Słaby AKS w strugach deszczu

KaR
AKS Strzegom - beniaminek piłkarskiej IV ligi zanotował trzecią już porażkę w tegorocznych rozgrywkach. Strzegomianie prowadzili do przerwy 1:0 z ostatnią w tabeli jak dotąd Strzelinianką Strzelin, ale ostatecznie ulegli rywalom 1:2.

Po 45 minutach strzegomianie po trafieniu Konarskiego prowadzili 1:0 będąc w tej części meczu zespołem zdecydowanie lepszym. Po zmianie stron piłkarze obu ekip musieli dodatkowo walczyć z warunkami atmosferycznymi, przez całą drugą połowę padał ulewny deszcz. Strzelinianka jednak bardzo dobrze odnalazła się w tych ciężkich warunkach. Szersza relacja ze spotkania w następnym numerze tygodnika Strzegom Nasze Miasto.

AKS Strzegom – Strzelinianka Strzelin 1:2 (1:0)

AKS: Główka, Kotlarz, Bęś, Adham, Burszta, Borkowski, Lenio, Hubscher, Buryło, Serkies, Konarski