Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Golub-Dobrzyń miasto
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Mieczysław Gutmański
567
(11,03%)
-
3
Ewa Kaźmierkiewicz
71
(1,38%)
-
2
Piotr Floerke
246
(4,78%)
-
4
Jerzy Marian Nadolski
165
(3,21%)
-
5
Dariusz Józef Dołęgowski
46
(0,89%)
-
6
Ewelina Karpińska
21
(0,41%)
-
7
Bożena Elżbieta Młodziankiewicz
35
(0,68%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Aleksandra Górka
12
(0,23%)
-
3
Arleta Joanna Łęgowska
22
(0,43%)
-
1
Mariusz Blumkowski
58
(1,13%)
-
7
Stefan Stanisław Borkowicz
460
(8,95%)
-
2
Jarosław Zbigniew Kaptajn
184
(3,58%)
-
6
Ilona Meredyk
20
(0,39%)
-
4
Henryk Łepecki
11
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Piotr Tomasz Kwiatkowski
176
(3,42%)
-
1
Roman Mirowski
346
(6,73%)
-
5
Katarzyna Pomiankiewicz
130
(2,53%)
-
4
Róża Kopaczewska
118
(2,29%)
-
3
Zbigniew Winiarski
247
(4,80%)
-
6
Agnieszka Lidia Szymańska
53
(1,03%)
-
7
Bogusław Kozłowski
34
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT
-
2
Michał Piotrowicz
114
(2,22%)
-
4
Krzysztof Pieczka
131
(2,55%)
-
6
Andrzej Dąbrowski
128
(2,49%)
-
1
Danuta Malecka
379
(7,37%)
-
5
Natalia Wrzesińska
52
(1,01%)
-
3
Marzena Bogusława Peszyńska
107
(2,08%)
-
7
Dawid Tomasz Jarecki
105
(2,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
-
2
Marek Ryszard Beyger
252
(4,90%)
-
6
Wioletta Maria Kubacka
56
(1,09%)
-
5
Grażyna Brzostowska
47
(0,91%)
-
3
Zdzisław Paradziński
194
(3,77%)
-
1
Wojciech Andrzej Kwiatkowski
406
(7,90%)
-
7
Andrzej Buczek
68
(1,32%)
-
4
Wiesława Alechniewicz
81
(1,58%)
Okręg 2
Golub-Dobrzyń gmina
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Artur Piotrowicz
102
(2,66%)
-
5
Arleta Maria Ornowska
79
(2,06%)
-
4
Anna Wiśniewska
186
(4,86%)
-
3
Zbigniew Klejnowski
64
(1,67%)
-
1
Zbigniew Dariusz Warnel
254
(6,63%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Aleksander Korzeniewski
104
(2,72%)
-
1
Iwona Smużyńska
108
(2,82%)
-
2
Liliana Chodara-Kuc
46
(1,20%)
-
3
Tomasz Przemysław Adamczyk
35
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Agnieszka Malon
316
(8,25%)
-
5
Rafał Adam Wilmanowicz
100
(2,61%)
-
1
Marian Mieczysław Wrzesiński
577
(15,07%)
-
2
Bernadeta Podraza
165
(4,31%)
-
3
Ewa Maria Chmielewska
110
(2,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT
-
3
Sławomir Piotr Izajasz
185
(4,83%)
-
5
Krystyna Zalewska
128
(3,34%)
-
4
Barbara Jadwiga Jarmuła
238
(6,21%)
-
2
Dariusz Cezary Guzowski
192
(5,01%)
-
1
Wojciech Boniecki
176
(4,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
-
2
Aleksandra Jadwiga Dulczewska
151
(3,94%)
-
1
Janusz Jacek Cybulski
246
(6,42%)
-
4
Beata Halina Kowalska
80
(2,09%)
-
3
Janusz Gurtowski
188
(4,91%)
Okręg 3
Kowalewo Pomorskie, Ciechocin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Sławomir Arbat
