PIłka nożna: Aż 10:0 dla juniorów ze Strzegomia!

Karol Kotarski
W meczu rozegranym w ramach 21. kolejki ligi okręgowej juniorów podopieczni Przemysława Stempniewicza podejmowali na własnym boisku Pogoń Pieszyce.

Od pierwszej do ostatniej minuty na boisku dominowali gospodarze strzelając do przerwy aż 7, a po przerwie trzy gole - wynik końcowy brzmiał bowiem 10:0.
Bardzo dobra gra wszystkich zawodników przyczyniła się do zdobycia tylu goli, choć przyszło im zmagać się z ciężkimi warunkami atmosferycznymi.

Juniorzy borykają się też z problemami zdrowotnymi. Na boisku nie pojawiło się aż czterech zawodników, którzy doznali w poprzednich meczach kontuzji.
- Ponadto w tym meczu dwóch kolejnych zawodników odniosło kontuzje. Jednym słowem mamy prawdziwy szpital w drużynie - mówi trener Przemysław Stempniewicz.