%)
-
6
Martyna Dorota Dąbrowska
476
(0,34%)
-
5
Robert Piotr Wyszomirski
108
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Dariusz Kurzawa
16 581
(12,01%)
-
2
Ryszard Franciszek Kierzek
5 281
(3,83%)
-
4
Danuta Maria Paluszak
801
(0,58%)
-
3
Marek Daniel Domżała
7 506
(5,44%)
-
5
Aleksandra Beata Pazderska
771
(0,56%)
-
6
Barbara Maria Buzała
1 603
(1,16%)
-
7
Eligiusz Patalas
3 369
(2,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Tomasz Sikorowski
2 442
(1,77%)
-
7
Sara Agata Piwowar
863
(0,63%)
-
2
Sławomir Kazimierz Szeliga
2 033
(1,47%)
-
4
Ryszard Synówka
287
(0,21%)
-
3
Sławomira Janina Sukacz
515
(0,37%)
-
5
Przemysław Andrzej Budniak
347
(0,25%)
-
6
Marta Agnieszka Chechłowska-Lipińska
275
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
-
4
Ewa Maria Borkowska
456
(0,33%)
-
2
Anna Katarzyna Borkowska
732
(0,53%)
-
1
Michał Marek Różański
887
(0,64%)
-
3
Gertruda Kubalewska
277
(0,20%)
-
5
Maciej Michał Czyżewski
323
(0,23%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Jakub Waszak
2 181
(1,58%)
-
1
Elżbieta Genowefa Piniewska
16 949
(12,28%)
-
4
Juliusz Jakub Młodecki
1 413
(1,02%)
-
2
Wojciech Szczęsny
10 692
(7,75%)
-
5
Grzegorz Stanisław Szydłowski
883
(0,64%)
-
6
Olga Brzezińska
2 100
(1,52%)
-
7
Lidia Małgorzata Kowal
2 363
(1,71%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Anna Maria Maćkowska
6 791
(4,92%)
-
3
Michał Czesław Nowacki
2 467
(1,79%)
-
6
Adam Heliodor Banaszak
6 821
(4,94%)
-
4
Maria Zabłocka
2 545
(1,84%)
-
5
Stefan Nikodem Łuczak
2 269
(1,64%)
-
7
Jolanta Kołodziej
2 967
(2,15%)
-
1
Jerzy Marek Gawęda
12 632
(9,15%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
1
Marek Zygmunt Niemczyk
397
(0,29%)
-
4
Kazimierz Jagiełło
314
(0,23%)
-
3
Adam Lewandowski
535
(0,39%)
-
2
Katarzyna Regina Więckowska
204
(0,15%)
-
5
Jolanta Bejger
297
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
3
Małgorzata Łusiak
535
(0,39%)
-
2
Jarosław Latawiec
319
(0,23%)
-
1
Łukasz Radosław Pająk
687
(0,50%)
-
6
Dominik Marek Kalinowski
398
(0,29%)
-
4
Renata Anna Sypniewska
414
(0,30%)
-
7
Jakub Aureliusz Piwowar
189
(0,14%)
-
5
Aleksandra Katarzyna Ogrodowska-Sajna
126
(0,09%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Ryszard Domański
1 566
(1,13%)
-
3
Małgorzata Maria Rucińska
1 608
(1,17%)
-
4
Urszula Elżbieta Szadowska
703
(0,51%)
-
7
Tadeusz Stanisław Twarużek
1 222
(0,89%)
-
5
Maria Jolanta Woźniak
1 168
(0,85%)
-
6
Henryk Szczepański
826
(0,60%)
-
1
Henryk Wincenty Grobelny
4 135
(3,00%)
KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO
-
3
Monika Agnieszka Kasprzyk
279
(0,20%)
-
4
Emilia Czechowska
266
(0,19%)
-
5
Piotr Stanisław Czepkowski
104
(0,08%)
-
1
Mariusz Jan Bertram
224
(0,16%)
-
2
Klaudia Joanna Majewska
325