179
(2,78%)
-
1
Wojciech Adamiak
421
(6,54%)
-
5
Anna Krystyna Sasiela
23
(0,36%)
-
3
Bernadeta Helena Kubacka
168
(2,61%)
-
8
Marek Grabowski
143
(2,22%)
-
7
Krystyna Irena Cyglicka
30
(0,47%)
-
4
Sylwester Hinc
107
(1,66%)
-
6
Karolina Myk
22
(0,34%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Marzanna Agnieszka Boniecka
31
(0,48%)
-
2
Dariusz Niburski
20
(0,31%)
-
1
Krzysztof Stanisław Biziorek
117
(1,82%)
-
4
Aleksandra Nowacka
21
(0,33%)
-
5
Adam Zdziarski
15
(0,23%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Andrzej Antoni Grabowski
1 136
(17,65%)
-
2
Franciszek Gutowski
829
(12,88%)
-
3
Tomasz Marek Zwoliński
279
(4,33%)
-
4
Donata Alina Midura
222
(3,45%)
-
5
Renata Katarzyna Faluta-Kaszubowska
184
(2,86%)
-
8
Karolina Kowalska
95
(1,48%)
-
7
Monika Piróg
134
(2,08%)
-
6
Wojciech Pawłowski
176
(2,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT
-
6
Patryk Wojciech Skorski
103
(1,60%)
-
4
Krzysztof Jurkiewicz
53
(0,82%)
-
5
Anna Maria Miętka
66
(1,03%)
-
7
Jolanta Anna Bartkowska
37
(0,57%)
-
1
Roman Piotr Ratyński
328
(5,10%)
-
3
Iwona Katarzyna Olszewska
71
(1,10%)
-
2
Grzegorz Perełka
196
(3,05%)
-
8
Michał Andrzej Piątkowski
19
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
-
5
Wojciech Puszakowski
183
(2,84%)
-
7
Wojciech Ryłowicz
100
(1,55%)
-
8
Aneta Zofia Szczerbicka
164
(2,55%)
-
3
Łukasz Krzysztof Siebers
162
(2,52%)
-
2
Anna Maria Lewandowska
51
(0,79%)
-
4
Dorota Sadakiewska
51
(0,79%)
-
1
Jarosław Tomasz Molendowski
404
(6,28%)
-
6
Przemysław Skorski
96
(1,49%)
Okręg 4
Radomin, Zbójno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Marlena Katarzyna Osmańska
57
(1,57%)
-
1
Wiesław Stanisław Młodziankiewicz
253
(6,99%)
-
2
Wiesław Henryk Ostrowski
246
(6,79%)
-
4
Sławomir Rożek
186
(5,14%)
-
5
Daniela Szostek
50
(1,38%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Waldemar Bolesław Ciórkowski
23
(0,64%)
-
1
Danuta Wioletta Brzoskowska
593
(16,37%)
-
2
Ewelina Dąbrowska
34
(0,94%)
-
3
Czesław Klimek
53
(1,46%)
-
5
Jarosław Jacek Borkowicz
16
(0,44%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jacek Rafał Foksiński
435
(12,01%)
-
4
Marta Szulc
56
(1,55%)
-
2
Sławomir Jarosław Szlejer
220
(6,07%)
-
5
Magdalena Klejnowska
32
(0,88%)
-
3
Łukasz Mazurkiewicz
202
(5,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UCZCIWY POWIAT
-
5
Małgorzata Wesołowska
71
(1,96%)
-
3
Mateusz Janusz Bartel
44
(1,21%)
-
2
Krystian Dawid Dębowski
71
(1,96%)
-
1
Paweł Korpalski
450
(12,42%)
-
4
Marzena Sylwia Cipkowska-Marciniak
34
(0,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU
-
2
Wojciech Stanisław Maszkiewicz
32
(0,88%)
-
1
Aleksandra Szałwińska
312
(8,61%)
-
3
Krzysztof Ryszard Michałowski
122
(3,37%)
-
5
Marzena Magdalena Róg
0
(0,00%)
-
4
Jacek Iglewski
30
(0,83%)