AKS wygrał w Kobierzycach

KaR
Piłkarze strzegomskiego AKS – u odnieśli trzecie zwycięstwo w IV–lidze, co spowodowało opuszczenie strefy spadkowej. Podopieczni Rafała Hubschera pokonali na wyjeździe GKS Kobierzyce po dramatycznym meczu 3:2.

Strzegomianie przegrywali już 2:0. Mało tego, od trzydziestej minuty walczyli już w dziesięciu, ponieważ Adham został usunięty z boiska. Nie podłamało to AKS - u, który to za sprawą bramek Buryły i Hubschera doprowadził do remisu. Po przerwie gola decydującego o trzech punktach dla gości strzelił Kozioł.

Piast Żmigród – Ślęza Wrocław 2:1
GKS Kobierzyce – AKS Strzegom 2:3
Orkan Szczedrzykowice – Miedź II Legnica 3:0
Piast Zawidów – Strzelinianka Strzelin 2:3
Sokół Wielka Lipa – Karkonosze Jelenia Góra 0:0
Puma Pietrzykowice – Granica Bogatynia 3:0
Konfeks Legnica – Foto-Higiena Gać 1:1
Nysa Zgorzelec – Iskra Kochlice 1:3