(0,24%)
Okręg 6
Miasto Włocławek, powiaty: aleksandrowski, lipnowski, radziejowski, włocławski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
-
5
Julia Joanna Pokorska
321
(0,23%)
-
1
Tomasz Piotr Matraszek
615
(0,44%)
-
2
Katarzyna Czernic
243
(0,17%)
-
4
Maciej Wojciech Śmigielski
408
(0,29%)
-
6
Krzysztof Michał Małecki
681
(0,49%)
-
3
Dorota Belska
337
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Wojciech Jerzy Kuliński
979
(0,70%)
-
1
Aneta Jędrzejewska
15 014
(10,80%)
-
2
Dariusz Politowski
3 465
(2,49%)
-
7
Ewa Sławomira Kierzkowska
1 733
(1,25%)
-
4
Witold Kwapiński
585
(0,42%)
-
5
Małgorzata Jankowska
2 279
(1,64%)
-
6
Zygmunt Sosnowski
1 508
(1,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
7
Katarzyna Świderska
1 030
(0,74%)
-
2
Aneta Stanisława Komorowska-Dudek
1 303
(0,94%)
-
1
Marek Kuszyński
3 707
(2,67%)
-
6
Dominik Władysław Bendkowski
479
(0,34%)
-
4
Jerzy Sikorowski
649
(0,47%)
-
3
Mariusz Budziński
1 619
(1,17%)
-
5
Agnieszka Elżbieta Wilińska
1 280
(0,92%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Grzegorz Marian Pietrzak
1 938
(1,39%)
-
1
Sławomir Andrzej Kopyść
13 352
(9,61%)
-
3
Grażyna Maria Buzanowska
1 470
(1,06%)
-
7
Teresa Orbaczewska
1 952
(1,40%)
-
2
Bożena Teresa Stępniewska
3 902
(2,81%)
-
4
Mariusz Ryszard Trojanowski
3 667
(2,64%)
-
6
Agnieszka Elżbieta Radowska
1 466
(1,05%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Wojciech Jaranowski
14 129
(10,17%)
-
2
Rafał Władysław Sobolewski
7 989
(5,75%)
-
4
Edyta Maria Jaszczak
2 503
(1,80%)
-
3
Mirosław Krajewski
3 446
(2,48%)
-
6
Andrzej Wiśniewski
4 586
(3,30%)
-
7
Anna Urszula Gembicka
7 898
(5,68%)
-
5
Anna Śledzińska-Będkowska
2 326
(1,67%)
KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
-
1
Lech Stefan Kuropatwiński
1 384
(1,00%)
-
2
Waldemar Michalak
745
(0,54%)
-
4
Małgorzata Kalinowska
615
(0,44%)
-
3
Zbigniew Franciszek Puszczałowski
171
(0,12%)
-
5
Maria Wanda Łyczak
622
(0,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
-
1
Piotr Zbigniew Łuczak
1 630
(1,17%)
-
4
Agnieszka Mentzen
321
(0,23%)
-
2
Natalia Marta Ziółkowska
794
(0,57%)
-
3
Kacper Boroń
263
(0,19%)
-
5
Krzysztof Janusz Melerski
180
(0,13%)
KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
-
1
Cezary Rafał Szarwas
757
(0,54%)
-
2
Anna Pinińska
344
(0,25%)
-
5
Elżbieta Adamiak
307
(0,22%)
-
4
Kazimierz Limanowski
140
(0,10%)
-
3
Juliusz Hoffman
379
(0,27%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Inez Justyna Szczurowska
1 057
(0,76%)
-
4
Marek Tadeusz Koziński
1 595
(1,15%)
-
7
Anna Zofia Turska
1 474
(1,06%)
-
1
Stanisław Pawlak
12 865
(9,26%)
-
2
Grażyna Stanisława Czajkowska
1 548
(1,11%)
-
6
Dariusz Włodzimierz Jaworski
1 233
(0,89%)
-
3
Jerzy Jan Wysocki
1 684
(1,21%)